Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymieniłem Box+ na Mediaboksa jakieś dwa tygodnie temu. Podjechałem do APS, zapytałem czy jest możliwość. Pan pokręcił nosem, stwierdził, że nie, ale pogrzebał w komputerze i jednak się okazało, że można. Dostałem nawet dwie różne oferty:

1. 0 zł aktywacji, 10 zł/mc, umowa przedłużona na 15 mc od momentu wzięcia dekodera

2. 149 zł aktywacji, 0 zł/mc, bez przedłużenia długości umowy.

 

Nie wiem, czy tego nie wycofali, cyfra.tv wie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli wymieniasz ma mediaBox+ to tak, jest konieczna wymiana dodatkowego dekodera, jeśli wymieniasz na Premium WiFi Box+ to dodatkowy dekoder bez zmian :smile:

 

@torre24. Zdajesz Pejsa z kartami i dostajesz nowe deki wraz z MR po WiFi lub kabel sieciowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie do konca to prawda ;)

Karta włożona do dowolnego innego dekodera z czytnikiem uniwersalnym zadziała.

Będą dostępne do odbioru tylko te kanały co w ofercie SMART HD+.

 

@Mazbog zawsze możesz kupic n na kartę z adb5800 BSKA i przejsc na abonament. Karta z BSKA działa w dowolnym dekoderze z Linux - E2 w pełnej ofercie.

Powalczyc o wymianę turboboxa na WifiboxPremium.

Karta z Wifiboxa Premium jak na razie działa w każdym dowolnym dekoderze. Nie będziesz miał jedynie dostępu do C+ Vod i tym podobnych dodatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie.

 

Mam multiroom na dwa camelony. I dwa dekodery pace i phillips. Phillips mi się zepsuł i chce go wymienić, na pace się zgodzili. Ale teraz sobie pomyślałem, że mam netvod+ a nie mam jak na tych dekoderach tego oglądać bo nie ma tu opcji. Wiedziałem już o tym jak przedłużałem umowę we Wrześniu, ale wtedy nie było innych dekoderów na których szedł by multiroom na camelony i jednocześnie była opcja oglądania netvod+. Czy od tego czasu się coś zmieniło? Są jakieś nowe dekodery na których pójdzie i netvod+ i można mieć MR na dwa camelony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...