Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież gdyby mogli puszczać w nc+36 to by puścili, bo ten kanał jest tylko w nc+, a akurat teraz jest wolny! Naprawdę umowa dotyczy Canal+, ale tak jak powiedziałem, od nowego sezonu mała korekta.

 

 

A co do Żelka, to akurat dzisiaj nie słuchałem, ale on generalnie raz ma formę, a raz nie. Przy meczach Basel w LE komentuje bardzo fajnie, to może się podobać. Tydzień temu z Jagodą zrobili swój chyba mecz sezonu, bo obydwóch chciało się słuchać.

 

 

Odsunęli paru z nki? Właściwie ograniczyli, bo szczerze mówiąc to tylko Zabijak (który co ciekawe sam zrezygnował z występów w nc+) i Terlecki nie komentują lub nie pracują. Reszta pracuje gdzieś w redakcji, nie na antenie, a niektórzy tak jak Ryczel, pracują na pół etatu. Za to z Cyfry+ wywalili paru, Dziewickj, Kowalski czy Szymkowiak przykładowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze w Anglii tak pokazuja to ich problem ze traktuja swoja lige jak lige Azerbejdzanu. Canal+ ma prawo puszczac Premier League to puszcza debel zawodnikow ktorzy nawet ekspertom tenisowym, takim jak ja nie sa znani.

 

 

Tutaj pokazujesz tylko znajomość reguł Premier League. A jeśli nie znasz Fyrstenberga i Matkowskiego, a lubisz tenis, to po prostu jesteś czubek. Generalnie bardzo ważny mecz dla reprezentacji Polski, więc dobrze, ze pokazują.

 

Jestem fanem każdego sportu, najbardziej lubię piłkę nożną, żużel, koszykówkę i ręczną. Każdy sport uwielbiam, oprócz sportów walki. Niestety nie będziesz mógł dać przykładu "a gdyby nie puścili finału NBA na żywo....", bo jak widzisz jestem także fanem nożnej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze w premier league jest taki uklad TV w Anglii to nie znaczy ze go nie znam i nie mam prawa go krytykowac. Akurat canal+ mial prawo puscic co najmniej Chelsea wiec nie w tym problem.

 

Nie znam chorwackiego debla i watpie zebys ty znal. Ogladam tenis praktycznie calymi dniami jak sa wazne turnieje, ale tych nazwisk nie slyszalem. Rzeczywiscie, bardzo wazny mecz, gdy w dzisiejszym swiecie tenisowym davis cup jest ewidentnie olewany (Szwajcaria-Kazachstan 1-2, francja-Niemcy 1-2 w grupie Światowej). Część zawodników w ogóle nie przyjeżdza albo ma taką olewkę jak Przysiężny z Australią w zeszłym roku.

 

Fyrstenberga i Matkowskiego znam tylko dlatego ze sa Polakami. W Światku tenisowym nic tak naprawde nie osiagneli. Tylko nie przytaczaj wynikow deblowych bo liczy sie tylko singiel i takie sa fakty tenisowe. A mówienie że są ekspertami od debla mnie smieszy, bo nie wierze ze nie marzyli kiedys by być nowym nr w singlu jak Nadal czy Djokovic. Ale z taką wagą panie Matkowski z czym do gości w prawdziwym wyczynowym sporcie, a nie deblowej zabawie...

 

Poza tym o czym my dyskutujemy, wolny jest kanal n37 i tam mogli przeniesc tenis/chelsea i obie transmisje bylyby pokazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wczoraj Filip Adamus się nie popisał, Szpakowskiego się nasłuchał, bo "Maszczerano" czy mylenie Alvesa z Sanchezem to właśnie typowe dla Darka Szpakowskiego. Do tego emocje jak na grzybach, jak napisał @Wesoły.

 

Dziwnie to mówić, ale Wojciech Jagoda wczoraj "uratował" transmisję. Nie gadał żadnych głupot, tylko dobrze się go słuchało. Często poprawiał Adamusa... Dajmy może mu czas, bo to jego drugi skomentowany mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samą piłką człowiek żyje, a Premier League to nie jest najważniejsze co nc+ ma obligatoryjnie stawiać nad innymi ligami i dyscyplinami.

 

Powtórzę to co napisałem na oficjalnym facebooku. Jako kibic Manchesteru United nie mam do nich żalu. Nie gramy już o nic. Moyes też nie(mam nadzieje, że nie gra o posadę i jest już spakowany). Nie chcę, żeby w naszej lidze stało się to co w La liga(z kim by Barca i Real nie grali zawsze będą pokazywani) Na prawdę nie samym Premier League NC+ stoi i nie zawsze mecze ligi angielskiej jest lepszym widowiskiem od tenisa czy ligi włoskiej.

 

PS

 

Jeśli Frystenberg i Matkowski są w tenisie no name'ami , to taki z Pana znawca tenisa jak z koziej d... harmonijka. Debel w tenisie jest czymś w rodzaju LE w futbolu, a chyba nie zaryzykujesz stwierdzenia, że liga europejska to marny nic nie znaczący puchar pocieszenia. Na litość boską debel jest czymś ważnym w tenisie tak samo jak drużyny mieszane.

 

Jakbyś spytał ludzi w świecie tenisa(samych zawodników chociażby)to odpowiedzieliby bez mrugnięcia okiem "Yes of course we know them"

 

Idąc tym tokiem rozumowania można powiedzieć, że siatkówka nie jest znanym i lubianym sportem na świecie, bo tylko w Polsce jest na siatkówkę hype o tak dużej skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sporteology.com/top-10-popular-sports-world/

 

dziwi mnie tylko koszykówka że tak nisko mimo że największa oglądalność to NBA NCAA a to dlatego że gra się tam niemal codziennie + reprea podczas olimpiady każdy kibic ma swojego atlete

w żadnych innym kraju nie rozgrywa takiej ilości meczy w czasie sezonu pomijam kontuzje i kase na transmisje na świat

 

Krykiet i baseball rozumiem sporty które stanowią największa polpulacje świata przecież Indie to drugi najbardziej zaludniony kraj na świecie pomijam ich kolonie czyli UK a o tenis wiadomo Chiny

 

 

Tenisa nie skomentuje już bo jako dawny kibic miałem swoich zwadowniko/zawodniczki żaden z nich już nie gra a dziewczyn to nie ma co oglądać do czasu jak Serena gra 1 na 10 może ją ograć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 12.04:

17:00 | Canal+Sport | Multiliga+ (Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski, goście: Antoni Bugajski, Krzysztof Przytuła, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski)

17:55 | Canal+Family | KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (Robert Skrzyński - Remigiusz Jezierski, reporterzy: Tomasz Lipiński, Cezary Olbrycht, skrót do „Multiligi+”: Cezary Olbrycht, łącznie przed meczem: Tomasz Lipiński)

17:55 | Canal+Family2 | Górnik Zabrze - Lech Poznań (Bartosz Gleń - Kazimierz Węgrzyn, reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik, skrót do „Multiligi+”: Bartek Ignacik, łączenie przed meczem: Daria Kabała-Malarz)

17:55 | nSport | Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Rafał Dębiński - Grzegorz Mielcarski, reporterzy: Grzegorz Milko, Filip Surma, skrót do „Multiligi+”: Piotr Laboga, łączenie przed meczem: Filip Surma)

17:55 | NC+36 | Korona Kielce - Cracovia Krakow (Adam Marchliński - Maciej Murawski, reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński, skrót do „Multiligi+”: Michał Wodziński, łączenie przed meczem: Paulina Bojarska)

W ramach Multiligi+:

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów (Reporter, skrót do „Multiligi+” i łączenie przed meczem: Adam Westfal)

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (Reporter, skrót do „Multiligi+” i łączenie przed meczem: Mariusz Wróblewski)

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (Reporter, skrót do „Multiligi+” i łączenie przed meczem: Żelek Żyżyński)

Pogoń szczecin - Widzew Łódź (Reporter i łączenie przed meczem: Filip Adamus, skrót do „Multiligi+”: Rafał Nahorny)

Komentarz w „Multilidze+”:

KGHM Zagłębie Lubin - Legia Wrocław i Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: Rafał Wolski - Krzysztof Marciniak)

Górnik Zabrze - Lech Bydgoszcz i Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów: Przemysław Pełka - Tomasz Wieszczycki

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała i Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice: Piotr Laboga - Leszek Orłowski

Korona Kielce - Cracovia Kraków i Pogoń Szczecin - Widzew Łódź: Edward Durda - Rafał Nahorny

 

Premier League:

Niedziela, 13.04:

14:00 | Canal+Sport | Grana Niedziela (Krzysztof Marciniak, gość: Przemysław Rudzki)

14:25 | Canal+Sport | Liverpool - Manchester­ City (Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)

16:30 | Canal+Sport | Grana Niedziela (Krzysztof Marciniak, gość: Rafał Nahorny)

16:55 | Canal+Sport | Swansea City - Chelsea (Przemysław Pełka - Rafał Nahorny)

Wtorek, 15.04:

20:40 | Canal+Sport | Aresenal - West Ham (Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)

Środa, 16.04:

20:40 | Canal+Sport | Manchester City - Sunderland (Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)

 

La Liga:

Sobota, 12.04:

19:55 | Canal+Family | Granada - FC Barcelona (Rafał Wolski - Wojciech Jagoda)

21:55 | Canal+Family | Real Madryt - Almeria (Piotr Laboga - Leszek Orłowski)

Niedziela, 13.04:

11:55 | Canal+Family | Betis Sevill - Sevilla (Rafał Wolski - Leszek Orłowski)

18:55 | Canal+Family | Getafe - Atletico (Rafał Wolski - Wojciech Jagoda)

 

Ligue1

Sobota, 12.04:

19:55 | Canal+Family2 | Rennes - AS Monaco (Krzysztof Marciniak - Stefan Białas)

Niedziela, 13.04:

16:55 | Canal+Family | Reims - Saint-Etienne (Rafał Dębiński - Stefan .Białas)

20:55 | Canal+Family | Olimpique - Paris Saint-Germain (Tomasz Smokowski - Stefan Białas)

 

Serie A:

Niedziela, 13.04:

14:55 | Canal+Family | SSC Napoli - SS Lazio (Krzysztof Bandych - Tomasz Lipiński)

Poniedziałek, 14.04:

20:40 | Canal+Sport, nSport | Udinese - Juventus (Cezary Olbrycht - Filip Surma)

 

Żużel:

Sobota, 12.04:

15:00 | nSport | Zielona Góra - Tarnów (Tomasz Dryła - Robert Wardzała, reporterzy: Gabriel Waliszko, Kuba Zborowski)

Niedziela, 13.04:

16:15 | nSport | Wrocław - Gorzów (Piotr Olkowicz, reporterzy: Michał Łopaciński, Łukasz Benz)

18:45 |nSport | Leszno - Częstochowa (Tomasz Dryła, reporterzy: Gabriel Waliszko, Kuba Zborowski)

22:00 | nSport | Magazyn Enea Ekstraligi (Marcin Majewski, gość: Robert Wardzała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to wielki problem, bo jak widać dział SPORTU C+ robi sobie jaja...w zeszłym tygodniu brak meczu Newc-United oraz Chelsea- Stoke (retransmisja piłki to jak lizanie loda przez papierek);

w tym tygodniu w sobotę nie ma żadnego meczu! żałosne- polska kopana przez cały dzień...to ma być śmieszne ?

w przyszłym tygodniu znów brak meczów o 16...

oj testują cierpliwość abonentów... żeby to się im nie odbiło przy podpisywaniu nowych umów ;]

nie ma co ukrywać- większość ludzi którzy mają NC+ dla sportu to dla ligi angielskiej a nie polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piękny wieczór z Ligą Mistrzów, nawet Rafał Dębiński dawał radę, jedno co rzuciło mi się w oczy i do czego muszę się przyczepić to osobą Krzyśka Przytuły. Nie wiem po co robią z niego wielkiego ekspert, a już śmiać mi się chce z jego analiz w studiu, wszechwiedzący Przytuła, daliby sobie z nim spokój, bo pamiętam pana Przytułę jako piłkarza, który nie radził sobie w I lidze, a teraz wszystkim by podpowiadał jak należy grać.

 

PS: swoją drogą pan Przytuła jest chyba trenerem jakiegoś klubu i jakoś tych swoich mądrości nie może przerzucić na swój klub (no chyba, że się z nim pożegnali już).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś niedawno mi się obiło o oczy, że polska kopana ma wyższą oglądalność niż angielska.

 

 

Oczywiście, że T-Mobile Ekstraklasa ma oglądalność na poziomie 300tys widzów średnio na mecz, a Premier League około 35tys widzow średnio na mecz. Primera División ma też wiekszą ogladalnosć niż Premier League.

 

wg mnie to wielki problem, bo jak widać dział SPORTU C+ robi sobie jaja...w zeszłym tygodniu brak meczu Newc-United oraz Chelsea- Stoke (retransmisja piłki to jak lizanie loda przez papierek);

w tym tygodniu w sobotę nie ma żadnego meczu! żałosne- polska kopana przez cały dzień...to ma być śmieszne ?

w przyszłym tygodniu znów brak meczów o 16...

oj testują cierpliwość abonentów... żeby to się im nie odbiło przy podpisywaniu nowych umów ;]

nie ma co ukrywać- większość ludzi którzy mają NC+ dla sportu to dla ligi angielskiej a nie polskiej.

 

 

Może się odbić, dla nc+ najważniejsi są widzowie Ekstraklasy, Ligi Mistrzów i Enea Ekstraligi. Poza tym w ten weekend mecze starrują o 16:07, a więc koniec będzie około 18:10, kiedy to będzie trwać ostatnia kolejka ekstraklasy. Do tego na szczęście wtedy nie ma ciekawego meczu, jak to było tydzień temu przy okazji Newcastle-Man.United. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piękny wieczór z Ligą Mistrzów, nawet Rafał Dębiński dawał radę, jedno co rzuciło mi się w oczy i do czego muszę się przyczepić to osobą Krzyśka Przytuły. Nie wiem po co robią z niego wielkiego ekspert, a już śmiać mi się chce z jego analiz w studiu, wszechwiedzący Przytuła, daliby sobie z nim spokój, bo pamiętam pana Przytułę jako piłkarza, który nie radził sobie w I lidze, a teraz wszystkim by podpowiadał jak należy grać.

 

PS: swoją drogą pan Przytuła jest chyba trenerem jakiegoś klubu i jakoś tych swoich mądrości nie może przerzucić na swój klub (no chyba, że się z nim pożegnali już).

 

On przynajmniej był piłkarzem a taki Rudzki który krytykuje jak może lige Hiszpaśka i nie zna innej żadnej podkreśla że nie lubi systemu TIKI TAKA ani reprezentacji Hiszpanii wole swoją lige angielska gdzie 200 pilkarzy z tej ligi to afryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzki to burak, zachowuje się jak gwiazda, a jeszvze 10 lat temu w Anglii zmywał gary. Znam wiele osób, które chcą zrobić z nim wywiad dla jakiejś stronki www, to on obiecuje, że "za tydzień za tydzień" a później się okazuje, że nigdu. A Taki Twarowski po paru godzinach potrafi się umowić.

 

Rudzki zna się na Premier League, ale to koniec. Nic więcej nie potrafi, a jest wice naczelnym Przeglądu SPORTOWEGO.... Taki Michał Pol, on jest gość. Ogarnia wiele sportów i taki naczelny PS mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może się odbić, dla nc+ najważniejsi są widzowie Ekstraklasy, Ligi Mistrzów i Enea Ekstraligi. Poza tym w ten weekend mecze starrują o 16:07, a więc koniec będzie około 18:10, kiedy to będzie trwać ostatnia kolejka ekstraklasy. Do tego na szczęście wtedy nie ma ciekawego meczu, jak to było tydzień temu przy okazji Newcastle-Man.United. ;)

 

od kiedy to mecz trwa ponad 2h ?

mecz kończy się max 18.05 (i to wliczając duże doliczanie) i o tej godzinie mogłaby poleciec polska kopana piłka...

inną sprawą jest po co sa kanały 36 i 37 skoro ich nie uzywają ?

no i sorry ale jak dla Ciebie mecze o utrzymanie w lidze angielskiej lub np. mecz Sunderland-Everton gdzie obie drużyny mają wiele do stracenia są o nic... to faktycznie ciężko tu polemizować ;]

 

co do oglądalności to wg mnie jest to spore przekłamanie rzeczywistości, bo cytując:

"Liczby. Te są ważne. Średnia oglądalność meczu polskiej T-Mobile Ekstraklasy w telewizjach płatnych wynosi 181 tys. widzów. Tymczasem średnia oglądalność ligi angielskiej - 44 tys. widzów. Spotkanie Primera Division ogląda średnio 41 tys. widzów, a Serie A - 19, 6 tys. widzów. O francuskiej Ligue 1 już lepiej w ogóle nie wspominać, bo ogląda ją średnio 6,8 tys. widzów. To dane na koniec 2013 roku"

 

wliczona jest oglądalność na Eurosporcie i Polsacie! od nowego sezonu mecze Ekstraklapy będą już tylko w NC+ i zobaczymy tę wielką oglądalność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...