Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A próbowaliście już odtwarzać w MediaPlayerze np muzykę z telefonu z DLNA w domowej sieci WiFi? Próbowałem skonfigurować połączenie z Sony Xperia Z, telefon i dekoder w jednej sieci WiFi, w telefonie włączone udostępnianie mutlimediów, a w dekoderze nic nie wykryło.

Fajna funkcja ale albo coś nie działa albo coś źle robię.

 

P.S. ogólnie to najlepsza aktualizacja na TurboBoxy od początku ich istnienia, grafika też bardzo ładna, stonowana, nie nachalna i nowoczesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuję odtwarzanie z telefonu (Galaxy S2). Z teledysków w miarę wszystko odtwarza. Muzykę i zdjęcia też. Teraz jeszcze muszę dojść, jak się robi pełny ekran :mrgreen: Co do nowej szaty graficznej, to jest lepiej, ale najładniejsza była ta przedostatnia. Nie wiem, czy zauważyliście dużą zmianę na plus. Soft aktualizuję się dużo, dużo szybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak odtwarzać pliki bezprzewodowo z komputera czy smartfona? Bo nie za bardzo to ogarniam :D

W telefonie włączasz wi-fi. Wybierasz Allshare albo Udostępnianie Multimediów. Dekoder podłączasz kablem do tego samego routera. Na pilocie dekodera wybierasz Menu->MediaPlayer i po lewej stronie masz urządzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa, po DLNA także . Ogólnie wielka lipa. Działa z MPEG-2, MPEG-4 czy H.264. Korzystam z serwera Mezzmo i z tymi plikami działa. Na dzień dzisiejszy dla użytkowników korzystających z najpopularniejszych avi, XviD, DiviX bezużyteczny. Nie każdy potrafi i chce zrobić konwersję na inny format. Dużo szumu o nic, ten Media Player to półprodukt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinia poprzednika, aktualizacja niedopracowana. Te nieobsługiwane formaty to dziś standard , czyta je każdy odtwarzacz nie mówiąc o dekoderazch DVB-T za 70 zł.@mateo704 masz TurboBoxa, testowałeś ? Po takim sprzęcie i oczekiwaniu na szumnie zapowiadaną aktualizację można było się spodziewać dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinia poprzednika, aktualizacja niedopracowana. Te nieobsługiwane formaty to dziś standard , czyta je każdy odtwarzacz nie mówiąc o dekoderazch DVB-T za 70 zł.@mateo704 masz TurboBoxa, testowałeś ? Po takim sprzęcie i oczekiwaniu na szumnie zapowiadaną aktualizację można było się spodziewać dużo więcej.

Nie spodziewaj się za wiele po platformie, w której są spece od serwowania abonentom Sagemów z francuskich śmietników ;)

 

Poprawa Divixa to podstawa. O ile w ogóle będą jeszcze cokolwiek zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MediaPlayer to lipa i do tego spóźnili się z taką możliwością o kilka lat.

Nowa szata graficzna może być , udogodnienia typu "znajdź podobne" lub skrócenie czasu do wyłączenia dekodera też mi odpowiadają.

Mam wrażenie ,że dekoder działa teraz szybciej.

You Tube to w sumie porażka ale do tego już się przyzwyczaiłem.

Loga kilku stacji telewizyjnych też powinny być uzupełnione , a "Polsat Biznes" już od pewnego czasu nie istnieje.

Powinni dodać możliwość rozjaśnienia menu , jak dla mnie jest za ciemne.

O możliwości przypisania numeru do konkretnej stacji TV na własnych listach ulubionych nie warto już chyba przypominać.

W sumie wygląd nowego menu ładniejszy ale wiele detali niedopracowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może była już kiedyś o tym mowa, więc jeśli powtarzam temat to przepraszam, ale dopiero zauważyłem. Od kiedy karty po N nie są parowane z nbox'ami? Wczoraj z czystej ciekawości włożyłem swoją kartę do tunera Opticum i ku mojemu zdziwieniu zadziałały niemal wszystkie kanały. Poza C+, HBO i kilkoma innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

W dekoderach turbobox (nie wiem czy w mediabox tez), jest blad oprogramowania. Jesli przywrocicie ustawienia fabryczne z opcja zachowania nagran, to po wlaczeniu sie dekodera i tak zostana one usuniete. Blad nie wystepuje tylko u mnie i zostal potwierdzony w rozmowie z konsultatnem. Jesli nie chcecie utracic swoich nagran to nie dokonujcie przywracania ustawien domyslnych!!!

 

Zalozylem nowy temat z tym zwiazany. Jesli ktos uzna mnie za spamera to przeprazam, ale zapewne nikt z Was nie chcialby utracic nagran i wole wkleic w paru miejscach aby Was ostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy dekodery od NC+ są kompatybilne z dekoderami C+? Pani z ofertą stwierdziła, że nie (Sagemcom DSI18X). Pytam, ponieważ chciałbym mieć dekoder HD w trzech pokojach (w tym momencie mam dwa dekodery na własność SD i HD), kobieta proponuje mi wymianę całego sprzętu, gdyż twierdzi, iż nie mogę korzystać ze sprzętu C+ i NC+ jednocześnie. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...