Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Od dzisiaj obowiązują 2 oferty dla klientów innych operatorów:

 

1. Universe+ HBO + do 6 miesięcy Premium Sport lub Premium Film + 12 miesięcy Canal+ VOD = 59.90 zł

2. Comfort+ HBO + do 6 miesięcy opcja Extra+ oraz VOD Seriale do 2 miesięcy = 49.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opcję nr 2 mozna wziąc prze infolinie czy tylko w APS? Czy w tejże opcji po 6 miesiącach jest możliwość wyłączenia pakietu Extra czy jest obowiązek trzymać go do końca umowy? I czy promocje te można łączyć z mOkazją dla klientów mbanku (zwrot 100 zł) czy nie?

 

Rozumiem, że aktualnie nie ma już promocji na sam pakiet Comfort za 39 zl w umowie 24 mies./6 mies. gratis dla abo innych platform? Dali by jakieś oferty z gratisowymi miesiącami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystkie promocje dotyczą APS, oczywiście oferty przejęciowe nie łącza sie z mbankiem :-)

 

@wojtek509: Jeśli nie wyłączysz opcji Premium (a możesz wyłączyć) to 79 zł (opcja premium to +20 zł) a jak wyłączysz to nadal 59 zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma takiej konfiguracji :shock:

 

Są 2 oferty, tak jak napisałem wcześniej. Jeśli chcesz mieć sport to bierzesz opcję nr 1 czyli Universe+ z HBO i 6 miesięcy Premium Sport za 59 zł a po 6 mies dopłacasz 20 zł za Premium Sport :!:

 

Box+ bez opłat miesięcznych, mediaBox+ za 10 zł miesiecznie :D

 

HBO zawsze jest na całą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to średnio korzystne te propozycje. Skoro w każdej konfiguracji mediabox za 10 zł, to jeśli komuś nie zależy na HBO to korzystniej wziąć jako nowy klient (nie przechodzacy z konkurencji) Pakiet Comfort+Extra- przez 6 miesięcy 39,9zł- pozostałe miesiące 49,9zł (+HBO 3 miesiące w prezencie) a Mediabox za 5 zł/mies.

 

Ja poczekam do samych świąt- wbrew temu o czym niektórzy mówią, przypuszczam, że przed samymi świętami będą jeszcze korzystniejsze promocje w formie Happy Hours czy to dla nowych klientów czy dla przechodzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w nc+ sami nie mogą się zdecydować jakie dać promocje.

 

Parę dni temu pod linkiem http://ncplus.pl/sklep/promocje-1 w pakiecie nr 2 czyli Comfort+Extra widniało 39,9 zł przez 6 miesięcy, później reszta miesięcy 49,9zł. Teraz widzę jest z powrotem dopłata 20 zł za pakiet Extra po 6 miesiącach- czyli w sumie 59,9 zł tak jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W umowie na 25 miesięcy dzierżawa była za 10 zł i wcześniej, nic sie nie zmieniło, tylko przy umowie na 24 mies jest 5 zł ale promocje dla abo innych operatorów są tylko na 15 mies, nic się nie zmieniło oprócz dojścia opcji z Comfort+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące umowy przejęciowej. W sobotę skorzystałem z okazji i przeszedłem z cp do nc+, wszystko tak jak opisane wyżej czyli Universe+ HBO + 6 miesięcy Premium Sport ale dodatkowo chciałem jeszcze premium film. Na początku sprzedawczyni twierdziła że nie będzie problemu i podepnie mi premium film. Niestety w trakcie konfigurowania oferty okazało się że nie może podpiąć premium film, zadzwoniła na infolinie i po krótkiej rozmowie przekazała że ten pakiet podepnę sobie sam po podpisaniu umowy. Wczoraj kontaktowałem się z biurem obsługi poprzez formularz na stronie nc+ i dostałem odpowiedz że na chwilę obecną nie mogę zamówić pakietu premium film. Czy ktoś się orientuje co może być powodem takiego stanu rzeczy, bo to trochę dziwne że chcę im płacić a oni moich pieniędzy nie chcą :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...