Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno odnawiają, bo ludzie też rezygnują z umów, ale nie na wielką skalę. Mediabox do niedawna był normalnie oferowany dla nowych, nic dziwnego, że teraz go nie ma, nie ma sensu trzymać tylu rodzajów dekoderów w ofercie :) Jest jeden dekoder PVR i jeden zwykły, pozostałe są co najwyżej wydawane jako odnowione dla obecnych klientów. Normalne działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, zadzwoń ;) Ja swojego DSI87 wymieniłem jakieś 3 tygodnie temu na Mediaboxa bez przedłużenia umowy (ot tak po prostu, zwykła zachcianka ;) ), bo nie miałem ochoty błagać o niego podczas przedłużania umowy ważnej jeszcze do kwietnia ;)

Chciałem sprawdzić czy faktycznie jest problem z dostępnością Mediaboxa - płatnie nie ma żadnego ;) A jak ktoś chce za darmo to niech zapomni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie można pisać, że nc+ rezygnuje z tego dekodera... Jest on normalnie dostępny w APSach, więc jak ktoś go bardzo chce to będzie miał ;)

Tego newsa odebrałem po prostu jako całkowite wycofanie Mediaboxa z oferty, co od razu zapachniało mi jakąś kosmiczną fantazją ;)

 

P.S. Mi także chcieli wcisnąć Turbacza, ale się nie dałem ;) Nie będzie mi nikt wmawiał, co chcę mieć i za co mam płacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fizycznie każdy APS ma w zapasach ale w systemie sprzdaży np. dla nowych umów nie ma możliwości wpisania go a co za tym idzie wydania go do umowy, zapasy są na wymiane wadliwych i dla obecnych abo, którzy dostali go przy przedłużaniu umowy :D

 

Więc jak ktoś bardzo chce to go nie bedzie miał, za wyjątkami wyżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistą oczywistością jest fakt, że w końcu każdy starszy model zostanie zastąpiony nowszym modelem ;) I tak jest pewnie teraz z Mediaboxem na rzecz Premiumboxa i Wifiboxa... ale na ten moment nie ma żadnego problemu z wymianą na Mediaboxa, ale jak długo taki stan się utrzyma to pewnie nie wie nikt ;) Może taki stan potrwać miesiąc albo dwa lata ;)

Co do ufności - póki sam się nie przekonam na własnej skórze to nie wierzę nikomu :P Pewnie ma to związek z serwowaną ściemą, którą notorycznie dostawałem na infolinii ;)

 

@cyfra.tv a można do nowej umowy poprosić Wifiboxa, a po tygodniu wymienić go na Mediaboxa ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mozesz wierzyć lub nie, ale niektórzy abo mają mozliwość wymiany na mediaBox+ a niektórzy nie mają w swoim module ofert i mają tylko możliwość wymiany na Premium WiFiBox+ :-)

 

Nie można, zero szans :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, zadzwoń ;) Ja swojego DSI87 wymieniłem jakieś 3 tygodnie temu na Mediaboxa bez przedłużenia umowy (ot tak po prostu, zwykła zachcianka ;) ), bo nie miałem ochoty błagać o niego podczas przedłużania umowy ważnej jeszcze do kwietnia ;)

Chciałem sprawdzić czy faktycznie jest problem z dostępnością Mediaboxa - płatnie nie ma żadnego ;) A jak ktoś chce za darmo to niech zapomni ;)

A multiroom? Muszę wymienić wtedy dekoder dodatkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą bezproblemową wymianą w APS na mediaboxa nie wierzę, sam próbowałem turbacza podmienić na początku lutego. W związku z tym tel. do jednego z punktów nc+ we Wrocławiu, miła Pani sprawdziła moje konto w systemie i powiedziała, że oczywiście mogę za opłatą aktywacyjną 199zł lub 79zł + 10zł/m-c. Zarezerwowałem zaraz 1 szt., turbacza w karton i do Wrocławia. Moje i owej miłej Pani zaskoczenie było wyjątkowe gdy okazało się, że jednak nie mogę wymienić sprzętu bo system w kolejnym kroku, po wybraniu interesującego mnie dekodera blokuje możliwość jego wymiany. Sprawdzałem to w innym APS i było podobnie. W obu przypadkach, po rozmowach z konsultantem nc+, pracownicy APS inaczej tłumaczyli brak możliwości wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...