Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Może się odbić, dla nc+ najważniejsi są widzowie Ekstraklasy, Ligi Mistrzów i Enea Ekstraligi. Poza tym w ten weekend mecze starrują o 16:07, a więc koniec będzie około 18:10, kiedy to będzie trwać ostatnia kolejka ekstraklasy. Do tego na szczęście wtedy nie ma ciekawego meczu, jak to było tydzień temu przy okazji Newcastle-Man.United. ;)

 

od kiedy to mecz trwa ponad 2h ?

mecz kończy się max 18.05 (i to wliczając duże doliczanie) i o tej godzinie mogłaby poleciec polska kopana piłka...

inną sprawą jest po co sa kanały 36 i 37 skoro ich nie uzywają ?

no i sorry ale jak dla Ciebie mecze o utrzymanie w lidze angielskiej lub np. mecz Sunderland-Everton gdzie obie drużyny mają wiele do stracenia są o nic... to faktycznie ciężko tu polemizować ;]

 

co do oglądalności to wg mnie jest to spore przekłamanie rzeczywistości, bo cytując:

"Liczby. Te są ważne. Średnia oglądalność meczu polskiej T-Mobile Ekstraklasy w telewizjach płatnych wynosi 181 tys. widzów. Tymczasem średnia oglądalność ligi angielskiej - 44 tys. widzów. Spotkanie Primera Division ogląda średnio 41 tys. widzów, a Serie A - 19, 6 tys. widzów. O francuskiej Ligue 1 już lepiej w ogóle nie wspominać, bo ogląda ją średnio 6,8 tys. widzów. To dane na koniec 2013 roku"

 

wliczona jest oglądalność na Eurosporcie i Polsacie! od nowego sezonu mecze Ekstraklapy będą już tylko w NC+ i zobaczymy tę wielką oglądalność :)

 

 

No niw wiem, często mecze o 13:40 trwają do 15:40, a więc teraz mecz skończyłby się o 18:07. :) Mam dostęp do takich wyników, więc to nie jest przekłamane jak to napisał @kunkore. :P A co do Sunderland-Everton, no w sumie fakt, mecz ciekawy... No nie wiem czemu nie pokażą żadnego meczu o 16:07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tam wiem, ale zazwyczaj mecze Lecha,Legii i Wisły mają ponad 150 tyś widzów na samym C+Sport, więc raczej przekłamania nie ma

 

chodzi o oglądalność średnią...

na samym meczu United-Tottenham było ponad 200 tys widzów...także tego ;)

 

bądź co bądź szczycą się wykupieniem pełnych pakietów ligi angielskiej a teraz takie numery wycinają...

niech używają reszty kanałów a nie że leżą odłogiem. przecież mecz może lecieć nawet bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapomnij drugiej pieluchy bo z tej radości że CP ma gorzej może popuścić. :) To fenomen internetowych nolife-ów. Utożsamiają się z jakąś platformą, kanałem tv. Dali by się prawie za nie zabić :)

 

Oczywiście że za NC+ jestem gotowy oddać życie w każdej chwili :wink: Wstaję rano i od razy udaję się bić pokłony przed dekoderem :smile::] Mówiąc serio to nie żyję platformą na wylot ale jak już płacę to wolę oglądać kiwki Diego Costy niż "popisy" jakiegoś smerfa ciamajdy z Łotwy,który byl za słaby nawet na naszą ekstraklasę :oops: i robi karierę w lidze cypryjskiej :jupi: a Solorz jeszcze za oglądanie tego chce kasy :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brak meczów o 16 to totalne nieporozumienie. Od czego są dodatkowe kanały 36 i 37? Rozumiem, że ekstraklasa jest ważniejsza dla nich niż angielska, do tego to multiliga+, ale takich jaj to dawno nie widziałem.

 

Oni w tym Canal+ są totalnie niedorozwinięci. Na hitowy mecz Atletico-Barcelona wysyłają Labogę, który w komentowaniu sprawdza się jak Kosowski w roli eksperta. Jako reporter jest w porządku, ale dlaczego od razu robią z niego komentatora na tak ważne mecze? Wolny jest Wolski, który jak zwykle byłby genialny i mecz od razu inaczej by się odbierało. Po prostu chore! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nSport i nc+36 nie mogą lecieć mecze Premier League, taki jest zapis w umowie, niestety :/

 

Laboga dla mnie to dobry komentator, potrafią ponieść go emocje. Jeden lubi Laboge, drugi Wolskiego. Gdyby wysłali Pana Rafała, to "kibice" Barcelony narzekali by, ze on nie lubi Barcy. Podobnie jest gdy Orłowski komentuje Real, ale wtedy to "kibice" Realu narzekają. Powinni na finał LM dać duet Milko-Kosowski, wtedy wszyscy docenią Wolskiego, Laboge czy innego Glenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli Frystenberg i Matkowski są w tenisie no name'ami , to taki z Pana znawca tenisa jak z koziej d... harmonijka. Debel w tenisie jest czymś w rodzaju LE w futbolu, a chyba nie zaryzykujesz stwierdzenia, że liga europejska to marny nic nie znaczący puchar pocieszenia. Na litość boską debel jest czymś ważnym w tenisie tak samo jak drużyny mieszane.

 

Jakbyś spytał ludzi w świecie tenisa(samych zawodników chociażby)to odpowiedzieliby bez mrugnięcia okiem "Yes of course we know them"

 

Idąc tym tokiem rozumowania można powiedzieć, że siatkówka nie jest znanym i lubianym sportem na świecie, bo tylko w Polsce jest na siatkówkę hype o tak dużej skali.

 

O Delbonisie czy Hanescu też powiedzą ,, of course, we know them:)"

 

Debel to taka zabawa, nawet zmiana punktacji i brak gry na przewagi obniza range debla.

 

Do LE to mozna porownac turniej WTA czy ATP w Katowicach. A Debla mozna porownac do pilki plazowej, zabawa na plazy, dobrze sie bawimy, smiejemy i opalamy. To samo na deblu. Nie jest to powazny sport, tylko rozrywka.

 

O LE i siatkowce mam wlasnie takie zdanie jak napisales. O MS w siatkowce w Polsce prawie nikt nie mowi na Swiecie. W zagranicznych tv nie ma wzmianek o siatkarskich meczach. Juz wiecej mowi sie o ME we Francji w 2016 w Pilce noznej niz o tym.

 

A LE? Zobacz Napoli, ktore w zeszlej rundzie puscilo mecz z Porto czy Twoje United z Ajaxem czy Athletic Bilbao grajace od niechcenia. Nic niewarty puchar, takie mam radykalne zdanie. Jako kibic Chelsea w ogole mnie zwyciestwo w LE 2013 nie wzruszylo. Wczorajszy mecz byl wiecej wart niz 10000 meczow w LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tam wiem, ale zazwyczaj mecze Lecha,Legii i Wisły mają ponad 150 tyś widzów na samym C+Sport, więc raczej przekłamania nie ma

 

chodzi o oglądalność średnią...

na samym meczu United-Tottenham było ponad 200 tys widzów...także tego ;)

 

bądź co bądź szczycą się wykupieniem pełnych pakietów ligi angielskiej a teraz takie numery wycinają...

niech używają reszty kanałów a nie że leżą odłogiem. przecież mecz może lecieć nawet bez komentarza

Jakoś nie można. Nie przypominam sobie, żeby którakolwiek stacja w Polsce puściła mecz bez komentarza (pomijam problemy techniczne oraz żałobę narodową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ to wykupił reklame prezerwatyw na cały sezon? co oglądam mecz to ta reklama po 5/6 razy :brawo: jaki oni maja z tego zysk że aż dziw bierze że kary nie dostali tak jak TVN i inne

 

 

 

ktoś mi też może powiedzieć jak to będzie wygladać z polska liga po 30 kolejce bo w tym sezonie mamy dodatkowo chyba z 7 kolejek jak playoffy coś takiego? i jakieś zmiany jeśli chodzi o eliminacje do ligi mistrzów czy nadal tylko Legia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, Kalinowski okazał jakieś emocje! "Gool, tak jest!" to szczyt jego możliwości....

 

Żałosny komentarz tego Pana. Bandych mnie na plus zaskoczył dzisiaj, darł ryja, co cieszy :D No i ŻŻ także fajnie dzisiaj w duecie z Orłowskim. Myślałem, że będzie słabo z komentarzem, a tylko Kalinowski poniżej krytyki. Ryczel-Jagoda zaprezentowali się przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się osobiście do Jagody przekonałem. Dużo wie, dużo widzi, trafne spostrzeżenia na boisku. Widać, że przygotowuje się dobrze do każdego meczu.

 

A jeśli chodzi o "Ekstraklasę" to moim zdaniem zły pomysł z tymi grupami. To dzielenie punktów na 2, po co to komu? To niech dzielą te punkty na 5. Albo niech całkiem wyzerują punkty po sezonie zasadniczym, żeby uatrakcyjnić rozgrywki. Te nierówne terminarze po podziale, że ktoś gra jakiś tam mecz u siebie, a nie gra na wyjeździe z daną drużyną. Jak tak zależało wszystkim, aby zwiększyć liczbę meczów to trzeba było zrobić ligę 10-zespołową, każdy z każdym po 4 mecze i wychodziłoby 36 kolejek, po 5 meczów w każdej. Wyeliminowałoby to te mecze z piątku i poniedziałku. Na miano "Ekstraklasy" i tak nie zasługuje żaden polski zespół, co potwierdzają kolejne sezony w europejskich pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A LE? Zobacz Napoli, ktore w zeszlej rundzie puscilo mecz z Porto czy Twoje United z Ajaxem czy Athletic Bilbao grajace od niechcenia. Nic niewarty puchar, takie mam radykalne zdanie. Jako kibic Chelsea w ogole mnie zwyciestwo w LE 2013 nie wzruszylo. Wczorajszy mecz byl wiecej wart niz 10000 meczow w LE.

 

Prestiż LE powinna podnieść decyzja UEFA, że zwycięzca tych rozgrywek począwszy od sezonu 15/16 awansuje bezpośrednio do LM. Dla mnie wprowadzane jest to o cj. 5 lat za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska komentatorów na retransmisje premierowe meczów ekstraklasy:

 

09:00| Canal+Sport | Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów (Edward Durda - Tomasz Lipiński)

11:00 | Canal+Sport | Pogoń Szczecin - Widzew Lódz (Filip Adamus - Maciej Murawski)

13:00 | Canal+Sport | Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice (Żelek Żyżyński - Piotr Karpinski)

15:00 | Canal+Sport | Śląsk Wroclaw - Lechia Gdansk (Grzegorz Kalinowski - Wojciech Jagoda)

 

Aha i jeszcze jedno:

16:00 | Canal+Family | Sunderland - Everton (Krzysztof Bandych - Wojciech Jagoda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, jako iż mecze w Premier League zaczynają się o 16:07, będziemy mieli przed 18:00 łączone w jakiś sposób transmisje z Stadium Of Light i z Lubinem. Będą dwa okienka, najpierw komentatorzy Sunderland-Everton zaproszą na chwilę na mecz Zaglebie-Legia, tam komentatorzy krótko zapowiedzą swój mecz i wrócimy do Premier League. Będą dwa okienka na ekranie. Wszystko, rzecz jasna, w Canal+Family! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...