Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. Chciałem przejść na abonament widzę entry jest teraz za 10 zł  w promocji. Dzwoniłem na infolinie i Pani stwierdziła że jak dają nowy sprzęt  to  jest 10 zł. Jak ja chce przejść i mam swój moduł i kartę to muszę płacić 15 zł.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. .Jest możliwość negocjacji ?.  . Mam już właśnie jeden abonament dla Mamy za 10 zł (po 12 miesiącach 15 zł )  brałem w zeszłym tygodniu.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. Chciałem przejść na abonament widzę entry jest teraz za 10 zł  w promocji. Dzwoniłem na infolinie i Pani stwierdziła że jak dają nowy sprzęt  to  jest 10 zł. Jak ja chce przejść i mam swój moduł i kartę to muszę płacić 15 zł.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. .Jest możliwość negocjacji ?.  . Mam już właśnie jeden abonament dla Mamy za 10 zł (po 12 miesiącach 15 zł )  brałem w zeszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blaugrana18 jak masz internet po kablu koncentrycznym to obstawiam że coś w rodzaju pakietu Stalowego jeśli chodzi o Vectrę.

Podłącz kabel koncentryczny do TV ( powinien mieć wbudowany tuner DVB-C ) przeskanuj i sprawdź co działa nie kodowane.

 

Podobnie jest w UPC - jest pakiet podstawowych kanałów FTA - zbliżony do tego co jest dostępne w naziemnej DVB-T2.

 

d8ae4f241650a0e3.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, cieplasek napisał(a):

:)  Wybrałem inne rozwiązanie. Mam internet z Vectra  po kablu koncentrycznym i okazuje się że są darmowe kanały :) nawet jak nie mam podpisanej umowy na TV z nimi :). 

Jak masz umowę na entry to możesz oglądać canal plus online dla abonentów... zaloguj się i sprawdź co możesz oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 11:44, cieplasek napisał(a):

Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. Chciałem przejść na abonament widzę entry jest teraz za 10 zł  w promocji. Dzwoniłem na infolinie i Pani stwierdziła że jak dają nowy sprzęt  to  jest 10 zł. Jak ja chce przejść i mam swój moduł i kartę to muszę płacić 15 zł.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. .Jest możliwość negocjacji ?.  . Mam już właśnie jeden abonament dla Mamy za 10 zł (po 12 miesiącach 15 zł )  brałem w zeszłym tygodniu.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. Chciałem przejść na abonament widzę entry jest teraz za 10 zł  w promocji. Dzwoniłem na infolinie i Pani stwierdziła że jak dają nowy sprzęt  to  jest 10 zł. Jak ja chce przejść i mam swój moduł i kartę to muszę płacić 15 zł.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. .Jest możliwość negocjacji ?.  . Mam już właśnie jeden abonament dla Mamy za 10 zł (po 12 miesiącach 15 zł )  brałem w zeszłym tygodniu.

Jeśli chodzi o nowe umowy to niestety nie ma możliwości negocjacji. To co mamy w systemie to tak wygląda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

Dostałem ofertę na nową umowę od canal plus - RELAX+ CANAL+ SERIALE I FILM (3 mc 0 zł, potem 35zł).

Chciałem też do tego dołożyć kanały sportowe canal+ (canal plus sport 1-5).

Cena - przez 3 miesiące 45zł za same sportowe potem 65 zł łącznie (czyli 30zł za sportowe).

Czy da się coś taniej zrobić za kanały sportowe?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Planuję zakup abonamentu . Interesuje mnie tylko ekstraklasa i liga mistrzów. 

Czy dobrze kombinuję,że oferta za 75zł/mc jest optymalna?

Jest dodatkowo Eleven i Viaplay, tylko czy Total ze sportem?

Talerz + moduł CI+, żadnych dekoderów i multiroomów.

https://pl.canalplus.com/oferta-satelitarna/entry-sport-24

 

Widzę dyszkę tańszą ofertę za 65zł/mc, ale bez możliwości zakupu online.

https://pl.canalplus.com/oferta/mecze-ligi-mistrzow

 

Pytanie, czy czekać aż wystartuje liga mistrzów i oferta się ustabilizuje? Czy nie ma to znaczenia?

Czy przez telefon jest korzystniej, taniej,  ma to znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, listek2000 napisał(a):

Planuję zakup abonamentu . Interesuje mnie tylko ekstraklasa i liga mistrzów. 

Czy dobrze kombinuję,że oferta za 75zł/mc jest optymalna?

Jest dodatkowo Eleven i Viaplay, tylko czy Total ze sportem?

Talerz + moduł CI+, żadnych dekoderów i multiroomów.

https://pl.canalplus.com/oferta-satelitarna/entry-sport-24

 

Widzę dyszkę tańszą ofertę za 65zł/mc, ale bez możliwości zakupu online.

https://pl.canalplus.com/oferta/mecze-ligi-mistrzow

 

Pytanie, czy czekać aż wystartuje liga mistrzów i oferta się ustabilizuje? Czy nie ma to znaczenia?

Czy przez telefon jest korzystniej, taniej,  ma to znaczenie?

W tym pakiecie za 75zł jest viapay medium  (w stosunku do oferty subskrypcyjnej w tym pakiecie jest dodatkowo liga angielska i 9 z 12 gal KSW w danym roku.

 

Jeżeli tylko ekstraklasa i liga mistrzów Ciebie interesuje to polecam kupić sam pakiet entry za 10zł miesięcznie w pierwszym roku i 15 zł miesięcznie w drugim roku a następnie dobrać na infolinii paczkę kanałów canal+ za 19,99zł i pakiet Super Sport za 20 zł. Wyjdzie łącznie 50 zł w pierwszym roku i 55 zł miesięcznie w drugim.

 

Jeżeli Ciebie viaplay też będzie jednak interesował to mając canal+ dobierzesz za 15zł/m-c na infolinii co też lepiej się będzie Ci opłacać bo po wycofaniu się platformy nie będziesz miał tej opłaty a biorąc pakiet za 75zł (entry + więcej sportu) po wyjściu platformy cena będzie bez zmian (w warunkach promocji w tej ofercie viaplay jest wyceniony na 0zł/m-c)

Edytowane przez achilles09
edycja
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2024 o 16:37, achilles09 napisał(a):

Jeżeli tylko ekstraklasa i liga mistrzów Ciebie interesuje to polecam kupić sam pakiet entry za 10zł miesięcznie w pierwszym roku i 15 zł miesięcznie w drugim roku a następnie dobrać na infolinii paczkę kanałów canal+ za 19,99zł i pakiet Super Sport za 20 zł. Wyjdzie łącznie 50 zł w pierwszym roku i 55 zł miesięcznie w drugim.

 

Wziąłem pakiet Entry+, ale na infolinii dostałem informację, że cena za paczkę kanałów canal+ to 25zł miesięcznie, czyli wychodziłoby łącznie 55 zł miesięcznie w pierwszym roku i 60 zł w drugim roku umowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Motyl1987 napisał(a):

W zeszłym tygodniu było 19,90 :D

Popieram, ewentualnie gdyby @matbra interesował netflix to za 48 zł w paczce z kanałami canal+ powinna być opcja dobrania nawet bezpośrednio przez strefę klienta :) 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mietek212 napisał(a):

Czy ktoś mógłby potwierdzić z tym Ntflixem i C+

Ja mam taką opcje przy nieco wyższym pakiecie natomiast jeżeli nie podpiszesz umowy w salonie tylko abonament wykupisz na odległość (infolinia, strona www) to zgodnie z prawem jako konsument będziesz mógł w terminie 14 dni od niej odstąpić.

 

Bierz też pod uwagę że ten pakiet zawiera netflixa w wariacie standard (full HD, 2 urządzenia jednocześnie) i w stosunku do subskrypcji nie ma opcji dodania dodatkowego użytkownika spoza gospodarstwa domowego za 10zł 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...