Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak swoją drogą, to nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale prowadzący z dawnej nki ( Majewski, Salak, Zawioła, prócz Karpiñskiego) przy prawie każdej stacji muszą wymawiać "HD". To już chyba takie przyzwyczajenie z dawnych lat, kiedy to było obowiązkowe :D

 

 

Dokładnie , według mnie to jest obciach . Zresztą już nie raz twierdziłem że ludzie z nki powinni zasilić redakcję tvn24 i tam robić serwisy sportowe.

Do komentowania to ci panowie się nie nadają i obniżają poziom.

Brak wiedzy i doświadczenia są bardzo widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, to nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale prowadzący z dawnej nki ( Majewski, Salak, Zawioła, prócz Karpiñskiego) przy prawie każdej stacji muszą wymawiać "HD". To już chyba takie przyzwyczajenie z dawnych lat, kiedy to było obowiązkowe :D

 

 

Dokładnie , według mnie to jest obciach . Zresztą już nie raz twierdziłem że ludzie z nki powinni zasilić redakcję tvn24 i tam robić serwisy sportowe.

Do komentowania to ci panowie się nie nadają i obniżają poziom.

Brak wiedzy i doświadczenia są bardzo widoczne.

 

 

Nie bierz wszystkich do jednego worka, bo przecież Surma, Marchliński, Dryła, Karpiński, Zborowski czy nawet Gleń to raczej trzymają poziom i to wyższy niż niektórzy z dawnej Cyfry+ (patrz Olbrycht, Milko, Jezierski czy Łopaciński). :P

 

Generalnie, ja, zauważyłem duży postęp w prowadzeniu magazynów przez Piotra Salaka (szkoda, że pomimo postępu jest raczej średnio), podobnie Wojciech Jagoda zaczął lepiej komentować, ale to i tak nie ten poziom co powinien być, Marchliński był dobry, a jest świetny (zresztą jak i Surma). Do tego Bandych zrobił progres w komentowaniu, ma jakieś tam emocje. Ryczek dzisiaj nawet mi się podobał. Ważne, że są postępy i to cieszy. Widać, że praca wśród najlepszych, z najlepszymi, przy najlepszych produktach skutkuje i motywuje. Teraz każdy pracuje 7 dni w tygodniu, w weekendy od rana do nocy, jedynie w dni powszednie luzniej, ale i tak jest dużo pracy i przychodzi się na 11, kończy o 17.... :) Im więcej pracy, tym więcej efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu typowy polski bełkot bo mówią że HD przy każdym kanale

 

logiczne jest to ze mamy 2 wersje danego kanału SD i HD

 

popatrz na ten klip

 

http://www.youtube.com/watch?v=q0kJuJBfYXM

 

maja dokładnie to samo co BskyB każdy serwis osobno ma kwadracik z logiem HD

 

w tunerach z dużymi wyswietlaczami tyou Vu+ DUO2 jak właczysz kanal HD to sie pojawia logo HD

 

na OSD w skórkach to samo też jest ident HD

 

 

nawet moja babcia chwali i mówi że dobra jakość obrazu i ważne że już tego dożyła

 

ale Polakowi to już sprawia problem dlatego tyle się mówi Polska dziki kraj wszystko będzie krytykować ale sam to jest święty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ kanał nSport traktuje jako zło konieczne.

 

Jeszcze poprzedni sezon mieliśmy "gwarancję" że choć jeden mecz danego dnia na żywo będzie emitowany na tym kanale.

 

Robią wszystko, żeby ludzie brali C+Sport. Mistrzowie kontentu :twisted::lol2::evil::lol2: .

Zagrywki poniżej pasa dla tych, którzy nie migrowali z n.

Poważnie się zastanawiam, czy nie zmienić abonamentu za 129 PLN na n na kartę za 19,90 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek/wtorek (14/15 kwietnia):

• godz. 01:00 Washington Wizards - Miami Heat (C+ Sport)

 

Udały się rozmowy z NBA. :brawo:

 

 

dla mnie oni powinni odseparować NBA osobny kanał nie wiem NBA TV albo kanał samych sportów US tak ma wiekszość platform w Europie. a Michałowicz będzie mieć eurolige w NBA wiecznie u niego słychać historie zawodnika o college od początku jak komentuje ta lige przez te lata nic tylko historia zawodnika wielokrotnie to samo nawet już znanego i nie powie o zmianach w zarządzie klubu czy nowej hali lub przepisach bo on gada o wszystkim naraz a o meczu tylko UŁA / ALEŻ

 

 

Wizards i tak węjdą do playoffs swoja drogą wyobraź sobie co to by było gdyby Gortat trafił do Heat bądź Spurs. Coraz wiecej ekip go chce nawet nie wiem kiedy będzie miał status FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to prawda, to jak dla mnie to porażka, po co transmitować samo studio pomeczowe na żywo? :D

http://scr.hu/0aky/rqbdn

Bo będą skróty.

Będą też mecze w nSport:

https://www.facebook.com/CANALplussport ... eam_ref=10

 

 

Sprawdź może najpierw datę w podanym "screenie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety bez zmian, postepował Pana Majewskiego nie ma się co spodziewać, atmosfera w studiu jak na pogrzebie. A Maślanka jako pomagier dziś dla Olkowicza, to w ogóle była mega pomyłka. Bełkotał coś tam pod nosem, a najbardziej mnie rozbawił jak po finale w którym wygrał Smoła krzyknął "ale jaja".

 

Same zawody takie sobie, ale finał świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego meczu Premier League o 16 ? Co oni sobie jaja robią? Nie dało się tego tenisa albo ekstraklasy pokazać na nSport ? Do tego kanał 36 i 37 wolne miejsce.

 

Wolą wcale nie pokazać meczu Newcastle -MU niż dać na nSport. Kpina z abonenta.

 

Na Nsporcie leci PSG - Reims

a na kanale 36 liga włoska od 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nSport jest mecz Ligue1, a poza tym Premier League nie może być pokazywana w nSport/nc+36. Tylko Canal+Sport, taka umowa, ale we wrześniu się zmieni

 

a we wrześniu zeszłego roku leciały powtórki na nSport. czyli, co umowa się w trakcie sezonu zmieniła, czy jak? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą tylko nie chcą by Ci co nie mają pakietu z C+ mogli oglądać coś więcej niż ochłapy z Ekstraklasy i ligę włoską. Przecież pamiętam jak we wrześniu ubiegłego roku była rozpiska i tam kilka meczów pierwotnie miało być właśnie w nsportcie z czego ostatecznie zrezygnowali. Nie jest więc prawdą, że nie mogą tylko po prostu nie chcą, a że przy okazji tracą przy tym osoby które mają już C+Sport mówi się trudno :/

 

Swoją drogą Żelisław Żyliński pokazuje z każdą kolejną transmisją, że nie nadaje się do komentowania spotkań. Gadanie bez sensu, ponadto dziś zaczął się bawić w Iwańskiego czyli " runda jesienna Ekstraklasy tylko w nc+ " mógł sobie darować taką gadkę, a powtórzył to chyba ze cztery razy :/

 

W tej kolejce mieliśmy jak na razie dwa niezłe mecze i dwa zepsute przez komentarz (Jezierskiego i teraz Żelisława), szkoda, że takich ludzi dają do Ekstraklasy, ale pozytyw jest taki, że skoro już im muszą coś dawać to dobrze, że nie dają im teoretycznie tych lepszych spotkań i daleko trzymają ich od Ligi Mistrzów :) choć Żelisław niebezpiecznie zbliża się do ciekawszych meczów w Lidze Europy.

 

Naprawdę NC+ ma dobrych komentatorów i ekspertów i naprawdę nie trzeba takich "kwiatków" wysyłać na spotkania, niech sobie siedzą w studio albo komentują skróty, zresztą potrafią odsunąć co "lepszych" komentatorów Nki więc czego nie zrobią tego samego ze swoim "gwiazdami" ? : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...