Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta migracja dotyczy na pewno wszystkich enkowców ? Ja do tej pory nie otrzymałem żadnego listu z nc+. Do 20 lutego nie miałem na stałe NPremium (miałem ŚwiatHD). Dopiero przy przedłużeniu umowy dodali NPremium, HBO i Cinemax. Może przy wysyłaniu tych listów mieli [beep] w systemie i nie widzieli, że mam NPremium i dlatego nie dostałem listu ? Nie chce się przejechać, że mi od maja jakiś nowy rachunek przyjdzie i przejdę na jakąś śmieszną umowę. Chyba i tak wyślę wypowiedzenie w związku z usunięciem kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam pomocy na forum bo oczywiście CTA dodzwonić się nie można.

Mam jeden z niższych pakietów N-ki ważny do 31 marca br. Niestety spóźniłem się z wypowiedzeniem i od 1 kwietnia wejdzie mi w życie umowa na czas nieokreślony (przez 3 miesiące mam bulić prawie podwójną taksę). Jednak czy w momencie fuzji i utworzenia NC+ nie zachodzą jakieś korzystne dla mnie okoliczności? Np:

- czy mogę rozwiązać umowę za 1 miesięcznym terminem wypowiedzenia?

- czy mogę wypowiedzieć umowę z terminem 14-dniowym powołując się na zmianę warunków umowy od 1 kwietnia?

 

Proszę o pilną odpowiedź, bo jeśli mam wysłać wypowiedzenie, to muszę zrobić praktycznie do czwartku, by zdążyło dojść do adresata i się uprawomocnić.

 

Pozdrawiam all

wypowiedzenie do końca marca wyślij-zapłacił tylko za kwiecień standardową cenę :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dotychczas żaden tego typu nowotwór nie miał tak złej prasy jak nc+; jadą po nim wszędzie gdzie się da a francuzik i ta blondyneczka nażarli się prochów albo przesadzili ze szczawiem bo odlecieli w kosmos i dalej swoje - jak wspaniała to nowa platforma...blalala...to co oferują w swoich pisemkach to boki zrywać!!!!! oj lądowanie będzie bolesne....po roku jak tak dalej pójdzie to po nc+ pozostanie tylko wspomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych co dostali pisemko. Czy oferta obejmuje tylko nowy pakiet i jego cenę czy również podana jest proponowana cena za multiroom i dzierżawione dekodery?

Mam na wspomniane rzeczy spore rabaty i nie wiem czy oprócz podwyżki za pakiet należy się liczyć również z podwyżką za MR i dzierżawiony sprzęt.

Jestem co prawda z Cyfry ale sytuacja będzie chyba analogiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpoesp: Właśnie nie wiadomo. Na Sat Kurier jest info, że dotyczy to części klientów. Na stronie nc+ w pytaniach i odpowiedziach piszą, że wszyscy dostaną nową ofertę. Ja już się pogubiłem. Żadnego pisma jeszcze nie dostałem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych co dostali pisemko. Czy oferta obejmuje tylko nowy pakiet i jego cenę czy również podana jest proponowana cena za multiroom i dzierżawione dekodery?

Mam na wspomniane rzeczy spore rabaty i nie wiem czy oprócz podwyżki za pakiet należy się liczyć również z podwyżką za MR i dzierżawiony sprzęt.

Jestem co prawda z Cyfry ale sytuacja będzie chyba analogiczna.

 

Z pisma wynika że MR stacje sie opcją dodatkowa czyli nowa stawka z cennika 20zł, tak to rozumuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku abonentów Cyfry+ automatyczna migracja nie jest taka prosta. Umowę mamy podpisana z Canal+ Cyfrowy S.A. Operatorem nc+ jest ITI. w zwiazku z tym aby migrować do nc+ konieczne jest rozwiązanie umowy - przy przejściu podpisywany jest dokument "rozwiązanie umowy za porozumieniem stron i podpisywany nowy z nowym operatorem Co za tym idzie, nikt nie może nas zmusić do podpisania tego dokumentu!

W przypadku nie wywiązania się z umowy przez Canal+ Cyfrowy można dochodzić swoich praw przed sądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku abonentów Cyfry+ automatyczna migracja nie jest taka prosta. Umowę mamy podpisana z Canal+ Cyfrowy S.A. Operatorem nc+ jest ITI. w zwiazku z tym aby migrować do nc+ konieczne jest rozwiązanie umowy - przy przejściu podpisywany jest dokument "rozwiązanie umowy za porozumieniem stron i podpisywany nowy z nowym operatorem Co za tym idzie, nikt nie może nas zmusić do podpisania tego dokumentu!

W przypadku nie wywiązania się z umowy przez Canal+ Cyfrowy można dochodzić swoich praw przed sądem.

 

Ale znowu to tylko przypuszczenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych co dostali pisemko. Czy oferta obejmuje tylko nowy pakiet i jego cenę czy również podana jest proponowana cena za multiroom i dzierżawione dekodery?

Mam na wspomniane rzeczy spore rabaty i nie wiem czy oprócz podwyżki za pakiet należy się liczyć również z podwyżką za MR i dzierżawiony sprzęt.

Jestem co prawda z Cyfry ale sytuacja będzie chyba analogiczna.

 

Z pisma wynika że MR stacje sie opcją dodatkowa czyli nowa stawka z cennika 20zł, tak to rozumuję.

 

No właśnie tak to rozumujesz, bo ja szczerze czytam zapis o multirumie w ofercie i nic nie potrafię z tego zrozumieć nie wiem czy ten multi mam wliczony w silver za 79 czy też łaskawie może płacić dodatkowo (za co teraz już płacę) 10 zł do do silvera, czyli z automatu zmusza się mnie do wyższych opłat a jak się nie podoba to wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niestety nie. Właśnie dziś moja siostra dostała z nc+ pismo, że od 1maja przejdzie na pakiet Gold za 89zł albo wypowiada umowę. Zaznaczam, że migdy nie posiadała kanałów nPremium, miała pakiet w N za 71zł. Z tego wynika, że wszyscy enkowcy w ciągu najbliższych dni też otrzymają takie pismo niezależnie jaki pakiet, opcje mieli w ence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że te listy dostaną tylko osoby posiadające npremium, a reszta będzie mogła mieć swoje umowy do końca ich trwania?

Tak zmiany regulaminu a tym samym przymusowa migrację do nc+ dostaja tylko abonenci posiadający w swojej ofercie kanały premium, tzn. Npremium w byłej n-ce lub Canal+ w byłej Cyfrze+.

Odnosnie Cyfry+ migracja ma się zakonczyc w czerwcu 2013r.

Abonent który nie odpowie w ciągu ustalonych 14 dni od dnia otrzymania listu stosownym óswiadczeniem o rezygnacji wysłanym listem poleconym do C+ zostanie automatycznie sczęśliwym posiadaczem nowej platformy NC+ na kolejne 18 miesięcy z pakietem ustalonym z góry przez nc+ w tej korespondencji.

informacje posiadam nabyte dzisiaj od APS i z telefonicznego BOA od bardzo sympatycznej pani mimo ze reperzntuje teraz Nc+, a szczegóły dotyczącej oferty przedstawie w nastepnym wpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku abonentów Cyfry+ automatyczna migracja nie jest taka prosta. Umowę mamy podpisana z Canal+ Cyfrowy S.A. Operatorem nc+ jest ITI. w zwiazku z tym aby migrować do nc+ konieczne jest rozwiązanie umowy - przy przejściu podpisywany jest dokument "rozwiązanie umowy za porozumieniem stron i podpisywany nowy z nowym operatorem Co za tym idzie, nikt nie może nas zmusić do podpisania tego dokumentu!

W przypadku nie wywiązania się z umowy przez Canal+ Cyfrowy można dochodzić swoich praw przed sądem.

 

Ale znowu to tylko przypuszczenia.....

 

to nie przypuszczenia - TO TWARDE FAKTY (potwierdzone przez prawnika).

a zresztą niech się wypowie ktoś z C+ kto migrował do nc+ czy podpisywał świstek rozwiązanie umowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych co dostali pisemko. Czy oferta obejmuje tylko nowy pakiet i jego cenę czy również podana jest proponowana cena za multiroom i dzierżawione dekodery?

Mam na wspomniane rzeczy spore rabaty i nie wiem czy oprócz podwyżki za pakiet należy się liczyć również z podwyżką za MR i dzierżawiony sprzęt.

Jestem co prawda z Cyfry ale sytuacja będzie chyba analogiczna.

 

Z pisma wynika że MR stacje sie opcją dodatkowa czyli nowa stawka z cennika 20zł, tak to rozumuję.

W Cyfrze to jest opcja dodatkowa, pytanie tylko czy pozostawią nam przyznane rabaty, jeśli nie to sumując to z ceną pakietu cena stanie się naprawdę ko(s)miczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy ktos sie interesowal jak np wzial pakiet z gadzetem np xbox telewizor lub tableta jak ta sprawa wyglada.

Czy mozna wypowiedziec umowe ??

Tak może wypowiedzieć umowę jak wszyscy.

Zgodnie z regulaminem Akcji promocyjnej jest taki zapis że kara umowna ma zstosowanie tylko i wyłacznie w przypaku rozwiazania umowy z winy abonenta. (bodajże pkt. 2 regulaminu akcji.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że te listy dostaną tylko osoby posiadające npremium, a reszta będzie mogła mieć swoje umowy do końca ich trwania?

Tak zmiany regulaminu a tym samym przymusowa migrację do nc+ dostaja tylko abonenci posiadający w swojej ofercie kanały premium, tzn. Npremium w byłej n-ce lub Canal+ w byłej Cyfrze+.

Odnosnie Cyfry+ migracja ma się zakonczyc w czerwcu 2013r...

 

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Moja siostra nigdy nie miała nPremium, a właśnie dziś otrzymała pismo o przeniesieniu z dniem 1maja. Spokojnie enkowcy lada dzień i wszyscy dostaną takie pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam składam wypowiedzenie tak czy siak. Listu nie dostałem, ale to co się teraz dzieje to kpina z ludzi. Zamiast jasno na stronie napisać co i jak, to każdy musi siedzieć i szukać informacji. Nie zasługują na to, żeby im cokolwiek płacić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy ktos sie interesowal jak np wzial pakiet z gadzetem np xbox telewizor lub tableta jak ta sprawa wyglada.

Czy mozna wypowiedziec umowe ??

Tak może wypowiedzieć umowę jak wszyscy.

Zgodnie z regulaminem Akcji promocyjnej jest taki zapis że kara umowna ma zstosowanie tylko i wyłacznie w przypaku rozwiazania umowy z winy abonenta. (bodajże pkt. 2 regulaminu akcji.)

Czyli zadnej kary mi nie nalicza a xbox zostaje u mnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było w n-ce w umowach z prezentami, ale na pewno w Cyfrze tak ja przedstawiłem.

Najlepiej przeczytaj dokładnie swój regulamin i warunki promocji.

 

@huhus1984 Odnosnie n-ki to wszyscy abonenci będa migrować przepraszm jestem w C+ i automatycznie to napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że umowy są obustronne. Jakbym ja zerwał umowę przed czasem to dopominali by się kary. A jak oni zerwią to co ?

Uważam iż powinno być tak że klient nie musi się godzić a jak platforma zerwie to powinna płacić karę klientowi za niedotrzymanie warunków umowy bo klient mógł mieć promocję u innego operatora której teraz już nie ma.

Najlepiej byłoby dla platformy aby poczekała do końca kontraktu i dopiero rozwiązała umowę.

Ja sobie już wziąłem dzisiaj full w CP za 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie n-ki to wszyscy abonenci będa migrować przepraszm jestem w C+ i automatycznie to napisałem.

Dokładnie z enki wszyscy z dniem 1maja. Ale nie wiem co z Ccyfrą. Też posiadam cyfrę i na razie zero telefonów. Niedawno przedłużyłem umowę do czerwca 2014, ale skoro do końca czerwca wezmą się za resztę, to pewnie tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...