Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta przejęciowa jest w porządku. Chyba sam z niej skorzystam w sobotę. Czy do zawarcia tej umowy będzie mi potrzebne zaświadczenie o zarobkach?

 

Ja bym jednak sugerował poczekać do tygodnia poprzedzającego święta;) Z pewnością do świąt aktualne promocje przejęciowe nie znikną, a może się pojawić coś nowego jeszcze lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marceli8866- jak uwazasz. Ja nauczony doświadczeniem czekam do samego końca tj. świąt, nagłe decyzje są często pochopne (też rezygnuję z CP). Ja bym wolał płacić czynsz miesięcznie za dekoder. Zawsze to mnie kłopotu w przypadku ewentualnego usunięcia kanału i wypowiedzenia (negocjacji umowy) niż pisać pismo o zwrot kasy itd... Choć wiem, że w nc+ zdarza się to rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem gdzieś wcześniej, poczekać nie zaszkodzi. Z pewnością oferta się gorsza nie stanie przez ten tydzień, a tylko można ewentualnie zyskać w przypadku pojawienia się czegoś jeszcze. Wolę zaczekać chwilę, niż [beep] sobie w brodę, podpisać umowę a za tydzień widzieć coś korzystniejszego. Tym bardziej, że wiedzą, iż abonenci CP mają cały miesiąc okazji wypowiedzieć umowy, więc sądzę, że to nie ostatnie słowo ze strony nc+.

Ale każy postąpi jak zechce, mnie się nie pali- zaczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te wasze ''świeta'' nic nie będzie bo pojawił sie nowe ulotki w APS-ach i ciągle to samo ;-) Jedyne co sie zmieniło to foto (zdjęcie jakiegoś gościa z KuchniaTV) na ulotkach bo ofertowo nic a nic no ale cóz Dominik i Zygmunt zacierają ręce :D

 

Najwidoczniej ''menegery ITI'';-) ciągle sa w przekonani iż ich oferta jest tak ''crazy'' ze wszyscy lecą po spamboxy do APS-u ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dany miesiąc w którym podpisujesz umowę jest gratis, dlatego najlepiej podpisywać umowę początkiem miesiąca. Poza tym jest to istotne jeżeli w promocji którą bierzesz jakiś dodatek jest świadczony "do" np. do 2 m-cy gratis tzn. podpisując umowę 29.04 twój gratis wygaśnie z końcem maja i z "do 2 m-cy" robi Ci się troszkę ponad miesiąc.

 

Mam nadzieję, że nie zamotałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka oferta dla osób w innych platform jest jeszcze możliwa?

 

Comfort+

• Abonament: 39 zł miesięcznie

• Umowa - 12 miesięcy

• Pakiet HBO w prezencie przez 12 miesięcy

• Opcja multi+ (kanały tematyczne nc+) w prezencie przez 12 miesięcy

• do 2 miesięcy w prezencie Canal+ Premium Family & Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...