Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to jest jakaś masakra !! To są [beep]..ne złodzieje !!! My musimy wysyłać listem poleconym i za potwierdzeniem odbioru,aby w razie czego udowodnić że dane pismo było im dostarczone ,oni wysyłają zwykłym listem ,i to tak napisane że liczą że nikt się nie dopatrzy o co chodzi,a jak ktoś nie wyśle rezygnacji sami go przeniosą na większy abonament i 18 miesięczną umowę .! To jest złodziejstwo w biały dzień,mam nadzieję że odpowiednia instancja dobierze się im do [beep] !!!ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!

 

Ten kraj pomału robi się taki jak ta nowa platforma,wszystko będzie zagraniczne i dymać nas będą na każdym kroku,a my nic nie będziemy mogli z tym zrobić !! :twisted::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet w N wszytskie kanały tematyczne 58zł, wczoraj dostałem pismo z oferta 69zł canal silver. Zadzowniłem na infolinię z pytaniem czy moge dostać pakiet Uniwersalny za 59 zł. Dostałem odpowiedz, że tego pakietu nie dostane, ewentualnie moge liczyc na 64 zł za silver i podziękowałem. Z jednej strony to tylko 5 zł ale z drugiej sposób w jaki potraktowano abonentów: Skandal. Pisać będe wypowiedzenie szkoda fajnego dekodera, polsatowski Sagem S-88 duzo słabszy, ale dymac sie nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda lasów na te ich g....ne listy którymi nas karmią - oferta i sposób działania to komedia i dramat w jednej odsłonie; ja czekam na to ich pisemko aby dołączyć z wypowiedzeniem i informacją że mogą sobie wykorzystać te pisemka w toalecie do podcierania d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet w N wszytskie kanały tematyczne 58zł, wczoraj dostałem pismo z oferta 69zł canal silver. Zadzowniłem na infolinię z pytaniem czy moge dostać pakiet Uniwersalny za 59 zł. Dostałem odpowiedz, że tego pakietu nie dostane, ewentualnie moge liczyc na 64 zł za silver i podziękowałem. Z jednej strony to tylko 5 zł ale z drugiej sposób w jaki potraktowano abonentów: Skandal. Pisać będe wypowiedzenie szkoda fajnego dekodera, polsatowski Sagem S-88 duzo słabszy, ale dymac sie nie dam.

 

Mogliby normalnie zaoferować całą paletę pakietów z nc+ w promocyjnych cenach do wyboru do koloru przez klienta. Każdy by zrozumiał - fuzja. Ale nie, koniecznie zmuszają do wzięcia droższego, w niektórych przypadkach znacznie droższego. A jak ktoś nie chce płacic więcej bądź nie jest zainteresowany nowymi kanałami?

Owszem, c+silver o 5 a nawet 10 zł jest wart zamiast Universe, ale chodzi o zasadę. Nie wk... klienta to powinna byc podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie-Jestem abonentem Cyfry+. Do tej pory płaciłem 99zzł za pakiet SUPERPREMIUM oraz 10zł za

dekoder (łącznie 109zł) a teraz po wejściu na swoje konto w ICA pokazuje mi się koszt 146zł + 20zł.

Dlaczego taka podwyżka skoro do końca umowy miałem płacić 109zł i czy będe musiał płacić to 166zł już teraz za kwiecień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie-Jestem abonentem Cyfry+. Do tej pory płaciłem 99zzł za pakiet SUPERPREMIUM oraz 10zł za

dekoder (łącznie 109zł) a teraz po wejściu na swoje konto w ICA pokazuje mi się koszt 146zł + 20zł.

Dlaczego taka podwyżka skoro do końca umowy miałem płacić 109zł i czy będe musiał płacić to 166zł już teraz za kwiecień?

W ICA pokazywane ceny są bez rabatów, także spokojnie, dopóki nie zmigrujesz do nc+ płacisz tyle ile obecnie, w kwietniu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też dostałem wczoraj pismo, oferują mi pakiet silver za 69zł (które oczywiście zmienia się w 109zł jak nie przedłużę później na kolejny okres).

Teraz płacę 59zł + multiroom za 10zł. Po dwóch dniach prób udało mi się dodzwonić na infolinię. Pani powiedziała mi, że multiroom teraz będzie kosztować 20zł a abonament może mi zniżyć na 64zł.

Na pytanie, czy i kiedy mogę zrezygnować powiedziała, że obowiązuje mnie stara umowa! Powiedziałem, jak to? Przecież teraz jest inna umowa, inne kanały, zupełnie inne stawki (chwila ciszy z jej strony)... No to może pan zrezygnować. Oni sami nie wiedzą co mówią.

Bardzo proszę bardziej doświadczonych w tej kwestii, kiedy mogę złożyć wypowiedzenie? Absolutnie nie zgadzam się na te warunki, które będą od 1 maja. Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie i jak je sformułować? Kiedy mam oddać dekodery? Wiem, że mam wysłać wypowiedzenie na adres krakowski, ul. J. Conrada 37 Umowę z n przedłużyłem jakieś 3 miesiące temu :( A było tak pięknie...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Cyfry dostał pismo o przymusowej migracji, bo jak dotychczas, to sami N-kowicze dostają tylko takie pisma?

 

Chyba narazie nie wysłali.

"Wyładowałem się" (wiedziałem że to nic nie da) na pomocy technicznej za listę kanałów i podpytałem się czy w związku z fuzją coś dla mnie się zmieni (C+Optimum+MR+PVR za 75 zł), i czy mam się spodziewać pisemka a'la abo N. i dostałem odpowiedź

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie Pana oferta programowa ani warunki Umowy nie ulegają zmianie. W przypadku przeprowadzenia zmian zostanie Pan o nich poinformowany poprzez stosowną korespondencję.

Czyli mowa trawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę bardziej doświadczonych w tej kwestii, kiedy mogę złożyć wypowiedzenie? Absolutnie nie zgadzam się na te warunki, które będą od 1 maja. Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie i jak je sformułować? Kiedy mam oddać dekodery? Wiem, że mam wysłać wypowiedzenie na adres krakowski, ul. J. Conrada 37 Umowę z n przedłużyłem jakieś 3 miesiące temu :( A było tak pięknie...

Pozdrawiam.

 

{Data i miejscowość}

Tyczy się umowy nr {tu wpisać nr umowy}

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym oświadczam, iż w związku ze zmianami programowymi, które nastąpią dnia 1 kwietnia, oraz ze zmianami polityki Waszej firmy, które moim zdaniem są nie do przyjęcia (mowa o nowej platformie NC+) nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu {Data zawarcia umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie w trybie natychmiastowym.

 

Z poważaniem,

 

{Imię i nazwisko}

{Adres},

{Telefon},

{Nr abonenta}

 

Możesz dopisać ,ze prosisz o podanie miejsca zwrotu dekodera. Będą musieli odpisać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

 

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - 50 euro.

 

 

tylko jełop [beep]gowy zaplaci za to 50Euro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje listowne dla mojego Taty, dotychczas n'ka (wszystkie pakiety + npremium + hbo): 119zł za C+ Gold + HBO i 129zł za C+ Platinum + HBO, umowy na 18 miesięcy. Czekam na propozycje dla mojej umowy z Cyfrą ale mam nieodparte wrażenie, że wypowiemy wszystkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam pomocy na forum bo oczywiście CTA dodzwonić się nie można.

Mam jeden z niższych pakietów N-ki ważny do 31 marca br. Niestety spóźniłem się z wypowiedzeniem i od 1 kwietnia wejdzie mi w życie umowa na czas nieokreślony (przez 3 miesiące mam bulić prawie podwójną taksę). Jednak czy w momencie fuzji i utworzenia NC+ nie zachodzą jakieś korzystne dla mnie okoliczności? Np:

- czy mogę rozwiązać umowę za 1 miesięcznym terminem wypowiedzenia?

- czy mogę wypowiedzieć umowę z terminem 14-dniowym powołując się na zmianę warunków umowy od 1 kwietnia?

 

Proszę o pilną odpowiedź, bo jeśli mam wysłać wypowiedzenie, to muszę zrobić praktycznie do czwartku, by zdążyło dojść do adresata i się uprawomocnić.

 

Pozdrawiam all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

 

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - 50 euro.

 

 

tylko jełop [beep]gowy zaplaci za to 50Euro!!!

Siejesz ferment chłopie, sprawdź dokładnie co ile kosztuje a potem rzucaj cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...