Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zasmucę Was, wiem, że każdy marzy o Kalinowskim na taki hit, ale po prostu chciałem troszkę Was oszukać :D Trzeba o atmosferę na forum dbać!

 

Teraz prawdziwa rozpiska (teraz chyba wszystkie pary są fajne):

Wtorek, 19.08:

20:00 | Canal+Sport, nSport | Studio Ligi Mistrzów (Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski, goście: Grzegorz Mielcarski, Aleksandar Vuković)

20:40 | Canal+Sport | Besiktas - Arsenal (Marcin Rosłoń - Rafal Nahorny)

20:40 | nSport | Salzburg - Malmó (Żelek Żyżynski - Wojciech Jagoda)

20:40 | Canal+Family | Napoli - Athletic (Adam Marchliński - Leszek Orłowski)

20:40 | Canal+Family2 | Kopenhaga - Leverkusen (Cezary Olbrycht - Filip Surma)

 

Sroda, 20.08:

20:00, 22:45 | Canal+Sport, nSport | Studio Ligi Mistrzów (Krzysztof Marciniak - Rafal Wolski, goście: Tomasz Wieszczycki, Kazimierz Węgrzyn)

20:40 | Canal+Sport | Lille - Porto (Rafal Dębiński - Stefan Białas)

20:40 | nSport | Slovan - BATE (Piotr Laboga - Wojciech Jagoda)

20:40 | Canal+Family | Standard - Zenit (Bartosz Gleń - Tomasz Lipiński)

20:40 | Canal+Family2 | Maribor - Celtic (Przemysław Pelka - Przemysław Rudzki)

 

Zmiany w obsadzie na weekend. Lige+ poprowadzi Rafał Dębiński, Grana Niedziele zaś Krxysztof Marciniak, a jego gościem będzie Tomasz Wieszczycki. Sobotni mecz Ligue1 skomentują Krzysztof Marciniak i Stefan Białas, a w niedziele Milko będzie reporterem na żużlu, a nie jak planowano prowadzącym studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne, boki zrywać ;) Co do tej rozpiski to już zdecydowanie lepiej to wygląda i ciężko się do czegoś przyczepić. Zastanawia mnie jak wypadnie Wolski w duecie z Marciniakiem, jeśli chodzi o prowadzenie studia. Osobiście uważam Wolskiego za najlepszego komentatora w C+ i mam nadzieję, że się nie zadomowi w studio na długo, tym bardziej, że para Marciniak - Dębiński jest już sprawdzona i wypada bardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dębiński jest coraz gorszy, w studio Ligi Mistrzów był tragiczny, o klubach spoza Francji i Anglii mało co wiedział, a swą głupotę chciał zasłonić nie śmiesznymi żartami. Pogorszył się w ostatnich latach.

 

Wolski był w studio Na Mundialu, tam troszkę z Labogą za poważnie prowadzili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna optowałem za Wolskim jako prowadzącym studio. Może i poważny, ale nie każdy musi być Twarowskim, za to merytoryka na najwyższym poziomie, w końcu prowadził przez lata Sport+Extra i z przynajmniej z czterema ligami zagranicznymi był za pan brat. W połączeniu z wszechstronnym Marciniakiem będzie to super działało, chociaż pewnie tylko do momentu kiedy Wolski zacznie jeździć na mecze.

 

W ogóle rozpiska mi się podoba, fajnie, że uwzględnili, że pewnie dużo osób będzie, z wiadomych przyczyn, chciało obejrzeć mecz Maribor-Celtic i dali porządny duet. Gdyby nie afera z Legią, taki mecz pewnie komentowałby jakiś Durda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu barcelonka nie grała w tym meczu? A no tak, bo nie zdobyła żadnego trofeum :D

 

A komentował, bo to była to potyczka dwóch hiszpańskich drużyn i przy tej okazji żeby nie faworyzować zbytnio Wolskiego.

 

Wolski jest fanatykiem to ja wiem ale jeśli ktoś tego nie wie to się nie dowie osobiście jego wolałem w tym meczu bo na TVP Żewła to także fanboy realu i za często przerywa komentarz Jacka.

 

Laboga to aż piecze fanatyzmem ale ma bogatsze słownictwo używa wielu słów których nie używaja inni oraz bywało że podczas wywiadów z trenerami oni sami nie rozumieli pytania co kończyło się w tzw łapu capu miedzy połowami meczy.

 

Chodzi mu o zmiane komentatora, ale nie wiem co zlego w Michalowiczu :P

 

Nie no weź mnie nie załamuj

 

w podpisie England a jeszcze o Michałowiczu tak mówisz

 

 

obejżyj to bo Michałowicz jest bez szans

 

a tu kolejne dowody że już go nie chcą

 

 

https://krytykakoszykarska.wordpress.co ... chalowicz/

 

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/pr ... a_24-6123#

 

pomijam już to że gość siedzi w NBA dobre 20 lat i nadal na Barona mówił Bajron i w ogóle myli nazwy hal .

 

Pewien znajomy sezonowiec też ma dosyć i właśnie kupuje NBA league pass na cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal sport online nadal ma prawa tylko do naszej ligi? Nie będzie z polskim komentarze zagranicznych meczów jak kiedyś? A były wtedy aż 3 kanały na żywo do wyboru po zalogowaniu się abonenta...

Będzie mecz Burnley FC-Chelsea FC.

http://sportnaekranie.pl/rusza-angielska-premier-league-1-kolejka-juz-od-soboty-w-nc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolski jest fanatykiem to ja wiem ale jeśli ktoś tego nie wie to się nie dowie osobiście jego wolałem w tym meczu bo na TVP Żewła to także fanboy realu i za często przerywa komentarz Jacka.

 

Nie wiem co ma do tego, ale ból d*py z RM powoduje u ciebie, że za przeproszeniem pie*** głupoty spotęgowany brakiem znaków interpunkcyjnych, a do kolekcji babole się nawet zdarzą np. "obejżyj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...