Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę teraz i widzę że nc+ nie pokaże 18.04 meczu Realu z Málagą. Trochę mnie to dziwi bo jak grają ze słabymi drużynami to pokazują, a lepszy mecz i już nie będzie.

 

Bez paniki proszę, nie przypominam sobie by c+ nie pokazał jakiegoś meczu ligowego Realu w ostatnich latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto uparcie stawia na Maćka Murawskiego? Facet ma gdzieś kibiców którzy muszą go słuchać, gość myśli chyba, że piłkarze grają tylko dla niego żeby on gromadził statystki w głowie. Prawdziwy człowiek orkiestra: komentator, statystyk i sędzia w jednym, do tego znawca medycyny, odżywiania, psychologii, dziennikarstwa oraz trener w jednej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto uparcie stawia na Maćka Murawskiego? Facet ma gdzieś kibiców którzy muszą go słuchać, gość myśli chyba, że piłkarze grają tylko dla niego żeby on gromadził statystki w głowie. Prawdziwy człowiek orkiestra: komentator, statystyk i sędzia w jednym, do tego znawca medycyny, odżywiania, psychologii, dziennikarstwa oraz trener w jednej osobie.

I tak lepszy, niż "zamulacz" Kosowski :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba pierwszy taki problem od wiosny 2012r. kiedy były te problemy, że w trakcie meczów nie było obrazu.

 

Jeszcze jeden mecz mi się przypomniał, latem 2014 były problemy z meczu Lecha, nawet jednej brami nie zobaczyliśmy na żywo :) No ale to tylko promil, bo na 1000 meczów były problemy w 4-5 meczach, więc światłowody są dosyć niezawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przyzwyczajony do komentarza Eurosportu czy Polsatu. Wg mnie tacy ludzie, jak Jagoda czy Jezierski znacznie obniżają poziom transmisji. Jednak warto wspomnieć, że jednemu odpowiada komentarz w stylu: nie przeszkadzać podczas transmisji, a drudzy preferują komentatorów, którzy to widowisko potrafią jeszcze dodatkowo podbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie też są słabe punkty np: Cezary Kowalski, strasznie męczący komentator, ktoś na forum zestawił, że duet Milko - Jagoda to najgorszy duet w historii, nie wiem czasem czy para Kowalski - Jagoda pobiłaby w sposób negatywny ten wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalski-Jagoda najgorszy? Wojtek ma przynajmniej coś do przekazania, zresztą jak wielokrotnie pisano - w ostatnich miesiącach to jeden z lepszych ekspertów w Polsce pod względem "polskich meczów" - TME, PP, kadra - (Baszczu, Mielcar najlepsi, a WJ 3 w mojej opinii). Kowalczyk jest tragiczny, Hajto...wstyd oceniać.

 

Canal+ ma lepszych komentatorów w wielu dyscyplinach. Porównam ranga, w moim odczuciu wszelkie porównania:

Borek = Twarowski: Porównanie najlepszych w stacji ;)

Pełka = Iwanow: Jak widać najlepsi komentatorzy w obu stacjach na równi, myślę, że można się zgodzić

Smokowski > Kołtoń

Wolski > Cezary z pazurem Kowalski

Gleń, Marchlinski, Dębiński, Rosłoń, Laboga > Kleitz, Michalewski, Feddek, Lepa = czyli porównanie grupki komentatorów "drugiego wyboru"

Karpiński < Włodarczyk = handball, nie ma wątpliwości Włodar lepszy, ale oczywiście Piotrek Karpiński tez wysoki poziom

Bandych, Skrzynski > Rojek = znowu handball

W koszykówce ciężko porównywać, bo inaczej się komentuje TBL i NBA...Chociaż Łopaciński....no najlepszy nie jest

Dryła = Lorek: niewątpliwie aktualnie dwóch najlepszych komentatorów żużla w Polsce

 

No i eksperci. W Polsacie jest może dwóch solidnych, reszta słabi, nietrafieni. A w przypadku nc+: Mielcarski, Jagoda, Baszczyński, Węgrzyn, Wieszczycki...są i słabsi, ale to jak wszędzie.

 

A w Eurosporcie, no komentatorzy sa spoko. Lach, Borek, Zawacki, Kowalski, Strejlau, Mielczarek, Domański, Stopa, Sikora itp itd, ale są też asy. Ostatnio powiem Wam na fb Maciej Terlecki strasznie krytykowal, jak to nazwał "pseudoekspertow", w studio LM nc+. Narzekał straaasznie na Debinskiego, Wieszczyckiego, Smokoeskiego, Twarowskiego. I uznał, że Gleń i Durda najlepsi w nc+ :D A sam..? Chyba myślę każdy wie jak komentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę teraz i widzę że nc+ nie pokaże 18.04 meczu Realu z Málagą. Trochę mnie to dziwi bo jak grają ze słabymi drużynami to pokazują, a lepszy mecz i już nie będzie.

 

Bez paniki proszę, nie przypominam sobie by c+ nie pokazał jakiegoś meczu ligowego Realu w ostatnich latach

 

Przecież w samym temacie zostało już wyjaśnione, że mecz z udziałem RM zostanie pokazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba pierwszy taki problem od wiosny 2012r. kiedy były te problemy, że w trakcie meczów nie było obrazu.

 

Te problemy, które dziwnym trafem nie dotyczyły zagranicznych stacji pokazujących Ekstraklasę?

 

Tak to te problemy, tutaj dokładnie opisane http://weszlo.com/2012/02/26/dlaczego-m ... powiadamy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...