Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dokładnie, to jest umowa na dekoder ADB Turbobox+ 500GB.
Przy cesji muszą być 2 osoby. Więc jak już to nic nie będziesz musiał wysyłać.

Konsultant mi powiedział, że on może przesłać formularze do cesji

Formularze tak,ale reszta w APS ;) . No chyba,że cosik się zmieniło..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra dawała telewizory! LG 24" śmiga mi bardzo dobrze, wziąłem go z pełnym pakietem wszystkich kanałów. Umowa na 2 lata, 129,99 i przez bodajże pół roku dekoder za free, później 20 zł miesięcznie. W tej cenie miałem wszystkie kanały z Cyfry a telewizor mogłem dostać też do mniejszych pakietów, tylko wtedy był okres dodawania kanałów HD i co rusz pojawiały się kolejne nowe pakiety, więc wolałem trochę dopłacić i mieć spokój :) Później ciężko było z tego zejść do cywilizowanej ceny, w końcu po zakończonej umowie dostałem 9 miesięcy za 53,50 i 3 za 107, do tego dycha za dekoder. Po 9 miesiącach pojawiło się nc+ i ominęły mnie te drogie miesiące :D Dobra, koniec wspomnień, można wracać do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś w skrzynce pocztowej znalazłem ulotkę nc+ z ofertą dla klientów innych operatorów, 59.90 universe + hbo i pakiet canal+ film lub sport na 6 mc do wyboru. Ponadto oferują pełną usługę instalacyjną z anteną za 1 zł. Korzystał już ktoś? Czy aby skorzystać wystarczy okazać ostatni rachunek od dowolnego operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze mi ktoś za ile można wyrwać taką ofertę:

- comfort+

- Extra+

- Superpremium+

- pakiet Filmbox

- History HD

- Sundance HD

- HBO GO

- dzierżawa tunera Pace PVR box+ 500Gb

- multiroom (2 karty)

Teraz za coś takiego płacę około 130zł, umowa się kończy i zaczynają dzwonić. Dodam, że w Cyfrze od początku i rok w nc+.

Sorry za pomylony dział, jak się da to skasujcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diana - Umowa na 15 miesięcy. Dzwoniłem dziś do centrum nc+ w Gdańsku (bo tylko oni maja podobno oferte z darmowa antena i montazem) i potwierdzili, że wystarczy rachunek z ost. 3 miesięcy. Dekoder mediabox+ do dobrania za 5 zł/mc (49zł. aktywacja).

 

Do tej pory w Jarsacie za zwykły pakiet 120 kanałów, bez canal+ płacę 69 zł. a do końca marca mogę wypowiedzieć umowę, bo łączą się z Vectrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...