Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
....możliwość jest zamiany na używanego i odrestaurowanego turbacza, który pożera dużo energi.....

Ja tam na mojego po N(kowego) turbacza nie narzekam 8)

Podobno najlepiej mieć własny sprzęt ale to podobno :wink:

 

Małe przypomnienie co ten niby "pożeracz energi" posiada za funkcję :

 

 

Niestety po fuzji zostało to zablokowane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieciekawie, bo pace którego używam obecnie po polaczeniu z nowym tv (lg42lb731v) przy przelaczeniu kanalow z hd na sd lub na odwrot na sek "traci obraz" a po dluzszym oglądaniu (1-1,5h) obraz pojawia się i znika, pomaga wyl/wl dekodera i tak wkolko. Probowalem już wszystkiego ( resety, zmiane kabli hdmi, wejść hdmi), jednym słowem nie lubia się z tym tv, bo na drugim tv tyle ze starszym chodzi normalnie. Czytalem na roznych forach ze niektórzy tez maja problem z pace i nowym tv. Coz zostaje chyba zmiana dekoderow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieciekawie, bo pace którego używam obecnie po polaczeniu z nowym tv (lg42lb731v) przy przelaczeniu kanalow z hd na sd lub na odwrot na sek "traci obraz" a po dluzszym oglądaniu (1-1,5h) obraz pojawia się i znika, pomaga wyl/wl dekodera i tak wkolko. Probowalem już wszystkiego ( resety, zmiane kabli hdmi, wejść hdmi), jednym słowem nie lubia się z tym tv, bo na drugim tv tyle ze starszym chodzi normalnie. Czytalem na roznych forach ze niektórzy tez maja problem z pace i nowym tv. Coz zostaje chyba zmiana dekoderow

 

Trzeba było walczyć o wymianę przy przedłużaniu umowy.Szrot po Cyfrze dosyć że jest tak samo prądożerny jak Turbacze to pod względem funkcjonalności nie dorasta im do pięt.Na tą chwilę możesz jedynie wymienić Pace na innego Pace bo to nie jest normalne żeby się tak zachowywał jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieciekawie, bo pace którego używam obecnie po polaczeniu z nowym tv (lg42lb731v) przy przelaczeniu kanalow z hd na sd lub na odwrot na sek "traci obraz" a po dluzszym oglądaniu (1-1,5h) obraz pojawia się i znika, pomaga wyl/wl dekodera i tak wkolko. Probowalem już wszystkiego ( resety, zmiane kabli hdmi, wejść hdmi), jednym słowem nie lubia się z tym tv, bo na drugim tv tyle ze starszym chodzi normalnie. Czytalem na roznych forach ze niektórzy tez maja problem z pace i nowym tv. Coz zostaje chyba zmiana dekoderow

 

Trzeba było walczyć o wymianę przy przedłużaniu umowy.Szrot po Cyfrze dosyć że jest tak samo prądożerny jak Turbacze to pod względem funkcjonalności nie dorasta im do pięt.Na tą chwilę możesz jedynie wymienić Pace na innego Pace bo to nie jest normalne żeby się tak zachowywał jak piszesz.

Nie to żebym chwalił jeden czy drugi ale o jakiej funkcjonalności i zaletach tego Turbo piszesz?Sam kilka postów wyżej pisałeś że na kilka posiadanych tych modeli najdłużej jeden wytrzymał 1,5 roku.Co to za sprzęt co nawet ma problem by wytrzymać całą umowę?Totalny szrot i nic więcej odwiedzając Punkt NC+ też się dowiedziałem od pracownika że ciągle ma reklamacje tego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo prądożerny? :lol2: Tak tak. Zwłaszcza w trybie Eco ;) . Jedyną prawdę co napisałeś to, że to szrot tak jak inne pozostałe. Przy przedłużaniu i tak miałby małe szanse na wymianę za free. W dodatku MR dochodzi. To kolejne koszta

 

O trybie eco w tunerach z dyskiem trudno mówić.Wtedy kiedy ten trym mógłby się włączyć dekoder ściąga VOD i dalej ciągnie prąd.Pomijam już kwestię ze Philips tego trybu nie posiada.Podawałem link do instrukcji obsługi gdzie jak byk stoi że maksymalny pobór Pace to 40W.:D

 

@Czerstwy jedno i drugie to szrot.To tunery kilkuletnie.Turbo wytrzymał 1,5 roku ale mój pierwszy Philips padł pierwszego dnia.To jest tania masówka.Tuner jest dzierżawiony więc masz gwarantowaną wymianę.To podstawowa zaleta bo o ewentualną naprawę własnego tunera martwisz się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już parę dekoderów n,nc+ przeżyła i te dekodery które będą wycofywane albo na sprzedaż nie mają żadnej aktualizacji . Może się mylę ale coś słyszałem, że ADB wyprodukowało już ostatni dekoder dla nc+ to również nie wróży dobrze dla aktualizacji starych dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już parę dekoderów n,nc+ przeżyła i te dekodery które będą wycofywane albo na sprzedaż nie mają żadnej aktualizacji . Może się mylę ale coś słyszałem, że ADB wyprodukowało już ostatni dekoder dla nc+ to również nie wróży dobrze dla aktualizacji starych dekoderów.

To jakie będą oferowane dekodery z dyskiem skoro ADB czyli(Wifipremiumbox,Mediabox i Turbo)nie?Z nowych dekoderów to chyba na dzień dzisiejszy tylko Wifi box nie jest produkcji ADB.Co prawda była juz informacja że NC+wycofała mydelniczki z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój dziadek miał kiedyś N na kartę, teraz jest już w NC+ ale dekoder ma stary, który kupił na własność w ofercie na kartę. Ten się wiesza i wariuje, chciałby go wymienić na nowego (nawet płacić jak za np. Mediaboxa) ale NC+ nie chce się zgodzić, bo tamten jest na stałe przypisany do umowy. Da radę jakoś to ominąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...