Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne kiedy pisałeś i ile razy ja nie wypisuje bzdur nie popartych żadną oficjalna informacją.A ty wystarczy poczytać w twojej historii postów.Ciągle piszesz informacje wyssane z palca raz pytasz o opinię na temat danych kanałów by za chwilę twierdzić że je posiadasz i pytasz w imieniu innych.viewtopic.php?f=11&t=38&p=1072738#p1072738 a to też nie twój post viewtopic.php?f=36&t=9044&p=1069313#p1069313 kilkanaście dni wcześniej oglądasz opcje o którą pytasz za jakiś czas viewtopic.php?f=11&t=14194&p=1068147#p1068147 I ty chcesz uchodzić za osobę wiarygodna na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie wiedziałem gdzie pisać, więc ryzykuję tutaj.

Zaciekawiła mnie pewna sprawa, a mianowicie prawa transmisje Ligi Mistrzów na Onecie. Pokazują wszystkie mecze, nawet te nietransmitowane w telewizji. Skąd posiadają licencję na transmisje? Czy ma to jakieś powiązanie w nc+? Może ktoś rzeczowo wyjaśnić różnice między ''LM Onet'' vs ''LM nc+'' ?

Bo nie ukrywam, że byłym ukontentowany mogąc oglądać mecze na tym serwisie, w ramach abonamentu za Canal+, w sytuacji gdy nie są transmitowane mecze ''mojej drużyny''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak transmisji dziś z meczu Burnley Arsenal to jest po prostu farsa!

Po co się chwalą tworzeniem drugiego kanału sportowego, skoro teraz już nie potrafią ułożyć ramówki porządnie!

Kanał nsport jest niewykorzystywany i tam np dziś spokojnie by mogła lecieć ręczna, do tego wirtualne kanały 36 i 37....

Darmat jednym słowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam do Was takie pytanie, dziś jest organizowana gala UFC w Krakowie, która to transmitowana będzie na Extreme Sport Channel, który jest dostępny w Cyfrowym Polsacie i NC+ nr.122 i właśnie w związku z tym mam pytanie, z tego co sprawdzałem w programach TV są dwa kanały: Extreme i Extreme Sport Channel ten pierwszy jest dostępny w NC+ i Polsacie Cyfrowym ale nie ma nic w nim o tematyce dzisejszego UFC (sprawdziłem w EPG i na kilku stronach internetowych z programem) natomiast UFC jest dziś na tym drugim kanale Extreme Sport Channel który nie jest dostępny dla NC+ i dla Cyfrowego Polsatu, więc czy mógłby mnie ktoś oświecić, jak to jest, że wszystkie portale i media informują o dostępności UFC na tych platformach cyfrowych, a tak naprawdę nie mamy tego kanału w ofercie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mervel

Rzeczywiście jakaś padaka z tym brakiem meczu Burnley-Arsenal. Od lat pokazywane były wszystkie mecze w soboty o 18:30. Ale to już nie chodzi tylko o ten jeden mecz. Brak meczu Hull-Chelsea z 22 marca, brak meczu QPR-Tottenham z 7 marca.

 

@kuku83

Trochę zamieszanie z tym extreme. Myślę, że będzie na kanale 122 walka dnia, ale czy pozostałe też. To się zobaczy.

 

P.S.

I proszę Cię kuku83. Pisz krótsze zdania, bo to które [beep]łeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostru nc+ uznalo, ze spotkania Hull-Chelsea czy QPR-Tottenham nie beda na tyle atrakcyjne, aby transmitowac je. Co prawda Burnley-Arsenal to wazny mecz i mozna sie dziwic czemu nie zrezygnowano chocby ze Swansea-Everton. Ale handball na Canal+Family wszystko wyjasnia, na nSport+ nc+ nie chce dac, bo to kontent bardzo premium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...