Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem zostawienie tej sprawy w takim stanie to jest policzek dla nas wszystkich, klientów nc+ i canal+. To jawna kpina z klienta. Myślę, że dopóki w tej sprawie nie będzie takiego pospolitego ruszenia jak z kampanią antync+, dopóty będą bezkarnie psuć nam jakość kanałów hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wybaczcie za pytanie, bo pilna sprawa ;) Czy w apce na androidzie można oglądać mecze na żywo? W sensie wideo oczywiście.

Jak tak to prosiłbym dać cynk jak to zrobić, bo ja widzę tylko same tabele i statystyki + stare materiały na żywo, a tu mecz by się chciało obejrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam działa canal+sport online?

U mnie na komórce (LG G2) w większości przypadków wywala aplikację, zaś na lapku przycina, choć internet nienajgorszy, bo 10mbitów. Cyfraplpus online lepiej chodziła także na razie bardzo przeciętnie oceniam nową-starą funkcjonalność.

Wiadomo coś, czy na canal+sport online będą inne niż polska ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, od czego to u mnie zależy. Jeszcze 5 min temu Liga+, kolejka nr 3 mi się pięknie odpalało, a teraz albo po prostu się wyłącza bez komunikatu, albo wyskakuje komunikat "niestety, Canal+Sport Online został zatrzymana". Liga+Ekstra właśnie odpaliła, ale wcześniej również były takie sam błędy.

Podczas dzisiejszego meczu Pogoni z Piastem na 10 prób 8 mi wykrzaczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nc+ zainteresuje się prawami siatkarskimi, które kończą się w tym roku POLSAT-owi. Wydaje mi się, że byłby to dobry pomysł - Liga Światowa jest rozgrywana głównie czerwiec - początek lipca, czyli okres przerwy w rozgrywkach piłkarskich, więc mieliby czy wypełnić ramówkę (zamiast kolejnymi powtórkami). Poza tym siatkówka jest chyba jedyną z najpopularniejszych dyscyplin, których brak na antenach nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 nie obraź się, bo nic do Ciebie nie mam, ale do ch... ile można mówić, że ten rok będzie ciężki, bo oprócz LM i BPL to kończą się prawa do wszystkich lig piłkarskich z obecnej oferty? Trzeba się skupić na przedłużaniu, a nie na kupowaniu. Poza tym, Polsat pokazuje siatkówkę to niech to robi dalej, bo robią to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa miesiące temu IDENTYCZNĄ rozmowę tu mieliśmy. Co lepsze, to Ty @lukas odpowiadałes w podobnym tonie.

 

Z tego co się dowiedziałem, to nc+ najpierw chce przedłużyć prawa do LaLiga, Ekstraklasy, SerieA, Ligue1 i LM piłkarzy ręcznych, a dopiero później łowić coś nowego. Zresztą, z całym szacunkiem, kto by to komentował? Sami Żelek Żyżynski, Gabriel Waliszko i Robert Malolepszy by tego nie ogarneli (oni z redakcji uwielbiają siatke)... Chociaż z drugiej strony, ja prawami siatkarskim bym nie pogardził. Oczywiście jeśli nie byłyby kupione kosztem jakiejś ligi piłkarskiej czy innego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy dowiemy się o przedłużeniu tych praw. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli tak długo czekać jak to miało miejsce z Serie A. Jak już wcześniej pisałem lepsze jest wrogiem dobrego- ja cieszę się z tego co jest, jeśli będzie jeszcze coś nowego, to moja radość będzie większa.

Do kiedy są prawa do NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa miesiące temu IDENTYCZNĄ rozmowę tu mieliśmy. Co lepsze, to Ty @lukas odpowiadałes w podobnym tonie.

 

Z tego co się dowiedziałem, to nc+ najpierw chce przedłużyć prawa do LaLiga, Ekstraklasy, SerieA, Ligue1 i LM piłkarzy ręcznych, a dopiero później łowić coś nowego. Zresztą, z całym szacunkiem, kto by to komentował? Sami Żelek Żyżynski, Gabriel Waliszko i Robert Malolepszy by tego nie ogarneli (oni z redakcji uwielbiają siatke)... Chociaż z drugiej strony, ja prawami siatkarskim bym nie pogardził. Oczywiście jeśli nie byłyby kupione kosztem jakiejś ligi piłkarskiej czy innego sportu.

Czyli jak rozumiem to mają wywalone na Ligą Europejską. Szkoda, bo co prawda może nie są to tak prestiżowe rozgrywki jak LM, ale jest szansa, że polskie drużyny prędzej zagrają tutaj niż w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...