Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej gdyby ktoś powiedział jaka jest przepustowość kanału Canal+ Sport w tym sezonie a jaką była rok temu. Niektóre dekodery mają taką funkcję. Z tego co pamiętam w zeszłym roku było to około 14 MB/s. Co z tego że Nc+ dostaje sygnał w hd? Skoro być może parametry kanału są gorsze niż kiedyś. Kanał hd kanałowi hd nie równy. Może próbują oszczędzać kasę na transponderach i upychają na jednym jak najwięcej kanałów-kosztem jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech coś z tym zrobią jeśli niby to nie ich wina!

jakość HD woła o pomstę do nieba...

trawa wczoraj na meczu United to były rozmazane pasy, a dźwięk to jest jakaś kpina...pomijam już że komentowali w czwórkę, ale słaba jakość 'tła' czyli trybuny był ledwo słyszalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że C+ dostaje taki sygnał. Czy w Niemczech, Francji czy Hiszpanii też abonenci oglądają mecze HD w takiej jakości? Nie mogę tego sprawdzić, ale na 99% nie. Taką jakość ligi angielskiej C+ serwuje nam już od poprzedniego sezonu, wcześniejsze sezony były bez zarzutu. Trzeba było przy poprzednim przetargu zapłacić sporo więcej, były pogłoski, że część meczów będzie za dodatkową opłatą. Więc wydaje mi się, że teraz w ramach oszczędności serwuje się nam sygnał SD na kanał HD i z HD mamy tylko znaczek. Zresztą nawet to SD transmitowane na kanale HD powinno wyglądać lepiej, bo przykładowo mecze ligi francuskiej, kiedy nie były transmitowane w HD, na C+Sport HD wyglądały zdecydowanie lepiej. Ta "pływająca murawa" z angielskich boisk to jest skandal i wstyd dla TV premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie zarejestrowałem się na forum C+ i zamierzam wysmarować im wiadomość by się oficjalnie ustosunkowali do tego. niby jakiś tam admin od C+ się znajduje, zobaczymy co na to powiedzą.

@leo-83

tak jak mówisz- za granicą HD jest 'kapkę' lepsze i czasem stream np. z Anglii wygląda lepiej niż HD w C+ ostatnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolski jest fanatykiem to ja wiem ale jeśli ktoś tego nie wie to się nie dowie osobiście jego wolałem w tym meczu bo na TVP Żewła to także fanboy realu i za często przerywa komentarz Jacka.

 

Nie wiem co ma do tego, ale ból d*py z RM powoduje u ciebie, że za przeproszeniem pie*** głupoty spotęgowany brakiem znaków interpunkcyjnych, a do kolekcji babole się nawet zdarzą np. "obejżyj".

 

Typowy komentarz zhalowanego :brawo:

 

 

nie pozdrawiam i mnie nic nie boli sam se wkręcasz. Nie lubie tylko stronniczych komentatorów .

W sobotę Rudzki wywróżył kto będzie na 1 miejscu na koniec sezonu kto na 4 i ile kontuzji będzie mieć Arsenal następny kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3 lata temu, też C+ pokazwało NBA często nawet w 4:3, mimo, że dawno było produkowane w HD. Oszczędzają na przekazach i tyle. Takie to premium, wspierane przez zaślepionych fanbojów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę teraz na mecz NEW-MCI i jakość jest tragiczna. SD jest nie wiele gorsze. Chyba najgorsza jakość ze wszystkich meczów 1 kolejki. Może się zbierzemy i napiszemy do NC+?

Jak otrzymają kilkanaście wiadomości to może coś z tym zrobią. Ma ktoś z Was email na który można pisać tak aby trafiło tam gdzie trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jaki Wy macie problem z jakością. Ja pier**** przecież wynik widzisz, widzisz piłkarzy, widać wszystko. Chcecie, kur** żeby Wam jeszcze deszcz padał tak jak w Newcastle.

Jeśli chce się oglądać mecz, to żadnej różnicy nie widać.

 

Robicie tu takimi [beep]ołami spam, ja kompletnie nie pojmuje tego. Przepraszam, ale ja i wielu innych różnicy nie widzą. Oglądajcir mecz i się emocjonujcie, a nie takie gadanie w bambus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko wina bitrate. Myślę, że tak jak ktoś tu pisał nc+ przyoszczedzilo i dostaje obraz gorszej jakości.

Kolego może lepiej zmniejsz pakiet, a zaoszczędzone pieniądze zainwestuj w okulary i lepszy tv. Na tv z biedronki i innych sieciówek, rewelacji nie zobaczysz. U mnie na 50 Calach, normalnych ładny obraz HD.

Nie ma to jak wypowiedź dzieci z gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...