Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie Ty pisałeś że NC+ nie jest zainteresowane F1? A za jakiś czas że jest zainteresowane i chce kupić te prawa.I że bardzo realna jest f1 w NC+.A jak to się skończyło?Więc nas nie interesują jakieś ploty i informacje nie potwierdzone tylko jakaś konkretna informacja.

Ale Ty jakiś dziwny jesteś. Sam wcześniej pisałeś, że nie ma nigdzie żadnych przecieków, a jak Ci osoba zorientowana napisała bardzo prawdopodobne rozwiązanie to nagle mówisz, że nie interesują Cię ploty... Wiesz, przecieki z reguły nigdy nie są oficjalną informacją.

Dziwny? A skąd mam wiedzieć że to osoba zorientowana?Jak pokazał np.temat F1 to nie do końca .Tutaj co druga osoba twierdzi że jest zorientowana.A sam chyba wiesz doskonale jak przetargi na prawa sportowe bywają bardzo nieobliczalne.Przypomnij sobie ostatnie np. F1 czy Serie A.Ile było informacji plotek że Serie A w CP?Więc nie wiem czego mi się dziwisz że nie do końca ufam informacjom bez podanego żródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie ktoś napisał, że mieszasz swoje "zeznania". Tutaj jest podobnie, najpierw piszesz, że sieje plotki (bo to robię, ale to są plotki "oficjalne), później zmieniasz zdanie, piszesz to samo co ja z tym SerieA. Weź wyrób sobie zdanie na dany temat i dopiero pisz, a nie co chwilę piszesz co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę przeczytać jeszcze raz tamten temat.Też masz problemy że zrozumieniem?To czytaj do skutku aż zrozumiesz.Nic tam nie namieszałem a że macie problem ze zrozumieniem to nie moja wina.Ja nie pamiętam co Ty pisałeś o Serie A ale pamiętam co inni pisali?I to był tylko przykład ile było informacji w sieci niewiarygodnych odnośnie tych praw.Dlatego jestem ostatnio mocno podejrzliwy na informacje podawane bez wiarygodnego żródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek

Prawa do seria A przeszly z N-ki na 100%

Wypisujesz glupoty.

Z tego co mi wiadomo prawa do Serie A na sezon 2012-13 miała N.Fuzja byla 2013 roku w marcu i dokończenie sezonu już w NC+.Więc jak najbardziej masz rację z tym że prawa do Serie A przeszły z N.Chyba że i ja się mylę to proszę o wyprowadzeniu mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę przeczytać jeszcze raz tamten temat.Też masz problemy że zrozumieniem?To czytaj do skutku aż zrozumiesz.Nic tam nie namieszałem a że macie problem ze zrozumieniem to nie moja wina.Ja nie pamiętam co Ty pisałeś o Serie A ale pamiętam co inni pisali?I to był tylko przykład ile było informacji w sieci niewiarygodnych odnośnie tych praw.Dlatego jestem ostatnio mocno podejrzliwy na informacje podawane bez wiarygodnego żródła.

Pracuje w nc+, mam nadziej, ze pomoże Ci to :D

 

 

@mateusz, przecież mecz Czechy-Włochy będzie transmitowany w najbliższy weekend..

 

 

A co do SerieA, tak jak koledzy @kunkore @lukas_k piszą, prawa obowiązywały tylko na poprzedni sezon. Przed tym sezonem prawa kupiło NC+ w pakiecie z LM piłkarzy ręcznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, też piszę artykuły, ale to chyba nie czas i miejsce na pisanie o moim życiu :D Szczególy chcesz znac to zapraszam na 'pw' ;)

 

Premier League:

Sobota, 19.04.2014:

13:40 | Canal+Sport | Tottenham - Fulham (Przemysław Pełka - Rafał Nahorny)

18:25 | Canal+Sport | Chelsea - Sunderland (Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki ze Stamford Bridge)

Niedziela, 20.04:

12:55 | Canal+Sport | Norwich - Liverpool (Adam Marchliński - Rafał Nahorny)

15:00 | Canal+Sport | Hull City - Arsenal (?)

17:05 | Canal+Sport | Everton - Manchester United (Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)

Poniedziałek, 21.04:

20:55 | Canal+Sport | Manchester City - West Bromwich Albion (Przemysław Pełka - Przemyslaw Rudzki)

 

La Liga:

Piątek, 18.04.2014:

20:25 | Canal+Sport | Atletico Madryt - Elche (Rafał Wolski - Leszek Orłowski)

Sobota, 19.04:

19:55 | Canal+Family2 | Real Sociedad - Espanyol (Piotr Laboga - Wojciech Jagoda)

Niedziela, 20.04:

20:55 | Canal+Sport | Barcelona - Athletic Bilbao (?)

 

Ligue 1:

Piątek, 18.04.2014:

20:25 | Canal+Family, nSport | Saint-Etienne - Rennes (Krzysztof Marciniak - Stefan Białas)

Niedziela, 20.04:

20:55 | Canal+Family2 | Olimpique Marsylia - Lille (Rafał Dębiński - Stefan Białas)

 

Puchar Ligi Francuskiej- finał:

Sobota, 19.04.2014:

20:55 | Canal+Sport | Olimpique Lyon - PSG (Tomasz Smokowski - Stefan Białas)

 

Serie A:

Sobota, 19.04:

14:55 | Canal+Family2 | Parma - Inter Mediolan (Bartosz Gleń - Tomasz Lipiński)

20:55 | nSport | Fiorentina - AS Roma (Cezary Olbrycht - Filip Surma)

 

Piłka ręczna:

Sobota, 19.04.2014:

17:55 | Canal+Family2 | PSG - MKB Veszprem (Robert Skrzyński - Robert Lis)

18:25 | nSport | Metalurg Skopje - THW Kiel (Krzysztof Bandych - Jarosław Cieślikowski)

Niedziela, 20.04:

19:10 | Canal+Sport | Rhein-Neckar Lowen - FC Barcelona (Piotr Karpiński - Jarosław Cieślikowski )

Poniedziałek, 21.04:

18:55 | Canal+Sport | SG Flensburg Handewitt - ­Vardar Skopje (Krzysztof Bandych - Michał Marysik)

 

Enea Ekstraliga:

Niedziela, 20.04:

18:30 | nSport | Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno (Piotr Olkowicz - Krzysztof Cegielski; studio:Michał Łopaciński; reporter: Daria Kabała-Malarz)

Poniedziałek, 21.04:

16:00 | nSport | KantorOnline Wlókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra (Tomasz Dryła studio: Łukasz Benz; reporter: Kuba Zborowski)

18:45 | nSport | Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław (Piotr Olkowicz -Robert Wardzała; studio: Daria Kabała-Malarz; reporter: Michał Łopaciński)

22:00 | nSport | Magazyn ENEA Ekstraligi (Marcin Majewski)

 

Rozpiski na europejskie puchary jeszcze nie ustalono. "?" w rozpisce spowodowane są tym, że niektórzy w weekend Wielkanocny mają urlop :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuska powoli się odbudowuje. Już teraz mamy 2 gigantów ( PSG i Monaco ) i kilka dobrych marek ( Lille, Lyon czy Marsylia ). Od kolejnego sezonu dojdzie kolejny magnat finansowy ( Lens ). Robi się dobra liga. Myślę, że za 2-3 lata francuskie kluby będą się poważnie liczyły w walce o finał Champions League.

 

W ogóle patrząc na europejską piłkę jesteśmy świadkami małego przewrotu. Niektórzy dotychczasowi giganci ( Milan, Inter, United czy Barcelona ) przechodzą poważne problemy. Z szeregu pojawiają się takie kluby jak Atletico, PSG, Dormund czy Napoli i Roma. Coraz większa walka w rodzimych ligach się pojawia ( choćby w Anglii Tottenham czy Everton, we Francji PSG i Monaco, a zaraz Lens ). Będzie baaardzo ciekawie w ciągu najbliższych kilku latach w europejskiej piłce klubowej.

 

W Anglii spokojnie o mistrzostwo mogą walczyć:

Liverpool, Arsenal, City, United, Chelsea. Gdzieś bardzo blisko trzyma się Tottenham...a może nawet Everton

[5-7 zespołów]

We Włoszech:

Juventus, Roma, Napoli. Mimo problemów nigdy nie można skreślać Interu czy Milanu

[3-5 zespoły]

We Francji:

PSG, Monaco. Lyon, Marsylia, Lille czy nawet St Etienne. Myśle, że również Lens zaszaleje w przyszłym sezonie

[6-7 zespołów]

Hiszpania:

Barcelona, Real, Atletico

[3 zespoły.... i nic więcej raczej]

Niemcy:

Bayern, Dormund .... gdzieś w oddali Schalke i Leverkusen

[2....-4 zespoły]

Bundesliga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...