Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamięta ktoś, ile kosztowała dzierżawa dekodera z dyskiem w pakiecie Comfort+ przed promocją -22% na 22-lecie? Z tego co pamiętam, to 5zł przy aktywacji 49zł. Teraz chcą 10zł przy aktywacji 0zł. Jeśli mnie pamięć nie myli, to nieźle tną w wuja. Piątal nadpłaty przez 24 miesiące, to 120zł minus wcześniejsze 49zł za aktywację = 71zł. Do końca roku 9 miesięcy, na owych - 22% zyskujemy niecałe 8 zł miesięcznie(do końca roku) przy pakiecie Comfort+, czyli w sumie 72zł. Odliczając 71zł nadpłaty na dekoderze, wychodzi, że na całej promocji zyskujemy raptem 1zł? Kabaret ha ha ha

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było aktywacja 99 zł i 5 zł miesięcznie, przy Extra+ było 49 zł / 5 zł

 

Aktualne ceny rozpisane w tabelkach:

 

pakiety.jpg

 

dekodery.jpg

Edytowane przez Allonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie pamiętam konkretnych sum, ale wydaje mi się, że 49zł dla umowy na 24 miesiące, bo sprawdzałem jakieś 3 dni temu. Jestem tego raczej pewny.

 

Edit:

 

Jak mogło być 99zł jak jest przekreślone 49zł?

 

image.jpg

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale cała moja powyższa wyliczanka odnosi się właśnie do oferty internetowej. Jeśli kilka dni temu płaciłem 5/49zł, a teraz 10/0zł przez 24 miesiące, to co to za promocja w przypadku Comfort+? Kabaretowa?

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas był już przecież najem na WifiPremium przy Comfort+ za 10zł/mies. To takie trochę naciąganie ludzi, bo niby pakiet Comfort+ kosztuje 39,99, a jak ktoś chce do tego multiroom, to już płaci 59,99zł z dekoderem WifiPremium. :)

Widzę, że zrezygnowali też z trochę śmiesznej oferty najmu dekodera WifiPremium - 15zł/mies. przy pakiecie Start+. Płacić dodatkowo 75% abonamentu za najem sprzętu, to dopiero parodia.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś, ile kosztowała dzierżawa dekodera z dyskiem w pakiecie Comfort+ przed promocją -22% na 22-lecie? Z tego co pamiętam, to 5zł przy aktywacji 49zł. Teraz chcą 10zł przy aktywacji 0zł. Jeśli mnie pamięć nie myli, to nieźle tną w wuja. Piątal nadpłaty przez 24 miesiące, to 120zł minus wcześniejsze 49zł za aktywację = 71zł. Do końca roku 9 miesięcy, na owych - 22% zyskujemy niecałe 8 zł miesięcznie(do końca roku) przy pakiecie Comfort+, czyli w sumie 72zł. Odliczając 71zł nadpłaty na dekoderze, wychodzi, że na całej promocji zyskujemy raptem 1zł? Kabaret ha ha ha

10zł najem wifipremium przy wcześniejszej promocji, od oferty świątecznej wzrosła cena najmu w comforcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...