Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest sens oferowania tego samego pod dwoma różnymi nazwami?

 

Dla nowych klientów - Comfort+ Extra+ Multi+

Dla przechodzących - Universe+

 

Przecież to to samo.

 

Inna sprawa, że w ofercie NC+ MIX nadal występują pakiety Silver+ i Platinum+ wycofane jeszcze wcześniej.

 

Jednym słowem ta sama oferta jest oferowana pod tyloma różnymi nazwami, że nie jest trudno się pogubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przechodzących i przedłużających też już jest Comfort z Extra. Multi+ jest już teraz chyba częścią Comfortu :)

 

Tego to nawet ''włodarze'' nc+ nie wiedza bo jak pisze @kibo to jest to tak zrobione aby ulga była 2 tys na 24 m-ce a nie 1,3 tyś jak do tej pory i specjalnie tak porozdzielali aby w razie ''w'' udzielona ulga pomniejszaną co miesiąc klienta utrzymać aby nie zrezygnował bo czy dotrzyma umowy czy nie to i tak wyjdzie ze zapłaci tyle samo jak by płacił abo przed czasowym zerwaniem umowy

 

Temu chyba kolega @kibo nie zaprzeczy bo wie o co chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przechodzących i przedłużających też już jest Comfort z Extra. Multi+ jest już teraz chyba częścią Comfortu :)

 

Wg mnie opcja Multi+ niby jest w Comfort+ ale jest to ukryte i do końca niesprecyzowane. Dlaczego: ano dlatego, że jednak o Multi+ regulamin mówi jak o opcji. Gdyby było "wtopione" w Comfort+ to w regulaminie nie byłoby o tym mowy. A jednak jest. Pokręcone jak barani wór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam Smart HD a chciałbym abonament to:

a) kwalifikuję się na promocję dla przechodzących od innego operatora?

B) muszę podpisać umowę jak dla nowych?

c) istnieje korzystna cenowo oferta migracji ze Smart HD na abonament?

d) inne wyjście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że próbowałem rozkminić tą nową ofertę i nie mogę za bardzo :). To co na stronie próbuję składać trochę nijak się ma do regulaminów tych promocji. Dla przykładu, wybieram sobie na stronce pakiet comfort+ z extra+ i do tego pakiet premium sport i film i klikam sobie dalej i jak narazie mam w podsumowaniu z umową na 15 miesięcy miesięcznie 89,9+10zł za najem dekodera, razem 99,9 i teraz się zaczynają wg mnie dziwne rzeczy a mianowicie dobieram multiroom standard i cena abonamentu w tym podsumowaniu spada do 79,9+5 zł najem dekodera, dobieram do tego jeszcze hbo, filmbox i history hd i w podsumowaniu łączna cena abonamentu 126,89 z tymi promocjami na extra+ i multiroom, a po okresie promocyjnym doliczając za extra+10 zł i MR 10zł wychodzi 146,89. Przeczytałem regulamin i nigdzie w sumie nie znalazłem informacji że MR obniża cenę usługi lub najmu (no chyba że źle czytałem/patrzyłem itp.), ale dla mnie to jest trochę dziwne że w regulaminie z umową na 15 miesięcy jest cena 89,9 za podstawę i 10zł na najem, a na stronce co innego. Naprodukowałem się może bez celowo lub się myśle, ale lepiej uważajcie jak będziecie zamawiać bo potem mogą wyjść różne kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno Ci wystarczyć. Oferta w APS lub telefonicznie do załatwienia

 

Oferty dla klientów innych operatorów:

 

1) Universe+ HBO Premium Film z opcją HBO oraz Canal+ VOD na 15 miesięcy w cenie 59,90 zł. Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Film za 0 zł

do 6 miesięcy. Po upływie okresu gratisowego opłata za Premium Film wynosi 20 zł

1) Universe+ HBO Premium Sport z opcją HBO na 15 miesięcy w cenie 59,90 zł. Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Sport za 0 zł do 6 miesięcy.

Po upływie okresu gratisowego opłata za Premium Sport wynosi 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że umowa mam 2 umowy, jednej chciałbym się pozbyć. Dzwonił dzisiaj konsultant do mnie w sprawie przedłużenia umowy numer 2) zawartej w moim podpisie. Gdy mu powiedziałem, że się nie zgadzam, zaproponował mi zrobienie cesji. Nowy abonent przejmujący mój dekoder Turbobox+ miałby możliwość dowolnego wyboru pakietu. Dodatkowym atutem jest to, że nie ma ani opłaty aktywacyjnej, ani nie ma czynszu za wynajem dekodera. Więc chciałbym dokonać takiej cesji. Zapraszam do kontaktu osoby na PW, które chciałyby przejąć moją umowę. Ewentualne koszty przesyłki sprzętu pokrywam ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...