Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mamy Święta

Tylko w Polsce!?

Z tego co mowili to chodzi o możliwość zaplanowania przez kluby spraw związanych z ochrona, policja i ogólnie innych związanych z organizacja spotkań.

Przecież jest środek sezonu, dopiero teraz będą załatwiali sprawy organizacyjne? Przez taki absurd w maju będą grali co trzy dni, a Zawisza prawdopodobnie wystawi rezerwowy skład na Lecha, bo będzie grał w finale Pucharu Polski. Gdzie tu sens i logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie, że przez święta, bo w tamtym sezonie pamiętam, że grali w święta w czwartek, sobotę i poniedziałek. Jest przerwa, ponieważ terminarz na te 7 kolejek nie był znany, a 5 dni to trochę za mało na sprawy organizacyjne. Kluby muszą ustalić pewne sprawy z policją, uzyskać pozwolenie na organizację meczu, muszą sprzedać bilety, kibice gości muszą zorganizować wyjazdy i zamówić bilety i tym podobne sprawy. 5 dni to za mało czasu, a jak mieli zrobić to wszystko wcześniej, skoro nie wiedzieli z kim będą grali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, panikujecie jak baba gdy widzi pająka.

 

Liga Mistrzów i Liga Europy najprawdopodobniej w nc+, takie są wstępne informacje. Nie wiadomo jeszcze co z transmisjami w kanale otwartym, trwaja ostatnie negocjacje ;) Mam nadzieje, ze dzięki mojej informacji, prawdziwej informacji, nie będziecie teraz spamowač w kółko Macieju o tym, że nie ma plotek i to podejrzane! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie Ty pisałeś że NC+ nie jest zainteresowane F1? A za jakiś czas że jest zainteresowane i chce kupić te prawa.I że bardzo realna jest f1 w NC+.A jak to się skończyło?Więc nas nie interesują jakieś ploty i informacje nie potwierdzone tylko jakaś konkretna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, panikujecie jak baba gdy widzi pająka.

 

Liga Mistrzów i Liga Europy najprawdopodobniej w nc+, takie są wstępne informacje. Nie wiadomo jeszcze co z transmisjami w kanale otwartym, trwaja ostatnie negocjacje ;) Mam nadzieje, ze dzięki mojej informacji, prawdziwej informacji, nie będziecie teraz spamowač w kółko Macieju o tym, że nie ma plotek i to podejrzane! :D :D :D

a kto faworytem do anteny otwartej, TVP, bo chyba nie "słoneczko" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie Ty pisałeś że NC+ nie jest zainteresowane F1? A za jakiś czas że jest zainteresowane i chce kupić te prawa.I że bardzo realna jest f1 w NC+.A jak to się skończyło?Więc nas nie interesują jakieś ploty i informacje nie potwierdzone tylko jakaś konkretna informacja.

 

Pisałem, pisałem. To ja. Po prostu w tej branży wszystko się zmienia, bo jedni niby nie chcą, ale zmieniają zdanie. Przykład? SerieA. NC+ przed sezonem potwierdzało, że nie chcą tych rozgrywek, ale jednak jakimś cudem mamy Ligę Włoską w nc+. Z F1 było ciekawie, najpierw mówiłem, że raczej F1 nie jest możliwa w nc+, później po fali prostestoe na Polsat byli zainteresowanie, ale kupili by tylko wtedy, gdy Polsat by się wycofał :P

 

@kunkore, a nie wiem na 100% co się kręci, ale wydaje mi się , że TVP prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pisałem, pisałem. To ja. Po prostu w tej branży wszystko się zmienia, bo jedni niby nie chcą, ale zmieniają zdanie. Przykład? SerieA. NC+ przed sezonem potwierdzało, że nie chcą tych rozgrywek, ale jednak jakimś cudem mamy Ligę Włoską w nc+. Z F1 było ciekawie, najpierw mówiłem, że raczej F1 nie jest możliwa w nc+, później po fali prostestoe na Polsat byli zainteresowanie, ale kupili by tylko wtedy, gdy Polsat by się wycofał :P

Jesteś szefem wszystkich szefów że wiesz takie rzeczy? :D Łał. Musisz zarabiać krocie na takich informacjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie Ty pisałeś że NC+ nie jest zainteresowane F1? A za jakiś czas że jest zainteresowane i chce kupić te prawa.I że bardzo realna jest f1 w NC+.A jak to się skończyło?Więc nas nie interesują jakieś ploty i informacje nie potwierdzone tylko jakaś konkretna informacja.

 

Pisałem, pisałem. To ja. Po prostu w tej branży wszystko się zmienia, bo jedni niby nie chcą, ale zmieniają zdanie. Przykład? SerieA. NC+ przed sezonem potwierdzało, że nie chcą tych rozgrywek, ale jednak jakimś cudem mamy Ligę Włoską w nc+. Z F1 było ciekawie, najpierw mówiłem, że raczej F1 nie jest możliwa w nc+, później po fali prostestoe na Polsat byli zainteresowanie, ale kupili by tylko wtedy, gdy Polsat by się wycofał :P

 

@kunkore, a nie wiem na 100% co się kręci, ale wydaje mi się , że TVP prawdopodobnie.

 

To nie byl cud.Cyfra+ nie chciala wiec na ochlap rzucial sie N ka.

Po polaczenie C+ z N stal sie " cud" i Serie A jest w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuzja nie ma tu nic do rzeczy, prawa nce skończyły się w poprzednim sezonie i nc+ po fali prostestow kupiło SerieA w pakiecie z LM piłkarzy ręcznych :P

 

@Be89, oczywiście. Zarabiam 50tys dziennie, jak Rooney :D A tak na poważnie... Pamiętacie pewnego Czarusia z tego i innych forum? On to zarabiał na takich informacjach, a siał ich miliony. Ja po prostu wiem i się dziele tymi informacjami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie Ty pisałeś że NC+ nie jest zainteresowane F1? A za jakiś czas że jest zainteresowane i chce kupić te prawa.I że bardzo realna jest f1 w NC+.A jak to się skończyło?Więc nas nie interesują jakieś ploty i informacje nie potwierdzone tylko jakaś konkretna informacja.

Ale Ty jakiś dziwny jesteś. Sam wcześniej pisałeś, że nie ma nigdzie żadnych przecieków, a jak Ci osoba zorientowana napisała bardzo prawdopodobne rozwiązanie to nagle mówisz, że nie interesują Cię ploty... Wiesz, przecieki z reguły nigdy nie są oficjalną informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...