Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w ostatnich miesiącach było jakieś info/przecieki/poszlaki na temat tego, kiedy w NC+ pojawią się dekodery (oraz rzecz jasna transmisje) w 4K?

 

Za niecałe 3 miesiące kończy mi się umowa i nie wiem, czy przedłużać już teraz, czy czekać do samego końca z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aster. Czekaj do samego końca, ale nie po to aby doczekać się na dekoder 4k, bo takiego napewno nie zobaczysz w nc w ciagu 3m, a tym bardziej transmisji. Czekaj poprostu na lepszą cenę do wynegocjowania. No chyba, że zależy Ci tylko na 4k, wtedy będziesz musiał sie pożegnać z nc i szukać tereści w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ostatnich miesiącach było jakieś info/przecieki/poszlaki na temat tego, kiedy w NC+ pojawią się dekodery (oraz rzecz jasna transmisje) w 4K?

 

Za niecałe 3 miesiące kończy mi się umowa i nie wiem, czy przedłużać już teraz, czy czekać do samego końca z tym...

 

plany: II kwartał ofert dekoder internetowy, III lub IV kwartał 4k :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie zadać pytanie , chodzi o dekodery sagemcom   pytam tutaj.

Od killku dni po uruchomieniu dekodera np po nocy lub dłuższj przerwie kilku godzin dekodery / mam dwa sagemcom dsi83 /  uruchamiają się na programie tvp info. Czegoś takiego nie było, jeżeli pamiętam dekoder uruchamiał się na programie ostatnio włączonym . Co jest ? Ma ktoś z was coś podobnego ? Czy to wina dobrej zmiany :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pisząc "tutaj", miałem na myśli platformę nc+. Co to są dekodery dedykowane? Ano, to takie, które oferuje operator danej platformy. Jest to z reguły sprzęt bardzo "wykastrowany" z możliwości, jakie może oferować. Jego oprogramowanie jest "skrojone" pod konkretnego operatora i sprowadza się do najprostszych możliwości typu włącz/ wyłącz dekoder, zmień kanał, zmień głośność + ewentualnie funkcje związane z PVR czy usługami VOD. W przypadku platformy nc+ i jej dekoderów dedykowanych, można zapomnieć o własnej liście kanałów, o odbiorze innych kanałów kodowanych, niż te należące do platformy, o obsłudze obrotnicy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według infolinii jedyna opcja wymiany dekodera do MR to zamiana "starego" MR na nowy połączony.. a znow w punkcie sprzedazy twierdza, ze z technicznego punktu widzenia to zaden problem, wlozyc do nowego dekodera karte i jazda, tylko ze tam znow chca 99zl za aktywacje i 10zl miesiecznie..

 

W ogole mam wrazenie, ze jest niemozliwym abym w starym MR mial dwa pelnosprawne dekodery, mowiac pelnosprawene mam takie ktore obsluguja pelnie usluga np HBO GO (a nie tylko HBO OD), czy to nie nadaje sie do rzecznika konsumentow ?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takich bolączek nie mam. Mam 2 Pejsy. Jeden w szafie, a zamiast niego jadę na prywatnym sprzęcie. Drugi u syna w pokoju.HBO go mam w TV więc jakieś aplikacje w dekoderze mi są zbędne. nc+go w kompie, tablecie i tel. Wystarczy taka konfiguracja. Wymień na ten sam sprzęt. Nie każdy ma wady.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...