Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.Znawca prawa. Co ma Unia do przepisów w krajach zrzeszonych? 

2.Więcej kasy bo przecież teraz to angielskie kluby takie biedne są.

3.Sędziowanie w PL jest jak w każdej innej lidze, a haniebnych przypadków więcej widać w hiszpańskiej na przykład.

 

Z resztą po co z Tobą dyskutować skoro i tak nie zrozumiesz bo przecież można zatrudnić jednego prawnika i wygrać z całą piłkarską Anglią, a nc+ właśnie taki tok myślenia lubi. To nie nasza wina tylko tych przepisów nieżyciowych także płaćcie dalej, a meczów brak.

pkt.1- widzę, że nie zrozumiałes tego co napisałem choć napisałem wyraźnie co ma Unia do wewnętrznych regulacji dotyczących pokazywania meczów. No ty oczywiście sugerujesz mi ogólny wpływ UE na ogólne prawa.

2. to chyba ty wyskoczyłeś, że nikt i nic nie wygra z tym zakazem bo za duża kasa jest, a ja ci na to iz więcej meczów w TV to jeszcze więcej kasy dla klubów. Też nie zrozumiałeś? [ co jest nie tak z tobą kolo? ]

3. kiedyś takie nie było, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć prawda?

 

A teraz do ostatniego twojego zdania hahahah.

Prawnik ma wygrać przed sądem uchylenie bzdurnych wewnętrznych [ nie unijnych ] ograniczeń w pokazywaniu meczów o 16.

Nie ma walczyć z CAŁĄ piłkarską Anglią co napisałeś nie wiadomo po co. No chyba że dla ciebie CAŁA piłkarska Anglia to FA i nic więcej lol.

Jak chcesz komus wmówić, że uchylenie limitów to walka z kibicami i klubami to wmawiaj sobie podobnym.

Rezygnuję z konwersacji z tobą bo nawet nie rozumiesz tego co piszę.

 

@kunkore

Thx za link, czyli zgoda Unijna jest na angielski idiotyzm to właśnie po to jest potrzebny pozew najlepiej grupowy aby uchylic nie zgodę Unii tylko wewnetrzny przepis FA który wali po wszystkich.

Nikt za anglików tego nie zrobi, a oni też nie rusza [beep] bo to taki naród który daje się kopać w 4 litery tyle lat.

Brat mieszka w Anglii i czesto u niego bywam bo blisko i wielokrotnie pytałem zarówno jego [ kibica Totków ] jak i angoli dlaczego nikt nic nie robi z tym że nie mogą sobie legalnie obejrzec meczów PL w TV o 16-stej.

Zawsze była taka sama odpowiedź, że a czemu ja? a mam neta, a nie da się, a czasem pójdę na stadion [ jak sie uda kupić bilet ] a widocznie tak musi być skoro jest itp. itd.

 

Niedługo zaczną traktować to ograniczenie jak tradycję której broń boże nie wolno ruszać.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziś wyliczono, że gdyby nie błędy to Barca byłaby na 1. miejscu

Wyliczyły katalońskie media - to bardzo istotne ;) Za chwilę te ze stolicy wyliczą, że gdyby nie błędy sędziowskie to Real miałby jeszcze większą przewagę niż ma :D Nie zmienia to faktu, że sędziowanie w La Liga jest bardzo, bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z innymi mniejszościami w UK, ale zapytajcie najlepiej pracowników w punktach NC+ jaką część umów podpisali Polakom mieszkającym zagranicą (w okresie świąteczno-noworocznym), w tym w UK. Nie mógł być to jednorazowy przypadek odtwarzania meczów w jakichś pubach z dekoderów NC+, że nałożyli blokadę. Zresztą od jakiegoś czasu widzę na ekranie numer swojej karty abonenckiej podczas meczów Premier League - czyli starają się zidentyfikować abonentów nieuczciwych. Karty Cameleon też są eliminowane. Mają je tylko starzy klienci.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 ale Premier League traktuje godzinę 16 w sobotę właśnie jako tradycję którą nie wolno ruszać,

Nie Premier League a FA wcale tutaj nie chodzi o samą  Premier League.O 16 w Anglii grana jest większość meczy  z różnych lig. Frekwencja na niskich ligach w Anglii jest bardzo dobra jeśli weźmiemy pod uwagę całą Europę. Dzięki braku  transmisji ludzie chętniej wybierają też te małe lokalne kluby i stąd bierze się największy % zapełnienia stadionów w Anglii jaki mogę im pozazdrościć wszystkie Reale i Barcelony.

 

Zmiana tego sprawi, że frekwencja ucierpi może w samej Premier League nie będą to jakieś ogromne liczby ale czym niżej tym gorzej. To też jest kwestia cen biletów które mogą obecnie być droższe i liczby sprzedawanych karnetów, transmisje TV sprawiają, że ludzie wybierają mecze na które chcą przyjść. I nazwałbym tego tradycją a "zmuszaniem" ludzi aby chodzić na stadiony niezależnie od ligi, wyników, atrakcyjności rywali

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 I nazwałbym tego tradycją a "zmuszaniem" ludzi aby chodzić na stadiony niezależnie od ligi, wyników, atrakcyjności rywali

Dokładnie.

A poza tym w roku 1960 kiedy to wymyślono realia były całkiem inne.

Mało tego, nikt mi nie wmówi ze fan jakiejś drużyny z pipidówy nagle nie pójdzie na mecz bo w TV leci np. Arsenal. Nagra sobie tenże Arsenal i tyle, kiedyś nie było tej mozliwości. Mało ludzi teraz  tak robi?

Pół biedy gdyby dręczyli tylko  swoich kibiców tą tradycją, ale to sie przekłada na całą UE.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko ogladam La Lige a jak siw zdarza to częściej te mecze gdzie komentuje Pawłowski.bo meczów Realu czy Barcy to nie oglądam wcale. Częściej Atletico bo graja o 16 w soboty często wiec ta godzina pasuje. Tez Villarreal ostatnio kilka razy widzialem czy Valencie. A Miroslawski mi wcale nie przeszkadza. Komentatorem jest dobrym, choć nie wybitnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Miroslawski mi wcale nie przeszkadza. Komentatorem jest dobrym, choć nie wybitnym.

No widzisz, a ja go mam za marnego komentatora i cwaniaczka. A Marchlińskiego bardzo lubię, bo komentuje świetnie.

 

W Eleven by nie pasował bo tam ludzie z pasją

A w Canal+ pracują za karę. Skończ z takimi postami, bo aż nóż się w kieszeni otwiera.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska na Ligę Mistrzów i Ligę Europy 14-16 lutego:

 

Wtorek, 14.02:

 

20:40 Paris Saint-Germain - FC Barcelona Canal+

20:40 Benfica Lizbona - Borussia Dortmund nSport+

 

Środa, 15.02:

 

20:40 Bayern Monachium - Arsenal Londyn Canal+

20:40 Real Madryt - SSC Napoli nSport+

 

Mecz+Mecz w Canal+ Sport

 

Czwartek, 16.02:

 

18:55 KAA Gent - Tottenham Hotspur Canal+ Sport

18:55 Olympiacos Pireus - Osmanlispor FK Canal+ Sport 2

18:55 Łudogorzec Razgrad - FC Kopenhaga nSport+

18:55 Borussia Monchegladbach - AC Fiorentina Eurosport 1

18:55 AZ Alkmaar - Olympique Lyon TVP Sport

21:00 Legia Warszawa - Ajax Amsterdam Canal+ Sport, TVP1

21:00 Villarreal CF - AS Roma Canal+ Sport 2

21:00 Anderlecht Bruksela - Zenit Kazań nSport+

21:00 Manchester United - AS Saint-Etienne Eurosport 1

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle @TimesSquare trafiłeś w sedno, szkoda że tak rzadko udzielasz się na tym forum, choć z drugiej strony dziwię Ci się coraz mniej. Mnie też [beep]ny niektórych na tym forum coraz bardziej irytują, podobnie jak komentarz Mirosławskiego.

Nie czepiaj się Miroslawskiego, chłop zmęczony po godzinach komentuje, najpierw kielnią macha, jak studio buduje. :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiaj się Miroslawskiego, chłop zmęczony po godzinach komentuje, najpierw kielnią macha, jak studio buduje. :lol2:

Doś dowali. :lol2: Z murarką u niego chyba nie najlepiej, bo buduje już od 1,5 roku i końca nie widać.

Jak zwykle @TimesSquare trafiłeś w sedno, szkoda że tak rzadko udzielasz się na tym forum, choć z drugiej strony dziwię Ci się coraz mniej. Mnie też [beep]ny niektórych na tym forum coraz bardziej irytują, podobnie jak komentarz Mirosławskiego.

Dzięki za miłe słowa! :) No cóż, z moim udzielaniem jest jak jest i raczej się to nie zmieni. Trochę mi szkoda, bo pamiętam czasy jak dyskutowaliśmy na forum zażarcie na wiele tematów. Było fajnie i, co najważniejsze, w fajnym towarzystwie i miłej atmosferze. Choć czasami zdarzały się różnice zdań, to jednak zawsze był wzajemny szacunek. Niestety, w pewnym momencie jakoś to wszystko się zmieniło i pewne granice zostały przekroczone. Ale, ale - żeby nie było. Staram się zaglądać regularnie i czytać ;)

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ale lipa ze mecze LE te najlepsze sie nakładają na tą samą godzinę.. Mam tu na myśli Man.Utd, Rome i Ajax o 21:00 :( szkoda bardzo. No i oby bez dziada Lacha na Eurosport przy meczu Man.Utd, bo wtedy sie nie będzie dało obejrzeć nic z retransmisji bo ten pseudo komentator poda wszystkie wyniki z całego świata!!

Chrońcie nas od tego gościa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...