Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Magazyn już widać o wiele lepszy organizacyjnie niż rok temu. Pomijam kwestię prowadzącego, ale są ciekawe materiały (głównie R.Sitnicki robi dobrą robotę), fajne skróty. No i przede wszystkim reporterzy na każdym torze, co się równa z wywiadami, lepszymi skrótami (być na miejscu wydarzenia to dla dziecko niebo a ziemia w porównaniu z informacjami tylko ze studia)...no a grafika też jest świetna ;) Szkoda jedynie, że dwie osoby tego nie prowadzą, bo oglądając to zaraz po Lidze+Extra można odczuć braku "tego czegoś", hehe. Ja oglądam zazwyczaj w poniedziałki rano, też zaraz po L+E i mam takie wrażenie. W niedziele u mnie priorytetem Ligue1, ale to inna kwestia :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Magazyn już widać o wiele lepszy organizacyjnie niż rok temu. Pomijam kwestię prowadzącego, ale są ciekawe materiały (głównie R.Sitnicki robi dobrą robotę), fajne skróty. No i przede wszystkim reporterzy na każdym torze, co się równa z wywiadami, lepszymi skrótami (być na miejscu wydarzenia to dla dziecko niebo a ziemia w porównaniu z informacjami tylko ze studia)...no a grafika też jest świetna ;) Szkoda jedynie, że dwie osoby tego nie prowadzą, bo oglądając to zaraz po Lidze+Extra można odczuć braku "tego czegoś", hehe. Ja oglądam zazwyczaj w poniedziałki rano, też zaraz po L+E i mam takie wrażenie. W niedziele u mnie priorytetem Ligue1, ale to inna kwestia :3

Sitnicki od czasów Wizji Sport robi dobre materiały, szkoda że C+ zmazał te stare archiwa swoimi programami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

EKSTRAKLASA:

Piątek, 17.04:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Korona - Ruch (R.Skrzyński - K.Węgrzyn, reporterzy: P.Bojarska, Ż.Żyżyński, skrót do Ligi+: Ż.Żyżyński)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: R.Jezierski, S.Stempniewski)

20:25 | Canal+Sport | Podbeskidzie - Wisła (T.Smokowski - W.Jagoda, reporterzy: S.Śledź, F.Surma, skrót do Ligi+: F.Surma)

 

Sobota, 18.04:

15:00 | Canal+Sport | Śląsk - Lechia {MECZ KOLEJKI} (B.Gleń - G.Mielcarski, reporterzy: M.Wodziński, M.Wróblewski, moderator: M.Wodziński, skrót do Ligi+: M.Wróblewski)

17:40 | nSport+ | Jagiellonia - Piast (M.Rosłoń - T.Wieszczycki, reporterzy: P.Bojarska, T.Lipiński, skrót do Ligi+: T.Lipiński)

20:25 | Canal+Family | Cracovia - Pogoń (R.Wolski - K.Węgrzyn, reporterzy: S.Śledź, A.Westfal, skrót do Ligi+: A.Westfal)

22:45 | Canal+Sport | Liga+ (K.Marciniak, gość: M.Murawski)

 

Niedziela, 19.04:

15:10 | Canal+Family | Górnik Ł. - Lech (A.Marchliński - M.Murawski, reporterzy: Ż.Żyżyński, G.Milko, skrót do Ligi+Extra: G.Milko)

17:40 | Canal+Sport | Legia - Zawisza (P.Pełka - K.Przytuła, reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wodziński, skrót do Ligi+Extra: M.Wodziński)

20:00 | Canal+Sport | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: M.Baszczyński, S.Stempniewski)

 

Poniedziałek, 20.04:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Górnik Z. - PGE GKS (R.Dębiński - K.Kosowski, reporterzy: D.Kabała-Malarz, A.Westfal)

 

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 18.04:

15:55 | Canal+Family2 | Leicester City - Swansea City (P.Pełka - P.Rudzki)

18:25 | Canal+Family | Chelsea - Manchester United (A.Twarowski - R.Nahorny)

 

Niedziela, 19.04:

14:25 | Canal+Family2 | Manchester City - West Ham United (K.Marciniak - R.Nahorny)

16:55 | Canal+Family2 | Newcastle - Tottenham (M.Rosłoń - P.Rudzki)

 

 

PRIMERA DIVISION:

Sobota, 18.04:

15:55 | Canal+Family | FC Barcelona - Valencia (A.Marchliński - R.Jezierski)

17:55 | Canal+Family2 | Deportivo La Coruna - Atletico Madryt (Ż.Żyżyński - L.Orłowski)

19:55 | Canal+Family2 | Real Madryt - Malaga (P.Laboga - W.Jagoda)

 

Poniedziałek, 20.04:

20:40 | Canal+Sport | Elche - Real Sociedad (P.Laboga - L.Orłowski)

 

 

LIGUE 1:

Piątek, 17.04:

20:25 | nSport+ | Nantes - Olympique Marsylia (R.Dębiński - S.Białas)

Niedziela, 19.04:

20:55 | nSport+ | Olympique Lyon - Saint-Etienne (R.Dębiński - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Sobota, 18.04:

20:40 | nSport+ | Juventus - Lazio (C.Olbrycht - F.Surma)

 

Niedziela, 19.04:

20:40 | Canal+Family2 | Inter Mediolan - AC Milan (B.Gleń - T.Lipiński)

 

 

SPEEDWAY GRAND PRIX:

Sobota, 18.04:

17:30, 22:15 | Canal+Sport | GP Polski - studio (Studio glówne: M.Majewski studio analiz: D.Kabała-Malarz, goście: P.Protasiewicz, K.Hołowczyc, P.Olkowicz, Z.Boniek)

18:45 | Canal+Sport | GP Polski (T.Dryła - K.Cegielski, reporterzy: Ł.Benz, G.Waliszko, M.Łopaciński)

 

 

EHF LIGA MISTRZÓW:

Sobota, 18.04:

18:25 | NC+36 | FC Barcelona - RK Zagrzeb (K.Bandych - M.Matysik)

 

Niedziela, 19.04:

15:00 | Canal+Sport | Studio EHF (P.Karpiński - R.Lis)

15:25 | Canal+Sport | Vive Tauron Kielce - Vardar Skopje (R.Skrzyński - J.Będzikowski, reporterzy: B.Ignacik, P.Bugajny)

17:25 | Canal+Family | Veszprem - PSG (K.Bandych - M.Matysik)

19:25 | Canal+Family | THW Kiel - Pick Szeged (T.Dryła - J.Cieślikowski)

 

 

NBA Play-Offs:

Sobota, 18.04:

02:00 | Canal+Sport | MECZ NIEUSTALONY (W.Michałowicz - H.Radke)

Niedziela, 19.04:

02:00 | Canal+Sport | MECZ NIEUSTALONY (M.Łopaciński - W.Kiajnowski)

Poniedziałek, 20.04:

02:00 | Canal+Sport | MECZ NIEUSTALONY (W.Michałowicz - H.Radke)

 

Europejskie puchary, wlasciwie to tradycyjnie, w czwartek/piatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, mam nadzieję, że brak Rafała Wolskiego w tej kolejce La Liga to zwiastun jego obecności na rozgrywanych w Hiszpanii rewanżach LM. Ale tego, że Barça-Valencia skomentuje Jezierski to już nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć... skazane na porażkę eksperymenty w hicie kolejki, super :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne skróty. No i przede wszystkim reporterzy na każdym torze, co się równa z wywiadami, lepszymi skrótami

Skróty były tragiczne (mam na myśli mecze, które nie były w tv - Zielona Góra i Leszno). Nie pokazali dwóch mega pojedynków Protasiewicza z Kildemandem, nie pokazali choćby jednego biegu legendy Golloba w nowym klubie - w zamian wygrywający z ogromną przewagą Pedersen, a nie ujęcia za tocząca się za nim walką o drugie miejsce. Reporter na stadionie równa się wywiadom? Też bzdura. Przynajmniej w tych pierwszych skrótach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...