Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę, że to piszecie. Cały czas atakujecie i śmiejecie się z CP, że te ligi puszcza, a jak przyszedł Eleven i cudownemu C+ zabrał 3 ligi to już nawet rosyjska i holenderska liga jest cacy? Wam opakować fekalia w złotko i powiecie, że to Rafaello.

Ja nigdy nie krytykowałem tego co pokazuje Polsat, bo często oglądam na PSN Eredivisie i od święta rosyjską (szczególnie, gdy komentuje Michalewski. Tego Czarka z pazurem nie mogę strawić).

 I wbrew pozorom to nie ja jestem zaślepiony, jak wielokrotnie pisałeś, a Ty jesteś pisząc takie bzdety. Nie wiedząc czemu, kłócisz się na forum znając lepiej moje zdanie. Śmieszne to troszkę :)

 

Ludzie jaka holenderska czy portugalska - włoską i francuska odpuścili bo oglądało to po 5 tys ludzi- wiec gorsze ligi po co -  jest do nich dostęp i fani mogą podziwiać Millika czy Golle na Polsacie :)  nhl czy f1 tak- to produkt dla c+.

Sam sobie przeczysz. Przecież Eredivisie z Milikiem ma zapewne bardzo dobrą oglądalność, a jeśli C+ kupiłoby NHL to oglądalność w nocy nie przebiłaby tysiąca.

 

Poza tym skoro Polsat trzyma te ligi, to znaczy, że ma z tego jakieś korzyści. To dlaczego nc+ nie miałoby spróbować powalczyć o takie prawa? Chyba lepsze to niż Super Enduro, żeglarstwo czy jeździectwo, oczywiście z całym szacunkiem.

Edytowane przez Artek1008
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek1008

 

Przestań sie ośmieszać.

Canal+ to kanał premium.

a premium to wiadomo jakie ligi i rozgrywki.

Ligi typu Rosyjska czy Portugalska to są zapchaj dziury które może pokazywać Polsat czy ktokolwiek inny ale nie kanał premium.

 

Myślę ze Canal+ powinien teraz zmienić tylko jedno.

Polska ekstraklase puszczać trochę później np. w soboty i niedzielę powinien być mecz koło  20.

Mają trzy najważniejsze rzeczy.

Ligę Polska,LM i LA tylko niech to fajnie opakują a nie wsadzają na komentatorów Żyżyńskiego z Jagodą:(

Za chwile wraca tez żużel:))

Edytowane przez hanys 2
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ośmieszam się podając argumenty za, kiedy Ty potrafisz tylko krytykować. Ale spoko - oglądaj sobie jeździectwo i żeglarstwoo prenium

 

 

 

A z F1 w nc+ nici. Eleven Sports z prawami do Formuły. Taksiegra.com informowalo o tym kilka miesięcy temu :)

https://satkurier.pl/news/125453/eleven-sports-network-z-prawami-do-formuly-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku było że to nie prawda że f1 zostanie prawdopodobnie w Polsacie bo Eleven zrezygnowało z tych praw.Jeszcze tą holenderską to mogli by kupić ale tylko dla nSport.A te Azjatyckie,Rosyjskie czy Ukraińskie ligi to niech sobie darują.Mamy tyle dobrej piłki że nikt nie jest na tyle zdesperowany by to oglądać.Lepiej jak mają coś nabywać to niech idą w innym kierunku.Byle to co jest popularne a nie jakieś odpady.EDIT o a jednak nie zrezygnowali ciekawe co na to osoba która przekonywała że zrezygnowali i nie będą tego pokazywać.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy - bo to są "znafcy". Na taksiegra.com pisaliśmy o F1 w Eleven juz w grudniu.

 

 

Słuchajcie, każdy ma swój gust. Wiadomo, ze golfa oglądają pasjonaci i szczerze ja lubię posłuchać sobie Personów na transmisji. Ciekawe rzeczy mówią. Golfa pewnie nikt nie chciał to wzieli. Ale juz jeździectwo zabrali od TVP, a po co?

 

Ja zamiast tego żeglarstwa, zamiast jezdzeictwa ogladalbym jakieś niszowe ligi. Co jak co, ale nawet slaba piłka można zawsze będzie popularniejsza od regat w Ameryce. Poza tym to chyba nie są drogie prawa, wiele kasy nie stracili, wiec mogliby się postarać o inne. O to chodzi! Bo wiadomo, ze każdy p"Premium" będzie mierzyć swoja miarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu się smiejecie z poziomu ligi ukraińskiej, rosyjskiej czy holenderskiej. Na teraz liga ukraińska, rosyjska to 6 i 7 liga w Europie i naszą Eklapę, za którą NC+ płaci chore pieniądze połykają na śniadanie. Tak samo zrobiłby to Ajax czy PSV. Polska liga to prawa podobne do golfa i dziwię się, że jest tylu masochistów co wybierają te rozgrywki zamiast lig zagranicznych. 

Edytowane przez OSG
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska liga jest nasza i dlatego ją oglądam, mam się zachwycać banderowską? Niektórzy to mają niezły ból czterech liter, o tą naszą ligę...przecież ja jej nie oglądam dla wysokiego poziomu, bo takiego tam nie ma. Kosztuje tyle, sprzedawana na Polskę.

A czy liga hiszpańska jest tania w Hiszpanii, włoska we Włoszech, angielska w Anglii, rosyjska w Rosji, czeska w Czechach, itd. ?

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że to piszecie. Cały czas atakujecie i śmiejecie się z CP, że te ligi puszcza, a jak przyszedł Eleven i cudownemu C+ zabrał 3 ligi to już nawet rosyjska i holenderska liga jest cacy? Wam opakować fekalia w złotko i powiecie, że to Rafaello.

 

Post roku.

 

A co do praw, to skoro biorą to co wolne, to są jeszcze dziesiątki praw którymi mogliby się zainteresować i dać w ramach wypchania ramówki.

A dwa wystarczy dać Ekstraklasę w sobotnie i niedzielne wieczory. Wtedy ramówka się sama zamknie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska liga jest nasza i dlatego ją oglądam, mam się zachwycać banderowską? Niektórzy to mają niezły ból czterech liter, o tą naszą ligę...przecież ja jej nie oglądam dla wysokiego poziomu, bo takiego tam nie ma. Kosztuje tyle, sprzedawana na Polskę.

A czy liga hiszpańska jest tania w Hiszpanii, włoska we Włoszech, angielska w Anglii, rosyjska w Rosji, czeska w Czechach, itd. ?

Czeska jest w CT Sport który jest niekodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banderowskiej ligi to nie ma co nabywać - ale portugalską oglądam na Sportklubie i jakby nabyli na pewno pokazaliby to w lepszej jakości. jest też liga holenderska gdzie są ciekawe mecze. Swoja drogą to CP chyba w kiepskiej formie - tracą teraz F1 jakby jeszcze holenderska stracili byłaby masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że studio teraz od 20:15.Wcześniej było od 20.Teraz mecze teoretycznie powinny być lepsze niż w fazie grupowej więc jest o czym rozmawiać ale nie.Żeby się tylko jeden z drugim nie przemęczył przez te 15 minut...Jak tak dalej pójdzie to w studiu LM zobaczymy jednoosobowy stand up jak w Lidze+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to sensu, dziś jest slabo, jutro będzie gorzej. Bo zaczną od tego co się działo we wtorek, potem omówią ramówkę, następnie zjedza większość czasu na Real, a na koniec powiedzą że istnieje jeszcze drugi mecz i o tym meczu pogadamy aż 5 minut.

Ten mecz dnia zjada większość studia LM.

Nic się nie poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...