Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, koszmarna z randomami. Prędzej by wprowadzili fajną. Co do starych opraw, to czy z wiosny/lata 2014 była nie tylko minimalistyczna? Bo były też identy live-action z elementami oprawy. A w tym czasie kolej na mnie. Tak pewnie ma wyglądać Dziennik Regionów w TVP3:lX83LeC.png

n8wRsHb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

Nie licz, że Ósemka TV będzie miała logo w takim stylu jak ESKA TV. Moje jest lepsze.

A moje jeszcze qrwa lepsze :( Żartuje!!!

 

Propozycja loga dla TVN 7 (forma napisu "Siedem" z lat 2002-2008)

 

Jakby co to te moje [beep]a rysuje w Paincie.

2reiaux.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny projekt, ja też kiedyś tak zrobiłem, tyle że bardziej obecne logo (zamiast 7 jest siedem). Tego akurat nie wstawię, bo zgubiłem. Ale wstaw kolejne projekty!

 

PS: Mrzonka :D

4028747900_1462042760.png

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015 W internecie jest multum programów graficznych dostępnych za darmo i legalnie lub w wersji trialowej na np. 30 dni. Wydają się pozornie trudne, ale po opanowaniu podstaw są idealną alternatywą dla Painta. Wystarczy poszukać, a nie narzekać że posiada się tylko "pajnta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015 W internecie jest multum programów graficznych dostępnych za darmo i legalnie lub w wersji trialowej na np. 30 dni. Wydają się pozornie trudne, ale po opanowaniu podstaw są idealną alternatywą dla Painta. Wystarczy poszukać, a nie narzekać że posiada się tylko "pajnta".

Racją, są. Najbardziej znane to GIMP lub Inkscape. W zasadzie ten drugi ma nawet łatwiejszy interfejs, bo w GIMPie trzeba się przyzwyczaić do tego, że wszystko jest w osobnych oknach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ty masz gościu tak wy.j*****e ego o sobie, że na żywo strach by było podejść... Zluzuj majty, bo nie da się tych twoich przechwalek czytać, a pojawiają się często.

Nie przeklinaj, bo dostaniesz ostrzeżenie od admina. A tak wogóle to nie chcę żeby Gimp czy Photoshop zepsuły mój dysk który ma aż 2 i pół gigabajta wolnego. Dlatego wolę Paint, ale robię w nim naprawdę dobre grafiki - nie to co Krzyś (@Poland, troszkę lepiej ale trochę też padaka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... Dlatego wolę Paint, ale robię w nim naprawdę dobre grafiki... .

Żałosne... Bez czcionek ściągniętych z neta nie masz żadnej koncepcji i umiejętności, wysil się trochę. Rozrysuj na papierze, potem staraj się to przenieść na komp. Sorki, ale taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015 Twoje prace nie są beznadziejne, tylko musisz się do nich bardziej przyłożyć, a wszystkiego nie zrobisz w Paincie. Masz też drugi wybór - wybrać darmowy i lekki, ale też i funkcjonalny program graficzny, który mógłbyś łatwo ogarnąć... i tyle... byłby progres w twoich pomysłach. ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...