Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.wykop.pl/link/3938823/sytuacja-z-meczu-bvb-rm-na-c-reklamy-o-100-glosniej/

 

 

A na forum nikt tego nie zauważył, bo przecież to nie w Eleven? ;):P.

Na Eurosporcie potrafią wyskoczyć z reklamą jak filip z konopii w trakcie transmisji, a na Eleven... każdy kto ma, ten widzi co się czasami dzieje podczas transmisji. :)

 

Na C+ bym nie narzekał, chociaż ostatnio niby na jakiś hymn LM się spóźnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do wczorajszego studia skrótów to pękałem ze śmiechu jak podczas komentowania meczów ludzie w studiu podczas ładnego gola bądź parady wzdychali tak jakby mieli atak astmy, a wszystko było słychać.

 

Taa, juz nie pierwszy raz tak wzdychaja... To Debinksi tak cmoka i wzdycha, masakra. Oglądałem te skróty z zazenowaniem.

 

PS. Nigdy więcej Olbrychta do LM! Kiedy oni wreszcie zrozumieją, ze gość jest niekpmpetentny? W ogóle powinno się dawać do LM najlepszych a nie po znajomości. Ale co poradzić, taką maja ekipę przeciętna w całości jednak z kilkoma postaciami ponadto wybitnymi.

 

Dzis o dziwo Twarowski będzie mecz Chelsea komentować live,szok normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, bo dolby ustawione w deku idzie do ampli bez przetworzenia, bez wzmocnienia, a stero juz jest przetwarzane. Stad taka roznica, przy ustawieniu mixowania dolby do stereo przez dekoder tej roznicy nie ma.

 

Ale co to w ogóle ma do rzeczy, jeśli dzwięk idzie np. kablem optycznym to głośność reguluje się w tv/amplitunerze, z tunera wychodzi cyfrowy sygnał taki jak daje nadawca. Jakoś nie muszę co chwlę robić ciszej/głośniej mając w kablu kanały zarówno w DD jak i zwykłym stereo/AAC ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grały Kazachstan do 2004 roku należał do Azjatyckiej Konfederacji, Astana może nie grała bo istnieje od 2009 roku ale inne kluby grały,  Azerowie należą do UEFA od początku. Choć najciekawszy jest Izrael który należał też do Azjatyckiej konfederacji do 1972 roku, potem do Oceanii, Afryki,  na końcu do Europy.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do wczorajszego studia skrótów to pękałem ze śmiechu jak podczas komentowania meczów ludzie w studiu podczas ładnego gola bądź parady wzdychali tak jakby mieli atak astmy, a wszystko było słychać.

Czyli nie tylko mnie to razi. Ja rozumiem, że czasami można być pod wrażeniem jakiejś sytuacji, ale nie co 5-10 sekund i nie na żywo w telewizji. Dziwne, że nikt mu nie zwróci uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że LM będzie komentował najlepszy duet w Polsce, Borek - Hajto :)

Przyjmę to jaki słaby zart... pozer i polglowek najlepsza para? Chyba w tworzeniu kabaretu w trakcie meczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek jest top w kraju komentator ale przy Hajto robi sie z niego gorszy... Hajto go sprowadza na niski poziom niestety. Przypomnijcie sobie jak komentował z Czesiem Michniewiczem, to bylo coś. Sztos! Takich to słuchać z przyjemnością. Takich ekspertów potrzeba w tv a nie Hajty, Terleckie, Murawskie, Kosowskie Wieszczyckie itp itd bo to słabi są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę to jaki słaby zart... pozer i polglowek najlepsza para? Chyba w tworzeniu kabaretu w trakcie meczu.

Mi jedynym plusem przejścia z Canal+ do Polsatu Ligi Mistrzów jest właśnie duet Borek/Hajto. Chociaż oczywiście wielka szkoda, że nie będzie już kilku komentatorów z C+, czy studia ze Smokowskim i Twarowskim. Może w 2021 LM wróci na Canalu, ale to wie tylko Wróżbita Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...