Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że na mecze ćwierćfinału LM wysyłają na stadiony, ale sam Artek1008 pisał, że od ćwierćfinału będą wysyłać na wszystkie mecze swoich komentatorów, a tutaj już pierwsze podejście i tylko na 2 z 4 meczów komentowane ze stadionów. Szkoda, bo fajnie by się oglądało najpierw teoretycznie ciekawszy mecz by później obejrzeć ten drugi również z komentarzem ze stadionu. Coś się musiało zmienić w C+, mogli również postarać się wysłać kogoś na derby Manchesteru ale już nie będę wymagał zbyt wiele.

 

Jasne każdy mecz będą na żywo ze stadionu komentować, ciekawe kto za to zapłaci. Już kiedyś pisałem ile kosztuje wynajęcie dziupli na stadionie i nie są to małe pieniądze, zwłaszcza, że z tymi meczami rozgrywanymi w ramach Premier League czy La Liga ciągle są problemy z dźwiękiem. Więc jak już mają jechać to niech jadą na Ligę Mistrzów bo tam przynajmniej UEFA gwarantuje dobre połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek - nie wiesz jak będzie w przypadku osob które mają wykupiony pakiet SPORT? zawierając umowę była mowa o tym, że będzie dostęp co wszystkich wydarzeń sportowych w nc+. A teraz jak czesc będzie w canal+ ... Masz moze jakeis info na ten temat?:)

 

Jeśli nasz pakiet sport, to będziesz miał wszystkie kanały, w którym transmitowane są wydarzenia sportowe.

 

@olis, ale takie były plany. W przypadku LM jest na dobrą sprawę praktycznie kabina za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy na ile te zmiany faktycznie coś wniosą, bo do teraz też często mieli wolne kanały a meczów nie puszczali...

No i to marne HD w dużej ilości transmisji bije po oczach... ;/

Zaciekawiło mnie natomiast coś innego napisanego na ich stronie:

'Największe wydarzenie sportowe na żywo w zasięgu ręki

gdziekolwiek jesteś, dostępne na komputerze, tablecie lub

telefonie. Mecze T-Mobile Ekstraklasy, Ligi Angielskiej,

oraz Grand Prix na żużlu'

Czyżby już niedługo online będzie można oglądać nie tylko Ekstraklasę ?! Byłoby super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wczoraj pisałem, że NC+ coraz bliżej pozyskania praw. Bardzo możliwe są dwie opcje:

1. Canal+ kupuje wszystko, sublicencja do Polsatu na 3 mecze i dwa do Eurosportu.

2. Canal+ pozyskuje prawa do 4 spotkań, Polsat do 3 i Eurosport do jednego. To chyba najgorsze rozwiązanie.

 

Wszystko zależy od funduszy Polsatu, bo scenariusz nr.2 dla nich jest o wiele droższy. Canal+ jest w stanie kupić prawa na wyłączność, ale decyzja w tej sprawie tez zależy od pośrednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator @bogdan425 jakieś 2 tygodnie temu pisał, że ekstraklasa na pewno znajdzie się u solorzy. Szanuje jego osobę i jestem ciekaw jak odniesie się do informacji podanych przez @Artek1008, który pisze, że w dalszym ciągu jest szansa na to, że Canal+ będzie miało ekstraklasę na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://ncplus.pl/canalplus czytamy:

 

CANAL+ Sport Online

Największe wydarzenie sportowe na żywo w zasięgu ręki

gdziekolwiek jesteś, dostępne na komputerze, tablecie lub

telefonie. Mecze T-Mobile Ekstraklasy, Ligi Angielskiej,

oraz Grand Prix na żużlu.

 

Hmmm:

 

1. Ściema?

2. Pomyłka?

3. W końcu wróci coś do normalności jak za czasów Cyfry+?

 

? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jednej i drugiej opcji jest Ekstraklasa i w CP więc wszystko się zgadza.

 

Zobaczymy Polsat byłby z tego bardzo zadowolony, Polska piłka w całości tylko u nich.

 

Dokładnie. Wczoraj pisałem, że NC+ coraz bliżej pozyskania praw. Bardzo możliwe są dwie opcje:

1. Canal+ kupuje wszystko, sublicencja do Polsatu na 3 mecze i dwa do Eurosportu.

2. Canal+ pozyskuje prawa do 4 spotkań, Polsat do 3 i Eurosport do jednego. To chyba najgorsze rozwiązanie.

 

Wszystko zależy od funduszy Polsatu, bo scenariusz nr.2 dla nich jest o wiele droższy. Canal+ jest w stanie kupić prawa na wyłączność, ale decyzja w tej sprawie tez zależy od pośrednika.

 

Canal+ musi mieć wszystkie mecze, zobaczymy kolejne dobre prawa Eurosportu i tak na prawdę wszyscy zadowoleni.

 

Artek1008 a na ile umowa ma być bo tego nikt od początku nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jednej i drugiej opcji jest Ekstraklasa i w CP więc wszystko się zgadza.

 

A czytałeś cały post Artka? :roll: Na końcu jest napisane wyraźnie, że Canal+ jest w stanie kupić na wyłączność, ale do tego potrzebują zgody pośrednika. I o tę sprawę był oparty mój wcześniejszy post odnośnie @bogdana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w stanie kupić na wyłączność a jednak tego nie robią :lol2: pewnie się znowu z 30 baniek nie zgadza :lol2: a może pośrednik jest tak dobry i chcę żeby wszyscy zainteresowani coś dostali :lol2: ale co tam NC+ ma znajomości u pośrednika :lol2: Pewnie Bogdan ma info z innego żródła za jakiś czas pewnie i my się dowiemy kto ma lepszego informatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi że mają prawie całą piłkę pełną reprezentację, 1 ligę, Puchar Polski, i najprawdopodobniej pół ekstraklasy.

 

Jeśli pośrednik się zgodzi, to wyłączność znowu w nc+ ale na to raczej są marne szanse, bo chcą dużej dostępności ligi. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi że mają prawie całą piłkę pełną reprezentację, 1 ligę, Puchar Polski, i najprawdopodobniej pół ekstraklasy.

 

Jeśli pośrednik się zgodzi, to wyłączność znowu w nc+ ale na to raczej są marne szanse, bo chcą dużej dostępności ligi. :/

 

Przede wszystkim pośrednik chce jak najwięcej na tym zarobić (a w najlepszym przypadku nic nie stracić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi że mają prawie całą piłkę pełną reprezentację, 1 ligę, Puchar Polski, i najprawdopodobniej pół ekstraklasy.

 

Jeśli pośrednik się zgodzi, to wyłączność znowu w nc+ ale na to raczej są marne szanse, bo chcą dużej dostępności ligi. :/

Tak zapewne wiesz czego najbardziej chce pośrednik :lol2: Już nie twierdzisz że Fox jest faworytem do Ekstraklasy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/119839-Rosna-szanse-Canalplus-w-walce-o-Ekstraklase.-FOX-rezygnuje.html jeden z wielu na ten temat a ty dalej opowiadaj bzdury fruwając w obłokach i przy okazji wprowadzając w błąd innych.

A czy ja powiedziałem że chodzi o ekstraklase chociaż tu też nadal nie ma rozstrzygnięcia, zobaczymy życzę wygrania nc+.

A tak wgl ty tylko siejesz problemy i to nie w jednym wątku, napisałem o FOX trzy razu i to bardzo dawno temu, więc możemy zmienić temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...