Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie oferta sportowa NC+ jest naprawdę super.Ludzie strasznie marudzą.Szkoda że dział marketingu  canal+ śpi pod kątem  boksu.Pamietam swojego czasu jak czekało się na walki do rana.Wszędzie było o tym głośno.Dziś dobra walka na canal+ a bardzo mało o niej słychać.Jeśli chodzi o kanały Eleven to myślę że NC+ dobrze robi z tą opcją.Kto chce mieć lepszą ofertę oprócz canal+ to sobie wykupi.Wybór należy do abonentów.Kanał Nsport trochę ma słabą ofertę dlatego fajnie było gdyby NC+ wygrało F1 i kupiło NHL.Dziura napewno by się się bardziej zapełniła po stranych ligach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz oferta sportowa C+ jest super to jaka była wcześniej?

Włochy   Hiszpania  Anglia  Francja  Liga mistrzów  Liga  Europy  ale mniej  niż  teraz.  Eleven wkręca Canal+  pokazując nawet mniej interesujące mecze  gdzie Canal+ ograniczało się do max 4 transmisji  jak widac można.

Reszta to MMA    jakiś tam box    nie wiem   Golf    co tam jeszcze   jakieś  regaty     jazda  konna   ligi WNBA już nie mają chyba

 

http://taksiegra.com/prawa-sportowe-ncplus/

 

w 2017 roku będzie gorąco jeśli chodzi o prawa  przy takiej ilości rezygnacji z abo i takim podejściu do klienta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nc+ nie wybierze 2 lutego meczu Manchester united - Stoke City. Wczoraj słabiutko. Liczę na mecz Arsenalu lub Manchesteru City.

Widzę że dzisiejszy mecz nie jest godny na jakiekolwiek studio meczowe, a można by po meczu Everton - Swansea tj. około 16.30 wrzucić gadające głowy.

Szkoda że nie dane mi było obejrzeć wczorajszego meczu w Norwich :(  na szczęście jutro 18 C+Sport 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szkoda. Chwaląc się z zakupu praw na kolejne 3lata obiecywali ze ligę angielską będą pokazywać jeszcze lepiej ,widzowie będą zaskoczeni. Jak narazie mamy totalne rozczarowanie,nie jestem niczym zaskoczony. Dobrze że mecze są na wysokim poziomie i to nam wynagradza choć trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Króla w Canal+Sport - mecze rewanżowe

 

środa - 27.01 :

20.25  Canal+ Sport 2 - Atletico Madryt - Celta Vigo (0:0)

21.25  Canal+ Sport - FC Barcelona - Athletic Bilbao (2:1)

 

czwartek - 28.01

19.55  Canal+ Sport - CD Mirandés - Sevilla FC (0:2)

20.55  Canal+ Sport 2 - UD Las Palmas - Valencia CF (1:1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szkoda. Chwaląc się z zakupu praw na kolejne 3lata obiecywali ze ligę angielską będą pokazywać jeszcze lepiej ,widzowie będą zaskoczeni. Jak narazie mamy totalne rozczarowanie,nie jestem niczym zaskoczony. Dobrze że mecze są na wysokim poziomie i to nam wynagradza choć trochę.

 

Przede wszystkim to brakuje im magazynu przed z gadającymi głowa i pomiędzy meczami. A już nie mówię o wieczornym omówieniu w niedzielę kolejki - takie coś jak L+E.....czy magazyn LM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szkoda. Chwaląc się z zakupu praw na kolejne 3lata obiecywali ze ligę angielską będą pokazywać jeszcze lepiej ,widzowie będą zaskoczeni. Jak narazie mamy totalne rozczarowanie,nie jestem niczym zaskoczony. Dobrze że mecze są na wysokim poziomie i to nam wynagradza choć trochę.

No chyba mieli na myśli sezony 16/17-18/19, a nie obecny czyli ostatni w tym rozdaniu.

Niby co mogą poprawić oprócz dołożenia jakiegoś magazynu?

To co mogliby zrobić aby zadowolić widzów jest niewykonalne [ limit ]

No sorry jest jedno, powinni umożliwić obejrzenie wywiadów po meczach. Zupełnie nie rozumiem dlaczego inne TV mogą, a C+ nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek 1008

 

Od czasu jak Smok poszedł ze stanowiska to wszystko co najlepsze było w C+ jest stopniowo niszczone.

"nieśmiertelne duety " są rozdzielane a Lige Angielska komentuje Żyżyński:(((

a są przecież dalej pracownikami C+ Wolski,Rosłoń,Pełka ,Twarożek czy Nahorny.

Ekstraklasa nie gra-czy 5 facetów nie umie obskoczyć 5-6 meczy w 2-3 dni?

 

Sprawa druga.
drugi tydzień z rzędu w programie i na stronie "najblizsze transmisje " jest pokazywany mecz Pucharu Krola live we wtorkowy wieczór mimo że żaden mecz nie jest rozgrywany.

nikt juz tam nie ogarnia tego bajzlu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmiar powtórek a jak mogą coś transmitować  to zbędny program który jest także powtarzany.  Somowskiego nie lubiłem jako komentatora i jako  gościa w studio  . Nie tylko ja inny też go krytykowali za wtrącanie się i przerywanie i  kozaczenie. Przez niego polecał  Lasek zdaje sie?   A Canal+ jest niszczony przez ludzi ITI   . Zobacz  ile już % odeszło. W ogóle przydała by się jakaś ankieta kto przedłużył kto odszedł  w miare byśmy się dowiedzieli co kto jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasek to raczej poleciał przez Twaro rękami Smoka jako dyrektora. A dokładniej Laskowski dostał propozycję nowego kontraktu znacznie mniejszego finansowo, po to by sam zrezygnował i to zrobił.  Nie wiem czy to prawda, ale Twaro z Laskiem nie trawili się do tego stopnia, że mijali się osobnymi korytarzami.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dębiński komentuje BPL, bo coś musi.

Co ta za argument bo nie rozumiem? idąc tym tokiem to co Ryczel nie musi? może jego niech dadzą do BPL, albo spadochroniarza od Szulim.

Też musi wszak.

Reasumując, ten facet pasuje do BPL jak pięść do nosa. Zero atmosfery angielskiej piłki.

Podobnie zresztą jak inni którzy dostają mecze np. Przytuła.

Jak mają przerost zatrudnienia po stracie 3 lig to sorry, ale w normalnych firmach w takich sytuacjach robi sie redukcję pracowników.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio myślalem, że Rudzki na stronie Przeglądu Sportowego robi program "English breakfast' gdzie omawia w 20min weekend w Premier League itp. Ale przecież coś takiego można było zrobić na antenach C+. Dodatkowo by ów magazyn mogli okrasić przecież skrótami i analizami z meczów. I powiedzmy w ciągu godziny by był świetny program, którego brakuje. Potencjał na pewno jest, ale brakuje po prostu decyzji... 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ta za argument bo nie rozumiem? idąc tym tokiem to co Ryczel nie musi? może jego niech dadzą do BPL, albo spadochroniarza od Szulim.

Też musi wszak.

Reasumując, ten facet pasuje do BPL jak pięść do nosa. Zero atmosfery angielskiej piłki.

Podobnie zresztą jak inni którzy dostają mecze np. Przytuła.

Jak mają przerost zatrudnienia po stracie 3 lig to sorry, ale w normalnych firmach w takich sytuacjach robi sie redukcję pracowników.

Sergiusz Ryczel na stałe nie pracuje w nc+, więc nic nie musi. A Dębiński musi coś robić, aby wypełnić kontrakt i za coś dostać wypłatę

 

A co do postów odnośnie spadku jakości nc+...No niestety, nie ma co się oszukiwać, gdyż jest coraz gorzej. Mogliby chociaż jakieś programy publicystyczne robić. W nSporcie było ich pełno...Cóż. Wątpię, że do końca sezonu cokolwiek się zmieni

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że do końca sezonu cokolwiek się zmieni

 

Nie zmieni to się nic przez kolejne lata, bo najważniejsze przetargi co tylko się zakończyły. Co do programów publicystycznych to się nie wypowiadam, bo dla mnie są one zbędne. Może tylko poza Sport+Extra, ale taki program obecnie nie ma racji bytu, bo ci niby mieliby tam omawiać skoro z 4-ch lig zagranicznych została raptem 1-na? Jedyny sensowny program do zrobienia obecnie z "gadającymi głowami" to jakiś o EURO 2016.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A Dębiński musi coś robić, aby wypełnić kontrakt i za coś dostać wypłatę

 

 

Nic nie musi, chyba napisałem wyraznie co robią normalne firmy mające przerost zatrudnienia w wyniku różnych zbiegów okoliczności.

Co mnie abonenta obchodzi to, że Dębinskiego liga została stracona?

Dla mnie liczy się jakość produktu,a Dębiński jako komentujący BPL obniża całość odbioru. Podobnie jak inni na siłę dostający BPL bo MUSZĄ jak twierdzisz.

I wiem co mówię bo oglądam BPL od początku w C+ i wymagam tejże jakości szczególnie w tym produkcie.

A jeżeli się dalej upierasz, że musi coś robić to niech komentuje inne rzeczy.

Niby dlaczego odbiera robotę stałym komentatorom BPL?

C+ zamiast szanować to co mu zostało to jak zwykle robi sobie pod górkę takimi decyzjami.

MUSI dobre sobie, czekamy na następną rewelacyjną decyzję panów z ITI.

 

I żeby nie było to nie jestem zwolennikiem zwalniania nikogo z redakcji [ choć ewidentnie jest ich tam za dużo teraz ] ale meczów BPL nie przybyło na antenie, ani w następnym sezonie też nie przybędzie, a stała ekipa dawała sobie świetnie radę i na pewno nie było takiej sytuacji, że któryś z komentatorów padał na dziób bo robił 4 lub 5  mecz podczas weekendu [ jak nieoceniony pewien pan z 11 ]

Na dziś odbiera się im mecze bo komentatorzy których ligi zostały stracone MUSZĄ coś robić.

No tak, to niech obsługuja Twittera lub oficjalny fan page na FB bo poziom tychże serwisów jest tragiczny.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...