Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze el. LM juz jutro i pojutrze a w sieci nie ma zadnego artykulu na ten temat, gdzie jakie mecze beda. Trzeba samemu szukac. Pamietam, ze zawsze cos sie pojawialo jakas rozpiska, a teraz nic. Ja tutaj w takim razie wklepie.

 

Plan transmisji 1. meczow Play-OFF el. LM 2014/15 w nC+:

WTOREK | 19.08

20:40 SSC Napoli - Athletic Bilbao ac1.png

20:40 FC Kopenhaga - Bayer Leverkusen ac2.png

20:40 Beşiktaş Stambuł - Arsenal acn.png

20:40 FC Salzburg - Malmö FF nsp.png

22:45 Studio Skrotow LM acn.pngnsp.png

 

SRODA| 20.08

20:40 Standard Liege - Zenit Sankt Petersburg ac1.png

20:40 NK Maribor - Celtic Glasgow ac2.png

20:40 OSC Lille - FC Porto acn.png

20:40 Slovan Bratysława - BATE Borysów nsp.png

22:45 Studio Skrotow LM acn.pngnsp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze el. LM juz jutro i pojutrze a w sieci nie ma zadnego artykulu na ten temat, gdzie jakie mecze beda. Trzeba samemu szukac. Pamietam, ze zawsze cos sie pojawialo jakas rozpiska, a teraz nic. Ja tutaj w takim razie wklepie.

Trzeba poszukać na odpowiednich stronach, a nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze el. LM juz jutro i pojutrze a w sieci nie ma zadnego artykulu na ten temat, gdzie jakie mecze beda. Trzeba samemu szukac. Pamietam, ze zawsze cos sie pojawialo jakas rozpiska, a teraz nic. Ja tutaj w takim razie wklepie.

 

Plan transmisji 1. meczow Play-OFF el. LM 2014/15 w nC+:

WTOREK | 19.08

20:40 SSC Napoli - Athletic Bilbao ac1.png

20:40 FC Kopenhaga - Bayer Leverkusen ac2.png

20:40 Beşiktaş Stambuł - Arsenal acn.png

20:40 FC Salzburg - Malmö FF nsp.png

22:45 Studio Skrotow LM acn.pngnsp.png

 

SRODA| 20.08

20:40 Standard Liege - Zenit Sankt Petersburg ac1.png

20:40 NK Maribor - Celtic Glasgow ac2.png

20:40 OSC Lille - FC Porto acn.png

20:40 Slovan Bratysława - BATE Borysów nsp.png

22:45 Studio Skrotow LM acn.pngnsp.png

 

 

Przeciez juz w czwartek dawalem rozpiske tutaj na forum...zreszta nie tylko ja, bo i @Strain. Czytaj dokladnie, a nie spamisz. A nastepnym razem sprawdzaj pare stron wczesniej lub www.sportnaekranie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem poruszyć watek ligi+extra i kontrowersji sędziowskich, bo trochę to śmiesznie wygląda. O ile prowadzący są w miare obiektywni, to opinie ekspertów są często zadziwiające,

 

analiza meczu Jagielloni z Legią i starcie Wasiluka z Żyro, ewidentny faul, nietrafienie w piłke i wejscie nakładką w nogę, a Ci pocieszni experci mówią że nie było przewinienia,

inna sytuacja, kiedyś miły Pan mówił że jak kiks obrońcy to karny, a teraz mówi że nie,

 

to może lepiej zrezygnować z opini expertów, jak 100% decyzji sędziów na boisku jest poprawnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wg. niektórych HD jakie było na meczu np. United to jest HD to sorry, ale albo nie wiecie co mówicie, albo oglądacie na 32"...

porównajcie sobie do byle jakiego filmu ze źródła zewnętrznego (nawet 720p) lub zagranicznego kanału HD.

na kanałach C+ momentami piksele widać na zawodnikach albo na murawie...

prawda jest jedna, jest straszna kicha, tez informowalem o tym we wczesniejszych postach, a ten co nie widzi roznicy, to pora sie zastanowic nad badaniem wzroku. Ja akurat na 32 ogladam, ale mam swietny wzrok mimo 36lat na karku, i zadnych gogli nie potrzebuje, na szczescie odpukac do ogladania i stwierdzenia ze jakosc video jest obnizana "Bezczelnie", kpiac z nas abonentow, ktorzy nie placa malo, co niektorym sie udalo.

 

a tu post z 10sierpnia str. 411

Mi sie cos wydaje ze kolejny kanal ma gorsza jakosc video (po tvn'ach) od wczoraj zaobserwowalem pogorszony Canal+ Sport HD, czekam jeszcze na mecz ekstraklasy by sie upewnic ze, cos jest na rzeczy. Kurka no co to sie zaczyna wyprawiac w NC+ :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ mam praw do ligi europy do 2017 roku razem z ligą mistrzów

 

LM maja do konca sezonu 2017/18 bo wygrali nowy przetarg, a na LE rozstrzygniecia nie bylo. Wiec nadal maja do konca sezonu 2014/15

 

PS maly OT. Chyba nic nie wyszlo z nowymi komentatorami do Fify 15, bo okladka wyglada tak

 

BStKojo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Premier League nie mogą transmitować na nSport?Ale przecież powtórki spotkań z tej ligi są puszczane na tym kanale.Więc wytłumaczy mi ktos o co tu chodzi.

Ligii Angielskiej nie transmitują na żywo w nSport bo Canal+Sport w jest dodatkowo płatnym pakiecie (a nSport w podstawie). Czyli for money.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Multi LM nie bedzie.

Mecze el. LM juz jutro i pojutrze a w sieci nie ma zadnego artykulu na ten temat, gdzie jakie mecze beda. Trzeba samemu szukac. Pamietam, ze zawsze cos sie pojawialo jakas rozpiska, a teraz nic. Ja tutaj w takim razie wklepie.

 

Plan transmisji 1. meczow Play-OFF el. LM 2014/15 w nC+:

WTOREK | 19.08

20:40 SSC Napoli - Athletic Bilbao ac1.png

20:40 FC Kopenhaga - Bayer Leverkusen ac2.png

20:40 Beşiktaş Stambuł - Arsenal acn.png

20:40 FC Salzburg - Malmö FF nsp.png

22:45 Studio Skrotow LM acn.pngnsp.png

 

SRODA| 20.08

20:40 Standard Liege - Zenit Sankt Petersburg ac1.png

20:40 NK Maribor - Celtic Glasgow ac2.png

20:40 OSC Lille - FC Porto acn.png

20:40 Slovan Bratysława - BATE Borysów nsp.png

22:45 Studio Skrotow LM acn.pngnsp.png

 

 

Przeciez juz w czwartek dawalem rozpiske tutaj na forum...zreszta nie tylko ja, bo i @Strain. Czytaj dokladnie, a nie spamisz. A nastepnym razem sprawdzaj pare stron wczesniej lub http://www.sportnaekranie.pl

 

Nie mialem pojecia, nie siedze tutaj caly czas. Ludzie pisza mnostwo postow i takie cos trudno wylapac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest dzisiaj i jutro multiliga z meczów LM?

Właśnie też podbijam pytanie.Sprawdzałem na stronie http://sportnaekranie.pl/ oraz na http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa i nic nie pisze na temat multiligi,więc raczej nie będzie,a szkoda bo liczyłem,że jednak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie będzie multiligi.Liczyłem,że chociaż obejrzę skrawki meczu Besiktas-Arsenal mimo braku Canal+Sport ,a tu niestety przeliczyłem się.Wielka szkoda... :(:( Jestem ciekaw czy rok temu w 4.rundzie el.do LM też nie było multiligi.Zna ktoś z was odpowiedź na to pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...