Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komedia. Mecz Besiktas - Arsenal meczem głównym, a tymczasem hit tej rundy, czyli Napoli - Athletic upchany gdzieś na Family. Uważam też, że zamiast meczu Salzburga powinni pokazać starcie Steaua - Ludogorec.

 

No, zamiast Salzburg - Malmö mogli dać Steaua - Łudogorec (tym bardziej, że już rewanż mogliby dać Malmö - Salzburg, a nie Łudogorec - Steaua rozgrywany w Sofii). Jednak w środę zamiast spotkania Bratislava - BATE mogli dać Aalborg - APOEL. Bo dla posiadaczy wyłącznie nSport nie dość, że mecz 4. wyboru, to jeszcze rozgrywany na takie obiekcie http://stadiony.net/pictures/stadiums/svk/pasienky/pasienky05.jpg. To nie jest otoczka godna UEFA Champions League.

No stadion rewelacyjny nie jest (zdjęcie nie działa przy okazji), ale są gorsze. Najgorszy obiekt jaki widziałem to bez wątpienia stadionu Ludogorca. Te dwa rzędy trybun za bramkami to kompletna komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem do C+ ale nie dostałem info...

rozumiem że C+ online będzie dostępny tylko i wyłącznie dla ekstraklasy i nie ma co liczyć na ligę angielską na kompie/komórce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz

 

czemu superpuchar komentował wielki fanatyk realu Piotr Laboga czy nie mógł być to nie wiem Żelek Ż? czy nawet Przemek Pełka którego bardzo lubie słuchać?

 

Dwa

 

w wiadomościach wczoraj Smoku został na grafice przedstawiony jako szef sportu a czy czasem nie ma już nowego innego?

Bo został wybrany Laboga, wspólnie z Orłowskim. Pełka miał inne zajęcia, Żelek był na finale LE, Pełka na finale LM.

A Smokowski już nie jest szefem sportu, ale w TVN chyba o tym nie wiedzą, bo naeet w x-news.pl agencji TVNu zapisali go jako "szef sportu w nc+"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem do C+ ale nie dostałem info...

rozumiem że C+ online będzie dostępny tylko i wyłącznie dla ekstraklasy i nie ma co liczyć na ligę angielską na kompie/komórce ??

 

Oglądaj steamy w internecie, polecam. Martin Tyler czy komentatorzy NBC Sport biją na głowę naszych gawędziarzy :D Dodatkowo możliwość wyboru meczu o 16.00 czy mobilność sprawiają, że na samo wspomnienie oglądania meczów w c+ robi mi się słabo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem od pewnego czasu ze Olkowicza odsuleli od komentowania, w niedziele Pierwszy mecz komentował Dryła, drugi Durda, poniedziałkowy Durda, a Olkowicz tylko skrót do magazynu. Teraz GP też Durda.

 

W ogóle [beep] jest w redakcji zuzlowej, Majewski tym strasznie slabo zarzadza i nawet byli z nki, Dryla, Waliszko sa zalamani... :P

 

Wiesz coś wiecej na ten temat.

 

Wiem, nie dość, że Majewski jest kompletnie słaby, to mało kto go lubi. Tomasza Dryłe chciał kiedyś odsunąć, ale nawet Olkowicx stawił się za nim...poza tym Majewski tą posadę dostał "fuksem". Szefem żużla mialbyć Tuzimek, ale zrezygnował, bo na żużlu się słabo zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem do C+ ale nie dostałem info...

rozumiem że C+ online będzie dostępny tylko i wyłącznie dla ekstraklasy i nie ma co liczyć na ligę angielską na kompie/komórce ??

 

Oglądaj steamy w internecie, polecam. Martin Tyler czy komentatorzy NBC Sport biją na głowę naszych gawędziarzy :D Dodatkowo możliwość wyboru meczu o 16.00 czy mobilność sprawiają, że na samo wspomnienie oglądania meczów w c+ robi mi się słabo :)

 

tylko że jakość w necie jest deilkatnie mówiąc przeciętna...

transmisji HD nie uświadczysz, a szukanie piłki pośród pikseli mnie nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podajcie na priv te super strony, to chętnie wypróbuje ;)

 

czy ktokolwiek ogląda właśnie superpuchar niemiec na Eurosport 2 ?

obraz to jakaś kpina...to ma być HD ?!

ja bym to w SD się wstydził puścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 19.08:

20:00 | Canal+Sport, nSport | Studio Ligi Mistrzów (Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski, goście: Dariusz Tuzimek, Aleksandar Vuković)

20:40 | Canal+Sport | Besiktas - Arsenal (Marcin Rosłoń - Rafal Nahorny)

20:40 | nSport | Salzburg - Malmó (Sergiusz Ryczel - Wojciech Jagoda)

20:40 | Canal+Family | Napoli - Athletic (Grzegorz Kalinowski - Maciej Murawski)

20:40 | Canal+Family2 | Kopenhaga - Leverkusenr (Grzegorz Milko - Filip Surma)

 

Sroda, 20.08:

20:00, 22:45 | Canal+Sport, nSport | Studio Ligi Mistrzów (Krzysztof Marciniak - Robert Sitnicki, goście: Tomasz Wieszczycki, Kazimierz Węgrzyn)

20:40 | Canal+Sport | Lille - Porto (Rafal Dębiński - Stefan Białas)

20:40 | nSport | Slovan - BATE (Piotr Laboga - Wojciech Jagoda)

20:40 | Canal+Family | Standard - Zenit (Filip Adamus - Grzegorz Mielcarski)

20:40 | Canal+Family2 | Maribor - Celtic (Mariusz Wróblewski - Rafal Nahorny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek1008, nie ma tam czasem małej pomyłki, bo bardziej pasowałoby, że Murawski współkomentuje København - Leverkusen, a Surma natomiast Napoli - Athletic?

 

@lukas_k, to tak wygląda, że tylko mecze na C+Sport mają najlepiej dobrane pary komentatorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...