Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam dekoder pace 500gb, oraz telewizor Sony 50w829, nie jestem zadowolony z ostrości obrazu podczas audycji sportowych, w związku z czym myślę o wymianie dekodera na jakiś inny, ewentualnie na moduł. Czy taka wymiana w ogóle ma sens ? Jeśli tak to, proszę o podpowiedź jaki mógłbym wybrać dekoder.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam zestaw jak Ty i to głównie wina słabego bitratu na kanałach niż danego dekodera. w Polsce większość kanałów to niestety pseudo HD. Wifi Premium box ma niby trochę lepszy obraz, ale nie będzie to duża różnica.

Do końca miesiąca mam umowę i sam będę chciał wymienić pace'a na Wifi premium ale pewnie będzie ciężko.

Miał ktoś porównanie z np. Turboboxem ? Jak jakość obrazu? Czy obsługuje napisy na HBO w przeciwieństwie do PACE'a ? Jak ogólne działanie i płynność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Wifi Premiumboxy w dalszym ciągu tylko do nowych umów.
Mnie też się nie udała zamienić na wi-fi Premium mego Pace-a,bo system nie zezwala.Dobra wymówka.Wiadomo system jest biało czarny,nie rozpoznaje pośrednich czy innych kolorowych.Coś jak w banku gdy starasz się o kredyt system da albo nie da i tyle.Jak się zaprogramuje tak i system działa.Póki nie będzie zielonego światła na wymianę wi-fi P będzie tylko dla nowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratuje ktoś radą/opinią, który w tej chwili dekoder w ofercie nc+ jest najlepszy? Na koniec stycznia kończy mi się umowa (wypowiedzenie już wcześniej wysłane) i póki co bezskutecznie walczę o wifi Premiumboxa+. Nie wiem już sam czy istotnie jest sens aż tak się przy nim upierać...

 

Obecnie posiadam dekodery z czasów N-ki: turbodekoder 500GB i drugi dekoder do multiroomu standard, bardzo podobny biały.

 

Dekodery

 

Konsultanci nawijają mi makaron na uszy mówiąc, że nie ma sensu wymieniać dekoderów, bo te które mam są najlepsze itp.itd.

Sam już nie wiem... Warto zmieniać tego turbacza? Czymś to się różni od np.wifiBOXa czy mediaBOXa, czy jedynie obudową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
turbodekodery :D Największą różnicę robi pobór prądu w trybie standby..

Jak cię stać na platformę "premium" :wink: to na prądzie nie będziesz chyba oszczędzał :?::lol2::wink:8)

Ja mam "turbodekoder" 2 lata i nie odczuwam ,że to "żre" prąd :lol2:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okablowanie do multiroom już mam, jednakże wifi przydałoby się do korzystania z opcji internetowych netVOD itp.

Wifi Premiumboxa zapewne nie dadzą, choćbym był niewiadomo jak nieugięty... Już to idzie wyczuć w rozmowach z konsultantami... Może powalczyć o wymiane turbo na mediaboxa? Ma taki sam dysk i jak rozumiem pobiera mniej prądu, tak? A sam w sobie jest szybszy? Albo jest jakaś różnica w wyświetlanym obrazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wymieniać sagema dsi83 jeszcze z cyfry na mediaboxa z dopłatą 5 zł do rachunku? Dostałem taką oferte przy przedłużaniu mogę iść i wymienić do najbliższego punktu za 5 zł do rachunku lub zostawić sagema dsi83 za 0 zł. Jest dysk coś oprócz tego mediabox coś mi daje w stosunku do sagema? Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wifi Premiumboxa są nieugięci w moim przypadku za nic nie chcą dać.Twierdzą że tylko do nowych umów.Podmianę mojego Newboxa na Media proponował mi konsultant ale nie chcę tego dekodera.Choć większość ofert to tylko Turbo z dyskiem jeszcze trochę ich wstrzymam z przedłużeniem umowy którą mam do końca stycznia i zobaczę czy da się tego Wifi Premiumboxa da ugrać.Pewnie szanse na to nikłe ale warto sprawdzić na jakie ustępstwa są gotowi by zatrzymać abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...