Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyszła ci ta ironia. Wiesz czym się różnimy? Ja znam temat, a ty mający obsesję na punkcie 11 masz zerową wiedzę w temacie BPL.

Pokazujesz to co co chwila, zawsze wtedy kiedy zabierasz głos o tej lidze.

 

Tak, bo siedzisz przy stole negocjacyjnym i jesteś agentem stacji, które starają się o BPL ;) Angole mają nasz rynek gdzieś...kto da więcej ten dostanie ligę - to nie jest kupowanie praw na cała UE tylko na Polskę, której rynek dla nich jest ziarenkiem ;)

 

 

@tracer10 różnicie się tym że Ty jesteś w NC+ dla Ligi angielskiej a @Intermario dla Eleven z którego i tak korzysta za pomocą Playera bo inaczej to już by był w CP jak to pisze w innym wątku  :lol2:

 
Dasz mi kasę na karę za zerwanie umowy ? :)  Eleven oglądam w player.pl nie dopłacę ani grosza, bo płacę krocie i Eleven powinien takim abo jak ja zostać włączony z automatu. Nie szanują klienta - ok, rozumiem ;)
Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy ile UPC zaśpiewa sobie za 11 po okresie darmowym. Oby tylko "właściwie" podeszli to tematu i zawołali kilka złociszy to władzom nc+ wybiją mocny argument w postaci ceny. 

Coraz więcej "opcji" jest dla abonentów, Ci co są w zasięgu kablówek mają fajny wybór, a Ci mieszkający z dala od sieci kablowych też jakoś kombinują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz mi kasę na karę za zerwanie umowy ? :)  Eleven oglądam w player.pl nie dopłacę ani grosza, bo płacę krocie i Eleven powinien takim abo jak ja zostać włączony z automatu. Nie szanują klienta - ok, rozumiem ;)

Tylko płacąc tak dużo to chyba nie masz pakietu głównie pod sport.Bo nie wierze że za Extra+C+ płacisz 140 zł a twierdzisz że głównie sport Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy ile UPC zaśpiewa sobie za 11 po okresie darmowym. Oby tylko "właściwie" podeszli to tematu i zawołali kilka złociszy to władzom nc+ wybiją mocny argument w postaci ceny. 

Coraz więcej "opcji" jest dla abonentów, Ci co są w zasięgu kablówek mają fajny wybór, a Ci mieszkający z dala od sieci kablowych też jakoś kombinują.

zgadzam się w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/@Intermario

Tyle co przeczytałem przez prawie 20 lat sprzedaży BPL na polski rynek to moje.

Ja wiem swoje ty nie wiesz nic.

Ty mówisz, ze FA ma nasz rynek gdzies, a ja ci mówię, ze u nich w 1 kolejności liczy się dotychczasowa współpraca i zaufanie do korzystającego z praw.

Osobiście bym ci radził zwolnic z pisaniem bzdur bo twój kolega po fachu czyli @stronniczy80 pożegnał forum za właśnie żenującą merytorykę postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/@Intermario

Tyle co przeczytałem przez prawie 20 lat sprzedaży BPL na polski rynek to moje.

Ja wiem swoje ty nie wiesz nic.

Ty mówisz, ze FA ma nasz rynek gdzies, a ja ci mówię, ze u nich w 1 kolejności liczy się dotychczasowa współpraca i zaufanie do korzystającego z praw.

Osobiście bym ci radził zwolnic z pisaniem bzdur bo twój kolega po fachu czyli @stronniczy80 pożegnał forum za właśnie żenującą merytorykę postów.

 

Osobiście to bym Tobie radził to samo ;) Zdaje się masz 4 ostrzeżenia. To na co wskazują Twoje rozległe doświadczenia? Który w kolejności jest nasz rynek ? Rozumiem, że zaraz po brytyjskim ? :)

 

Idę o zakład, że kolega wróci pod innym nickiem za jakiś czas ;) I nie poszło o merytorykę tylko o to, że często pisał niestworzone informacje ;) Ponadto co to za problem wrócić tutaj jak ktoś ma zmienne IP? Osobiście mam trzy w domu od różnych operatorów ;)

 

 

a czy to nie wielki znafca intermario pisał czasami ze Beiny kupiły prawa do Premier League i udostępniły je nc+?

 

Cytat poproszę ;)

 

 

 

Dasz mi kasę na karę za zerwanie umowy ?  :)  Eleven oglądam w player.pl nie dopłacę ani grosza, bo płacę krocie i Eleven powinien takim abo jak ja zostać włączony z automatu. Nie szanują klienta - ok, rozumiem  ;)

Tylko płacąc tak dużo to chyba nie masz pakietu głównie pod sport.Bo nie wierze że za Extra+C+ płacisz 140 zł a twierdzisz że głównie sport Cię interesuje.

 

 

Płaciłem, bo chciałem paczkę C+ ze względu na sport (wtedy jeszcze nie bylo mowy o LL, a o Serie A były niejasne info), ale teraz...w CP miałbym fulla za 100 PLN pewnie z Elevenami (jedynie żal Planete+, reszta to to samo). Jednak to fantasmagorie, bo nie wierzę, że Eleven w przeciągu najbliższych lat będzie w CP.

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Idę o zakład, że kolega wróci pod innym nickiem za jakiś czas ;) I nie poszło o merytorykę tylko o to, że często pisał niestworzone informacje ;)

 

Czyli na jedno wychodzi. A co do  ostrzeżeń to 4 w ponad 8 lat to chyba nieźle biorąc pod uwagę wysyp tobie podobnych wszystkowiedzących.

Ty niby nie masz nic póki co, ale świadczy to tylko o wybiórczym moderowaniu tego forum.

Poziom twoich wypowiedzi w tematach o których nie masz zielonego pojęcia jest identyczny z osobnikiem który wyleciał.

Moderacja skupiła sie w ostatnich latach tylko i wyłącznie na usuwaniu postów z wulgaryzmami i nie w temacie [ to drugie według uznania rzecz jasna ]

 

Merytorykę forum raczej zlewają choć non stop sie na nią powołują.

Świadectwem tego jest nieusuwanie żenujących postów w.w usera mimo zgłoszeń, lecą za to posty ludzi którzy mu uzmysławiali jego głupotę.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to bym Tobie radził to samo ;) Zdaje się masz 4 ostrzeżenia. To na co wskazują Twoje rozległe doświadczenia? Który w kolejności jest nasz rynek ? Rozumiem, że zaraz po brytyjskim ? :)

 

Idę o zakład, że kolega wróci pod innym nickiem za jakiś czas ;) I nie poszło o merytorykę tylko o to, że często pisał niestworzone informacje ;) Ponadto co to za problem wrócić tutaj jak ktoś ma zmienne IP? Osobiście mam trzy w domu od różnych operatorów ;)

 

 

 

Cytat poproszę ;)

 

 

 

Płaciłem, bo chciałem paczkę C+ ze względu na sport (wtedy jeszcze nie bylo mowy o LL, a o Serie A były niejasne info), ale teraz...w CP miałbym fulla za 100 PLN pewnie z Elevenami (jedynie żal Planete+, reszta to to samo). Jednak to fantasmagorie, bo nie wierzę, że Eleven w przeciągu najbliższych lat będzie w CP.

BPL ma gdzieś rynki te gdzie sprzedaje prawa pośrednikom a w Europie Środkowej tak się stało z każdym krajem oprócz Polski gdzie negocjowano bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BPL ma gdzieś rynki te gdzie sprzedaje prawa pośrednikom a w Europie Środkowej tak się stało z każdym krajem oprócz Polski gdzie negocjowano bezpośrednio.

Kolejny mądry.

Wiedz, ze BPL nie sprzedaje praw żadnym i nigdzie pośrednikom.

Pośrednik rozumiemy w sensie, że nikt nie kupi praw do BPL od FA po czym zechce je sprzedać drożej.

Takie cuda nie u angoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że IMG wygrało prawa do Premier League na 27 państw i je będzie odsprzedawać?

http://img.com/news/news/2015/december/img-wins-premier-league-rights-to-27-markets-in-ce.aspx

No fakt, ciekawe od kiedy angole sprzedają prawa w taki sposób skoro np. serbski [ i nie tylko ] Sportklub kupił swoje obecne prawa bezpośrednio od FA.

Jest w tym linku Kosowo a nie ma Albanii gdzie Tring swego czasu wygrał w przetargu z DigitAlb.

Bułgaria? hahah jak Diema Sport tez kupowała bezpośrednio u angoli i swego czasu jak pamiętam to czytałem, ze były scysje między FA a Diema i grecką Nova bo kontrolerzy Sky łażący po pubach wykrywali dużą ilość dekoderów tychże platform.

Ciekawy link nie powiem.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście Elevenów do UPC i Multimedii to duży krok ku rozwojowi dla tych kanałów. Mam nadzieję, że skłoni to ich do zainwestowania w jakość obrazu ( przede wszystkim! ), jakość dźwięku i w lepszych komentatorów.

Obraz Elevenów w Multimedii jest porównywalny do Canal+ Sport. Także to jest kwestia wynajęcia dodatkowego miejsca satelicie. Czyli jak zwykle chodzi o koszty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ mógłby wreszcie zrobić coś dla widzów i pokazywać pełne statystyki i skrót pierwszej połowy w przerwie meczów Premier League.Jaki jest sens pchać reklamę zaraz po golach a potem i tak dają zapychacze w stylu ciekawostki o klubach?

 

Mogliby zrobić tak:

mecz

bramki

statystyki

skrót

reklama

2 połowa

 

A oni robią tak:

mecz

gole

reklama

autopromocja

ciekawostki

reklama

2 połowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga jedyne interesujace prawa, ktore w sumie fajnie gdyby wzieli (bo nic nie ma na kanalach sportowych Canal+ po stracie 3ech lig), reszta to szrot i odpadki.

 

Portugalczycy nie potrafia pokazac swojej ligi w porzadnej jakosci (Sportklub jest sam w sobie kiepskiej jakosci, ale taki dostaja sygnal - przeciez te mecze z Madery czy reszty stadionow spoza TOPu w Portugalii to bedzie tragedia jak obecnie, nic sie nie zmieni - emisja jak z meczow 1. ligi polskiej - tam nie na porzadnych kamer i realizacji, do tego ludzi na mecze przychodzi mniej i stadiony sa brzydsze niz w Polsce - mowa o tych zespolach spoza TOP 4 oczywiscie).

 

Holendrzy spadli w pilce noznej na leb na szyje - zarowno repra jak i kluby. Po tym sezonie w rankingu UEFA, liga holenderska spadnie prawie do poziomu ligi polskiej, bedzie tuz nad nia XD. Pilkarzy interesujacych tez tam nie ma - same miejscowe no-name'y - kto by chcial to ogladac?

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...