Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 kwietnia podział LE wygląda następująco:

Athletic Bilbao - Sevilla - C+ Sport

Sporting Braga - Szachtar Donieck - C+ Sport 2

Borussia Dortmund - Liverpool - Eurosport

Villarreal - Sparta Praga - TVP Sport

Dodam też że studio skrótów planowane jest również na nSport+.

A LM wygląda tak :)
Bayern Monachium - Benfica Lizbona C+

FC Barcelona - Atletico Madryt nSport+

Paris Saint-Germain - Manchester City C+

VfL Wolfsburg - Real Madryt nSport+

Oczywiście również Multiliga na C+ Sport. Fani hiszpańskich ekip chyba będą zadowoleni z transmisji na nSport+ :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co za tęga głowa dała na C+ Bayern-Benfica zamiast Atletico-Barcelona, ale ja się cieszę, niech posiadacze niższych pakietów też obejrzą dobry mecz :) Z drugiej strony posiadacze pakietów Entry z C+ i Start z C+ pewnie będą nieźle wkurzeni, bo nie mają w swoich pakietach nSportu...

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kompletnie o co Wam chodzi.Nie będziecie mieli dostępu do tego meczu?A może macie za złe że abonenci płacący mniej go zobaczą?Dają słabe mecze w nSport żle dali od święta lepszy jeszcze gorzej.

Bardziej chodzi o studio - będą się zajmować głównie meczem Bayernu, a nie hitem z Hiszpanii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobry wybór C+. Wszyscy doskonale wiemy jak ciekawe bywają mecze Bayernu a jak nudne czytaj jednostronne Barcelony. Niestety ale Barca pojedzie w pierwszym meczu atletico min 3-0 i po zabawie. Bayern Benfica będzie dość mocno wyrównany mecz. 

Zobacz  lepiej ich wyniki   . Onie nie przegrali w tym sezonie żadnego meczu 0:3. Oni nawet nie tracą goli . Blancos z nimi nie wygrali w lidze od 10 spotkań.

Wiadomo że Bayern bo Lewy no i reklama i Canal+  proste.

Edytowane przez Mr. Orbita
Post zmieniony - zwróć uwagę na nick.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Niestety ale Barca pojedzie w pierwszym meczu atletico min 3-0 i po zabawie.

Haha lol dobre sobie.

Już ci @asiafan napisał jak gra Atletico i jak gra Barca z nimi. Ja ci dopowiem tylko, że jak Atletico trafi w dzień to będzie płacz kibiców Barcy.

Co prawda podobnie można rzec w odwrotną stronę, ale historia ostatnich meczów mówi, że Barca trafiła najgorzej jak mogła i szanse po 50% są.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak NHL jeszcze się pojawiło to by było pięknie. Spotkania są także podobnie jak w przypadku NBA bardzo często rozgrywane są w godzinach przyjaznych dla Europejczyków, a emocje w każdym spotkaniu. Choć jak to bywa także w innym sportach rodem z USA reklam jest zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GoodMen

 

Ciekawy post, ale trochę błędny. Poprawię go za Ciebie. Oto i on:

Myślę, że NHL wzbogaciłby i ofertę Canal+ i nsport+, ale z tego co widzę to Canal+ śpi, więc wcale nie zdziwię się, jak Eleveny DOSTANĄ te prawa.  :-|

 

Czy ktokolwiek widział kiedyś, aby Eleven sam kupił jakieś prawa w normalnym przetargu? Przecież oni wszystko dostają on firm "matek".

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej sobie tłumacz, że mają za darmo. Lepiej zobacz co wyprawia Canal+ we Francji, na którego trzeba się będzie zrzucać... przegrali przetargi z BeIN, a teraz dają za wyłączność w/w kanałów u siebie 1,5 mld euro. To jest rozrzutność... nie mieć na prawa, a przepłacać za wyłączność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...