Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

majk - bo to tak powinno wyglądać - tymi pismami do nas powinni wypowiadać im umowę - a jak ktoś chce to piszę do nich o nowy pakiet; bo jeśli ten myk przejdzie że nowa umowa będzie ważna - to trzeba będzie klepać nowe interesy - wysyłać umowy do wszystkich polaków na jakieś świadczenie - np skrzynka pocztowa email - że za miesiąc ma mi zacząć płacić - a jak nie chce płacić - to musi mi napisać pismo że jej nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym skończył mi się pakiet Świat HD w promocji z własnym dekoderem. Według strony n.pl mogę podpisać umowę na Świat HD na czas nie określony. I w sumie tak się zastanawiam, czy ja podpisałbym umowę z n czy nc+? Chodzi mi głównie o fakt czy jest sens podpisywać umowę, skoro musiałbym przymusowo migrować na gorsze warunki (o ile takie dostane)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie odnośnie umowy z cyfrą na czas nieokreślony,

chodzi o to czy można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie czy trzeba mieć jakiś specjalny pretekst np taki jak wyłączenie tych kilku kanałów 5 kwietnia ?

 

Dodam, że u mnie problem jest podwójny gdyż zapłacone mam rachunki z góry do grudnia 2013 , więc po uprawomocnieniu sie tego wypowiedzenia rozumiem, że kasę za rachunki nadpłacone za kolejne miesiące zwracają?

Albo w razie ewentualnej migracji ta kasa jest zwracana abonentowi czy przekazywana na indyw. rachunek bankowy na który już należy płacić nowe rachunki za NC+ ?

Bardzo proszę o odpowiedź jeśli się ktoś orientuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo Cyfry nie wypowiesz tę możliwość mają abonenci N.

Też nie wiadomo. Mówi się o tym, że abonenci Cyfry + z pakietami Canal + też mają dostać taką "propozycję nie do odrzucenia". Jutro, jeżeli nie otrzymam telefonu szósty dzień z rzędu, planuję wybrać się do APS. Po drodze oczywiście zajrzę do skrzynki i zawartością się nie zdziwię.

 

A jak dostanę pismo - to chyba będę mieć możliwość nie wyrażenia zgody na migrację i rezygnacji. Takiej opcji nie będzie chyba tylko gdy wzbogacą mi pakiet, ale nie podniosą abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jak wypowiemy te umowy to co ? Polsat ?

 

wbrew pozorom jesli porownac oferte szczerze mowiac wole family max z filmem za 59 niz to co oferuje nc universe, jakby nie bylo jest bodajze history w standardzie, paczka cbs, jest tez nowy universal hd, paczka viasat a nc sobie polecialo nie dosc ze nie wzbogacilo oferty to wlasnie wywalilo universale, cbs, tcm no i jedyne kanaly sportowe na ktorych mi zalezy(eurosporty) nie sa gwarantowane, a w zamian jaraja sie ze mamy domo czy kuchnia wiec szczerze dla mnie moga spadac z takim podejsciem. Wybieram migracje ale poza nc+, szczegolnie ze wedlug nich adekwatne przejscie z wpt + hbo + i npremium to silver za 69, dodajac mr mam byulic 79 za takie "NIC". w CP za teretycznie 10zl wiecej mam hbo+cinemac+filmbox, i jak sie uwzlgednic te 3 miesiace free w umowie 15 miesiecy to nawet jest taniej nic w nc . Tyle kasy za zubozonoa oferte o ochlapami pseudo premium. Ta oferta migracyjna to kpienie z ludzi w zywe oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak slowem podsumowania, czekam na list, może dziś dostane, listonosz koło 12 chodzi;p, za pewne dosstane platinum + hbo za 129 nie bardzo mi to pasi.. i co wtedy dzwonie zeby sie targowac? jak nic nie wytarguje, wysylam wypowiedzenie? i to najlepiej np 2 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy mogę do końca obowiązywania aktualnej umowy zostać przy starym pakiecie?

Nie, w zależności od posiadanej oferty, klienci otrzymają od nas indywidualne propozycje najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

Oj, wypowiedzonko poleci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dam na żadne wypowiedzenie.

 

Mam umowę FULL za 99,00 i to mnie obowiązuje. Nie zamierzam rezygnować w związku z wyłączeniem niektórych kanałów, a ITI jak nie chce mi śwadczyć umowy to może zgodnie z tą umową ją wypowiedzieć (3 miesięczny okres wypowiedzenia).

 

Napisałem już do UOKiKu - dam znać co odpowiedzą o tych jednostronnych aneksach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczyste zagrywki NC+ (kilka kruczków jakimi nas karmi NC+)

 

http://www.spidersweb.pl/2013/03/nieczy ... ki-nc.html

oraz proszę o wykopanie tego

http://www.wykop.pl/ramka/1457561/niecz ... grywki-nc/

Bardzo zrozumiale wyjaśnione, Natychmiastowe wypowiedzenie po otrzymaniu listu i dopiero z własnej woli przymusowa migracja.

 

Przy np. pakiecie Superpremium+ HBO z TVLG3D do I-2014r. pozostało 10 pełnych m-cy x 137,- zł = 1370,00 zł.

Za pakiet nc+platinium ( nie musi byc HBO) z kompletem canal+ mogę bez "prezentu jakim był TVLG" ale przy obecnej sytuacji migracyjnej i cen z ulotek max. zapłacić 119 zł.

Jako że umowa będzie na 18 m-cy x 119 zł. = 2142,00 zł - 1370,00 zł (kwota która i tak by była wymagana przez 10 m-cy) = 772,00zł : 8 m-cy (dodatkowy okres wymuszony migracją) = 96,50 zł i za taką kwotę za pozostałe 8 m-cy mysle że można się zastanowić.

 

W powyższych wyliczeniach nie uwzględniono multirom za który obecnie płaci się 20,- zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...