Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumaczyłem tydzień przed startem platformy - przymusowa migracja dotyczy osób posiadających nPremium albo Canal+. Reszta może zostać na dotychczasowych warunkach (z uwzględnieniem kanałów, które będą stopniowo usuwane).

Rozmawiałem dzisiaj z jednym z dystrybutorów NC+ (byłej C+) , który powiedział że obecni abonenci Cyfry+ będą mogli pozostać do końca swojej umowy.

Odnosnie kanałów Canal+ powiedział ze stare zostaną zastapione nowymi ponieważ było ich 6 i obecnie też będzie 6, tak że abonenci Cyfry+ nie będą zmuszani do migracji, chyba że sami z własnej woli podejmą taka decyzję.

Bodżcem do tej migracji ma byc n-sport którego abonentom c+ nie będą włączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pytam co się dzieje na tym forum??? Wróciłem po godzinie i kilkanaście postów znikło. A to co było było na temat! Chyba komuś, może P.Beacie nacisnęliśmy na odcisk??? I tak prasa, internet zrobi swoje. Pytam o powód wy[beep]a tych tekstów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się pytam tylko bo temat został a posty były w temacie więc czemu niby zostały usunięte?

Powstał wokół nC+ smród którego w najbliższych miesiącach się nie pozbędą. Ja na to patrzę z boku bo przewidywałem że będzie niemiło i wziąłem CP. I tylko zostawiłem sobie Start który według zapewnień mogę mieć do końca okresu minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z jednym z dystrybutorów NC+ (byłej C+) , który powiedział że obecni abonenci Cyfry+ będą mogli pozostać do końca swojej umowy.

Odnosnie kanałów Canal+ powiedział ze stare zostaną zastapione nowymi ponieważ było ich 6 i obecnie też będzie 6, tak że abonenci Cyfry+ nie będą zmuszani do migracji, chyba że sami z własnej woli podejmą taka decyzję.

Bodżcem do tej migracji ma byc n-sport którego abonentom c+ nie będą włączać.

 

Obawiam się ,ze tak nie będzie i wyboru dokonać będziemy musieli. Myślisz ,ze pozwolą zostać na pełny pakiecie C+ (18miesęcy) i Nsport na pół roku za 60-70 zł ?... Juz ja to widzę..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie pismo, nieco dziwne, bo wynika z niego, że jak nie wypowiem umowy to zostanie ona zawarta na 18 m-cy. Ciekawe na jakiej podstawie będą dochodzic swoich praw, skoro ja nic nie podpisuję. Równie dobrze mogli by do wszystkich Polaków wysłać pismo, ze z dniem 1 maja stają się abonentami NC+ w opcji ALL Inclusive +, a jeżeli nie wyrażają na to zgody to muszą wysłać pismo z rezygnacją...

 

W każdym razie zamierzam zaakceptować regulamin i cennik (nie reagować na pismo), a jak mi zmienią umowę lub wyłączą kanały (filmbox, Cinemax, VOD) to będzie reklamacja. Bo zarówno zgodnie z nowym jak i starym regulaminem mogą co najwyżej mi wypowiedzieć umowę z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenie, a umowa jest zawarta z tym samym podmiotem, czyli ITI Neovision sp. z o.o. i nie ma tam zapisów, że zawarta umowa z gwarantowanym okresem użytkowania może być zamieniona na inną z wyższą opłatą abonamentową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z jednym z dystrybutorów NC+ (byłej C+) , który powiedział że obecni abonenci Cyfry+ będą mogli pozostać do końca swojej umowy.

Odnosnie kanałów Canal+ powiedział ze stare zostaną zastapione nowymi ponieważ było ich 6 i obecnie też będzie 6, tak że abonenci Cyfry+ nie będą zmuszani do migracji, chyba że sami z własnej woli podejmą taka decyzję.

Bodżcem do tej migracji ma byc n-sport którego abonentom c+ nie będą włączać.

 

Obawiam się ,ze tak nie będzie i wyboru dokonać będziemy musieli. Myślisz ,ze pozwolą zostać na pełny pakiecie C+ (18miesęcy) i Nsport na pół roku za 60-70 zł ?... Juz ja to widzę..... :roll:

Wszystko zależy od rozwoju sytuacji, lepiej klient (abonent) na starych warunkach niż brak klienta.

A co z tymi co mieli umowy z prezentami i ceną pakitu zwykle dużo, duzo powyzej 100 zł do końca okresu minimalnego.

Tez mnie to akurat interesuje z przyjemnością bym skorzystał z możliwosci rozwiazania umowy, lub przeszedł na moich warunkach do nc+ z umowa na max. 12 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak bedzie w mojej sytuacji,mam umowe z Cyfra do konca kwietnia,wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane,jak dotad kilka tel z cenami z kosmosu ale po fuzji cisza. Jak myslicie beda dzwonic z oferta czy dostane jakies pismo z propozycja,moze mnie nie zmigruja przymusowo. Dzieki za jakies info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A aj jednego nie rozumiem jak do [beep]y może być tyle wersji wszystkiego. znaczy się dotyczącej warunków umów kanałów itp.

Wystartował już i powinno być wszystko ustalone. żadnego oczekiwania i domysłów.

Jakis wywiad, czy monolog n YT prezeska, tylko polskiego żeby nie było nie domówień językowych.

A tak wygląda, to tak jak by liczyli że duża cześć abo. przeoczy lub nie będzie doinformowana, i nie świadomie z migruje do Nc+ z wyższym abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak bedzie w mojej sytuacji,mam umowe z Cyfra do konca kwietnia,wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane,jak dotad kilka tel z cenami z kosmosu ale po fuzji cisza. Jak myslicie beda dzwonic z oferta czy dostane jakies pismo z propozycja,moze mnie nie zmigruja przymusowo. Dzieki za jakies info

Nie ma pośpiechu najlepiej czekaj cierpliwie, masz jeszcze czasu ponad miesiac, wszystko się niedługo unormuje i wyjaśni.

Do podejmowania decyzji pospiech jest złym doradcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...