Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co ci chodzi.Z tego co pamiętam od początku było wiadomo że pakiet Extra to dodatkowe 10zł.Jak i była informacja że nie jest to pakiet obowiązkowy.Ale Ty dalej stwarzasz sztuczne problemy i niejasności.W CP też jak nie wyłączysz pakietu np.Film to płacisz tylko za Familijny Max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dalej aktualna jest ta oferta dla przechodzacych od innego operatora?

 

Oferty dla klientów innych operatorów:

 

1) Universe+ HBO Premium Film z opcją HBO oraz Canal+ VOD na 15 miesięcy w cenie 59,90 zł. Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Film za 0 zł

do 6 miesięcy. Po upływie okresu gratisowego opłata za Premium Film wynosi 20 zł

1) Universe+ HBO Premium Sport z opcją HBO na 15 miesięcy w cenie 59,90 zł. Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Sport za 0 zł do 6 miesięcy.

Po upływie okresu gratisowego opłata za Premium Sport wynosi 20 zł

 

Do tego musze jeszcze doliczyc dodatkowo + 5 zł za dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmud kolega chyba nie zrozumiał to co napisałem w poscie lub nie chciał zrozumieć ;-) Cóż ja nie ''gloryfikuje'' szanownego CP ale tam jak zamawiasz przez net na ostatniej stronie masz napisane cena minimum/maksimum czy jak nie wyłączysz dany darmowy pakiet a szanowna ''nc+'' jakoś takiej sposobności nie ma bo w ostatnim etapie zamawiania przez internet sugerowana jest cena np. 79 zł a nie np. minimów 79 zł a maksimum 89zł przy zamawianej ofercie jeśli nie wyłączy sie np.EXTRA+ bo przypisy do promocji nie dość ukryte w osobnym linku to jeszcze ''popiel na białym tle'' prezentowania tych przypisów woła o pomstę do nieba co do ich czytelności i eksponowania ;-)

 

Niech kolega @Helmud zamówi przykładowo ofertę ''nc+'' i CP przez net i zobaczy róznicę w ostatnim etapie zamawiania oferty i zobaczy sam czytelność i róznicę w prezentowaniu oferty w końcowym etapie przekazywania informacji klientowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poczekać do okolic Świąt Wielkanocnych. Też wysłałem wypowiedzenie w CP i będę brał "goły" pakiet Comfort za 39,9 zł z Mediaboxem+ w sumie 44,9zł na 24 miesiące, ale liczę, że coś w okolicach świąt się jeszcze pojawi do tego pakietu, albo jakieś dodatki, albo może krótsza umowa w tej samej cenie z dekoderem.

Ogólnie to jest lipa, że obecnie dla abonentów innych platform są tylko oferty z pakietem za 59,9 zł a nie ma z pakietem za 39,9zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmud kolega chyba nie zrozumiał to co napisałem w poscie lub nie chciał zrozumieć ;-) Cóż ja nie ''gloryfikuje'' szanownego CP ale tam jak zamawiasz przez net na ostatniej stronie masz napisane cena minimum/maksimum czy jak nie wyłączysz dany darmowy pakiet a szanowna ''nc+'' jakoś takiej sposobności nie ma bo w ostatnim etapie zamawiania przez internet sugerowana jest cena np. 79 zł a nie np. minimów 79 zł a maksimum 89zł przy zamawianej ofercie jeśli nie wyłączy sie np.EXTRA+ bo przypisy do promocji nie dość ukryte w osobnym linku to jeszcze ''popiel na białym tle'' prezentowania tych przypisów woła o pomstę do nieba co do ich czytelności i eksponowania ;-)

 

Niech kolega @Helmud zamówi przykładowo ofertę ''nc+'' i CP przez net i zobaczy róznicę w ostatnim etapie zamawiania oferty i zobaczy sam czytelność i róznicę w prezentowaniu oferty w końcowym etapie przekazywania informacji klientowi

NC+ nie jest jedyne co ukrywa dodatkowe koszta.Nie muszę nic zamawiać bo znam ofert i zasady panujące u jednego i drugiego operatora.Do tego nie każdy kupuje tv sat przez internet.A w punktach konkurencji już takie bajki i krętactwa słyszałem że nawet nie chce mi się o tym pisać.Próbują człowieka zniechęcić od konkurencji jak i od zamówień przez internet.Tylko dlatego by zgarnąć prowizje.W punktach NC+ gdy byłem dociekliwy nigdy nie miałem problemów by dowiedzieć się jakie są aktualnie wszystkie promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kolega @Helmud zamówi przykładowo ofertę ''nc+'' i CP przez net i zobaczy róznicę w ostatnim etapie zamawiania oferty i zobaczy sam czytelność i róznicę w prezentowaniu oferty w końcowym etapie przekazywania informacji klientowi

To nie jest czytelność! To jest kuszenie klienta. Marketing najpierw oszukuje, że oferuje coś więcej i taniej z gratisami, by zaraz w ten sam sposób uświadamiać, że wybór pozostawia się nabywcy. I, że kontynuując dołączone niby gratisy płaci się drożej lub po wyłączeniu ich płaci się tak, jak było na samym początku, niby taniej ale za mniej.

Ot! Cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu pojawiła się możliwość dla klientów mBanku w mOkazjach możliwość zwrotu na konto 100 zł, po podpisaniu umowy z nc+ i opłaceniu pierwszego abonamentu z rachunku mbanku. Myślę, że fajna promocja dla osób posiadających konto w tym banku, a którzy i tak zamierzają podpisać umowę z nc+. Oferta ważna do 30.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu żadnych kruczków. Oferta jest jasna, przejrzysta, nie ma się tu czego doszukiwać. Podobnie było w n-ce parę lat temu, też jako klient mbanku dostałem dużo lepszą cenę za wszystkie pakiety tematyczne niż nowi klienci.

 

Oferty bierzesz takie same jak są na stronie dla nowych klientów, płacisz pierwszy abonament z konta mbanku i wpływa 100 zł na Twoje konto. Nic tutaj ukrytego nie ma. Jutro będę dzwonił jeszcze na infolinię biznesową i upewniał się szczegółowo co do warunków tej promocji. Będę mógł więc napisać coś dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szunaj- i to właśnie chciałem przedstawić moją wypowiedzią. Ale oczywiście zawsze znajdą się osoby które widzą w każdej okazji podstęp.:)

 

Edit: dzwoniłem przed chwilą na infolinią biznesową. Nie ma żadnych kruczków dotyczących tej promocji. Ceny pakietów obowiązują te ze strony nc+. Jeśli się podpisze umowę w kwietniu, miesiąć aktywacyjny gratis, pierwsyz abonament płatny w maju- po wpłynięciu opłaty za abonament z konta mbanku- 100 zł wpływa na to samo konto na mbank. Warunkiem jest wypełnienie formularza zamówienia oferty- klikając najpierw w link w mOkazjach w panelu mbanku po zalogowaniu- link ten przekierowywuje do strony nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dalej aktualna jest ta oferta dla przechodzacych od innego operatora?

 

Oferty dla klientów innych operatorów:

 

1) Universe+ HBO Premium Film z opcją HBO oraz Canal+ VOD na 15 miesięcy w cenie 59,90 zł. Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Film za 0 zł

do 6 miesięcy. Po upływie okresu gratisowego opłata za Premium Film wynosi 20 zł

1) Universe+ HBO Premium Sport z opcją HBO na 15 miesięcy w cenie 59,90 zł. Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Sport za 0 zł do 6 miesięcy.

Po upływie okresu gratisowego opłata za Premium Sport wynosi 20 zł

 

Do tego musze jeszcze doliczyc dodatkowo + 5 zł za dekoder?

stara pakietyzacja jest dalej aktualna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam może w okolicy świąt dadzą z ofert dla przechodzących z innych platform też coś z pakietem za 39 zł, a nie tylko za 59 zł. Nie każdy potrzebuje taką ilość kanałów. A miło byłoby gdyby coś dorzucili jakiś bonus do pakietu Comfort dla abonentów innych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...