Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chciałem wziąć ostatnio umowę dla abonentów innych platform na pakiet Comfort 24/6 mies. gratis. Niestety nie ma już tej oferty. Czy orientujecie się czy jest jakakolwiek oferta dla ludzi przechodzących z konkurencji poza pakietami za 59 zł z dodatkowymi bonusami w postaci HBO czy Canal? Mnie właśnie by interesował goły pakiet Comfort za 39 zł, ale "podobno" nie jest dostępny dla abo innych platform, trzeba brać jako nowy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv- dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. A tak na marginesie dziwna jest ta polityka nc+, wcześniej były oferty dla abonentów innych platform z pakietem Comfort w cenie 39 zł z umową 24 mies./6 mies. gratis. Ok, oferty takiej już nie ma, ale powinni przynajmniej zostawić pakiet Comfort, dołożyć coś dodatkowo na X miesięcy. Nie każdy szuka ofert za 59 zł i więcej. Widać, że chyba bardziej skupiają się na utrzymaniu obecnych klientów niż chęci pozyskiwania nowych od konkurencji. Mam nadzieję, że może za kilka miesięcy coś się w tej kwestii zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak widzę ze ponad ro ''dojrzewali'' to w miarę czytelnie zaprezentowanej oferty dla nowych abo ;-) no i co ważne wreszcie wyszło szydło z worka ze pakiet EXTRA+ jest w cenie 10 zł po pierwszych miesiącach promocyjnych czyli poniekąd każde abo cenowo tam prezentowane jest droższe o 10 zł i jest to w końcu napisane w tzw przypisce do promocji bo w poprzedniej wersji tego nie było ze to 10 złociszy póżniej kosztuje jak sie nie wyłączy ;-)

 

Kolega @Cyfra.tv kiedyś o to ze mną spierał ze abo nie wzrasta po 6 miesiącach i co wyszło na moje ale rozumie go z racji tego ze współpracuje z ''nc+'' nie będzie pisał postów na jej niekorzyść (proszę sie na mnie nie obrażać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pisałem tylko, że pakiet Extra+ nie jest obowiązkowy i nadal tak jest, nie musisz brać Extra+ jak nie chcesz (sprawdzone empirycznie przy podpisywaniu umów) :D Ale jak weźmiesz to po promocji płacisz +10 zł, żadna tajemnica, ale zawsze możesz ją odłączyć telefonicznie (z wyjątkiem czystego pakietu Comfort+ bo jak dołączysz to musisz tyrzymać do końca) :D

 

Jak zamawiasz przez ich stronę też możesz wyłączyć

"Opcja Extra+ do 6 miesięcy w ofercie promocyjnej "Comfort+ Premium Sport 24m kurier" – do końca miesiąca, w którym została aktywowana umowa oraz do końca 5 miesiąca rozliczeniowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja umowy. Po okresie promocyjnym opłata miesięczna to 10 złotych miesięcznie. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta na zasadach opisanych w Warunkach promocji właściwych dla wybranej oferty" (W warunkach promocji przy umowie, którą dostajesz masz napisane, że możesz sobie wyłączyć w dowolnym momenciepo kontakcie z BOK)

 

Reasumując, jak się nie dokupi opcji Extra+ to nic nie wzrasta a jak się dokupi z opcjami premium to zawsze można wyłączyć, a jak się zapomni zadzwonić to wzrośnie, cóż .... Tak samo jest w przypadku innych gratisów np HBO :?

 

P.S. Piszę tu jako moderator po to żeby przekazać aktualne inforamcję i nie obchodzi mnie zdanie na korzyść lub niekorzyść nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv ale jak dobrze pamiętam to właśnie o brak info przy zamawianiu przez net nie była uwzględniana podwyższona cena za np. pakiet COMFORT+ EXTRA+ z C+ SPORT & FILM bo w przypisach nie było magicznego dopiski ze cena po 6 m-cach wzrasta o ''magiczne 10 zł'' gdy nie wyłączysz tej opcji EXTRA+ (bo jak znam życie nikt jej nie wyłączy bo praktycznie straci 1/3 oferty programowej) a do tego właśnie brakowało tej jasności z dopisem ze 10 zł to pózniej kosztuje ;-) A pojawiło sie to od wczoraj po aktualizacji strony sprzedażowej ;-) Dla mnie to i tak jak by na to nie patrzeć jest wprowadzanie klienta w błąd bo CP robi to bardziej czytelnie przy zamawianiu przez net oferty bo pisze ze płacisz minimum tyle a maksimum tyle jeśli gratisów nie wyłączysz tzw. gratisów

 

No ale cóż ''tonący brzytwy sie trzyma'' i woli więcej niedomówień niż przejrzystości ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...