Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj byłem w punkcie c+. Gość powiedział że jest możliwość wzięcia abonamentu start w c+ za 10zł(odpowiednik starego start hd) na 18 miesięcy.

Mówił że promocja ta jest do końca tygodnia i jak najbardziej ważna. Że migrować muszą tylko abo nki.

Dostajemy stare karty c+ i jeżeli mamy stare odbiorniki na własność to można z nich korzystać.

Czy to jest możliwe? Umowa kończy mi się za 3 miesiące ale jeżeli cena 10zł utrzymała by się to warto zapłacić i mieć przez te 3 miechy dwa abonamenty b najtaniej w nc+ to może zaoferować pakiet za 34zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jak jestem w N z ofertą Świat HD z umową na czas nieokreślony z 1 miesięcznym wypowiedzeniem to mogą mnie automatycznie zmigrować do nc+ z umową np na 18 miesięcy? Chciałbym tego uniknąć.

Pomysl logicznie. Nikt nigdzie Cie nie moze zmigrowac bez Twojej zgody. To, ze niby wyslali do ciebie list nic nie znaczy. Oni moga chciec, ale nie przejmuj sie. Zaplac im 48 pln tak jak co miesiac i nie przejmuj sie. Masz podpisaną umowę i z niej sie wywiązujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj byłem w punkcie c+. Gość powiedział że jest możliwość wzięcia abonamentu start w c+ za 10zł(odpowiednik starego start hd) na 18 miesięcy.

 

Adekwatna cena, jakby nie bylo to praktycznie fta plus tematyczne kanaly cyfry ktore sobie aktualnie wycenia na 10zl za pakiet.

 

tylko dziwi mnie ten patent z wymiana karty n-ki na stara cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było... To ma być ten sam pakiet co stary Start HD wiec mi odpowiada. Rzadko oglądam tv więc to mi wystarczy i nie chcę przepłacać.

W fta nie ma tvp, tvn i Polsat a naziemna u mnie nie działa - brak nadajnika.

Pytanie czy to jest możliwe??? bo przedłużyć umowy nie mogę, jedynie zawiązać nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...