Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając opis pakietu np entry+ film nasuwa się właśnie taka myśl że pakiet jest skierowany do osób preferujących dostęp do tv online.

„Co jeszcze możesz oglądać?

Wiemy, że tradycyjne kanały mogłyby dla Ciebie praktycznie nie istnieć. Dlatego ograniczyliśmy ich liczbę do minimum. Dajemy Ci ponad 60 kanałów tematycznych z niezbędną rozrywką TVP, TVN i Polsat.”.

Wg mnie wyraźnie oferują pakiet nastawiony na odbiór online a kanały linearne ograniczają do absolutnego minimum.

Jak oglądać online?

Dajemy Ci dostęp do 29 kanałów online (m.in. CANAL+, HBO, Polsat Sport Premium). A gdy zarejestrujesz usługę i ściągniesz aplikację, możesz oglądać wybrane kanały, gdziekolwiek będziesz. Nasza aplikacja działa na terenie całej Unii Europejskiej!”

natomiast paczka film byłaby dostępna online.

takie wnioski mi się nasuwają po przeczytaniu opisu lecz może zwyczajnie jestem w błędzie😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Danek79 napisał:

Czytając opis pakietu np entry+ film nasuwa się właśnie taka myśl że pakiet jest skierowany do osób preferujących dostęp do tv online.

„Co jeszcze możesz oglądać?

Wiemy, że tradycyjne kanały mogłyby dla Ciebie praktycznie nie istnieć. Dlatego ograniczyliśmy ich liczbę do minimum. Dajemy Ci ponad 60 kanałów tematycznych z niezbędną rozrywką TVP, TVN i Polsat.”.

Wg mnie wyraźnie oferują pakiet nastawiony na odbiór online a kanały linearne ograniczają do absolutnego minimum.

Jak oglądać online?

Dajemy Ci dostęp do 29 kanałów online (m.in. CANAL+, HBO, Polsat Sport Premium). A gdy zarejestrujesz usługę i ściągniesz aplikację, możesz oglądać wybrane kanały, gdziekolwiek będziesz. Nasza aplikacja działa na terenie całej Unii Europejskiej!”

natomiast paczka film byłaby dostępna online.

takie wnioski mi się nasuwają po przeczytaniu opisu lecz może zwyczajnie jestem w błędzie😄

Chyba sie mylisz ;)

tutaj jest regulamin https://pl.canalplus.com/-/media/files/entryfilm12m1805202118.pdf

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entry+ SPORT 50 zł -analiza za co się płaci w tej ofercie 

 

CANAL+ PREMIUM HD

CANAL+1 HD

CANAL+ FILM HD

CANAL+ SERIALE HD

CANAL+ FAMILY HD

CANAL+ DOKUMENT HD

CANAL+ NOW

CANAL+4K

CANAL+SPORT HD

CANAL+SPORT 2 HD

CANAL+SPORT 3 HD

CANAL+ SPORT 4 HD

ELEVEN SPORTS 1

ELEVEN SPORTS 2

ELEVEN SPORTS 3

POLSAT SPORT PREMIUM 1 SHD

POLSAT SPORT PREMIUM 2 SHD

POLSAT SPORT PREMIUM 3-6 HD

TVP1 HD

TVP2 HD

TVP DOKUMENT HD

TVP INFO HD

TVP 3

TVP POLONIA HD

TVP ABC

TVP KULTURA HD

TVP ROZRYWKA

TVP HISTORIA

POLSAT HD

POLSAT 2 HD

SUPER POLSAT HD

POLSAT MUSIC HD

POLSAT NEWS 2

TV4 HD

TV6 HD

TVN HD

TVN7 HD

TTV HD

FOKUS TV HD

METRO

WP

ZOOM

NOWA TV HD

NOVELAS + HD

ESKA TV

ESKA EXTRA

ESKA ROCK

POLO TV HD

STARS TV

4FUN TV

4FUN KIDS

4FUN DANCE

GOLD TV

KINO POLSKA MUZYKA

POLONIA 1

TELE 5

PULS TV HD

PULS 2

TVS

VOX MUSIC TV

STOPKLATKA

TVC HD

POWER TV

NUTA TV

TBN Polska

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Sorek21
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sorek21 napisał:

Entry+ SPORT 50 zł -analiza za co się płaci w tej ofercie 

 

CANAL+ PREMIUM HD

CANAL+1 HD

CANAL+ FILM HD

CANAL+ SERIALE HD

CANAL+ FAMILY HD

CANAL+ DOKUMENT HD

CANAL+ NOW

CANAL+4K

CANAL+SPORT HD

CANAL+SPORT 2 HD

CANAL+SPORT 3 HD

CANAL+ SPORT 4 HD

ELEVEN SPORTS 1

ELEVEN SPORTS 2

ELEVEN SPORTS 3

POLSAT SPORT PREMIUM 1 SHD

POLSAT SPORT PREMIUM 2 SHD

POLSAT SPORT PREMIUM 3-6 HD

TVP1 HD

TVP2 HD

TVP DOKUMENT HD

TVP INFO HD

TVP 3

TVP POLONIA HD

TVP ABC

TVP KULTURA HD

TVP ROZRYWKA

TVP HISTORIA

POLSAT HD

POLSAT 2 HD

SUPER POLSAT HD

POLSAT MUSIC HD

POLSAT NEWS 2

TV4 HD

TV6 HD

TVN HD

TVN7 HD

TTV HD

FOKUS TV HD

METRO

WP

ZOOM

NOWA TV HD

NOVELAS + HD

ESKA TV

ESKA EXTRA

ESKA ROCK

POLO TV HD

STARS TV

4FUN TV

4FUN KIDS

4FUN DANCE

GOLD TV

KINO POLSKA MUZYKA

POLONIA 1

TELE 5

PULS TV HD

PULS 2

TVS

VOX MUSIC TV

STOPKLATKA

TVC HD

POWER TV

NUTA TV

TBN Polska

 

 

 

 

 

 

Mogli by juz dołożyć EUROSPORT i TVP SPORT do kompletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sorek21 napisał:

Entry+ SPORT 50 zł -analiza za co się płaci w tej ofercie 

 

CANAL+ PREMIUM HD

CANAL+1 HD

CANAL+ FILM HD

CANAL+ SERIALE HD

CANAL+ FAMILY HD

CANAL+ DOKUMENT HD

CANAL+ NOW

CANAL+4K

CANAL+SPORT HD

CANAL+SPORT 2 HD

CANAL+SPORT 3 HD

CANAL+ SPORT 4 HD

ELEVEN SPORTS 1

ELEVEN SPORTS 2

ELEVEN SPORTS 3

POLSAT SPORT PREMIUM 1 SHD

POLSAT SPORT PREMIUM 2 SHD

POLSAT SPORT PREMIUM 3-6 HD

TVP1 HD

TVP2 HD

TVP DOKUMENT HD

TVP INFO HD

TVP 3

TVP POLONIA HD

TVP ABC

TVP KULTURA HD

TVP ROZRYWKA

TVP HISTORIA

POLSAT HD

POLSAT 2 HD

SUPER POLSAT HD

POLSAT MUSIC HD

POLSAT NEWS 2

TV4 HD

TV6 HD

TVN HD

TVN7 HD

TTV HD

FOKUS TV HD

METRO

WP

ZOOM

NOWA TV HD

NOVELAS + HD

ESKA TV

ESKA EXTRA

ESKA ROCK

POLO TV HD

STARS TV

4FUN TV

4FUN KIDS

4FUN DANCE

GOLD TV

KINO POLSKA MUZYKA

POLONIA 1

TELE 5

PULS TV HD

PULS 2

TVS

VOX MUSIC TV

STOPKLATKA

TVC HD

POWER TV

NUTA TV

TBN Polska

 

 

 

 

 

 

Moim zdaniem Entry+film jest bardziej oplacalne gdyz dostajemy jeszcze HBO GO (oczywiscie jezeli kogos interesuje :) ). Te Eleveny od przyszlego sezonu traca chyba sporo praw sportowych.

Ponadto wciąż obowiązuje promocja Credit Agricole gdzie zwracają do 500zl za płatność rachunków za C+ poprzez ich konto. Maksymalnie można otrzymać 50zl zwrotów miesięcznie wiec idealnie można to wszystko połączyć.
Przez 10 miesięcy dostajemy zwrot po 50 zł czyli całość za pakiet ENTRY+Film lub Sport i tylko przez 2 miesiące płacimy pełny rachunek czyli wychodzi nam 100zl za 12miesiecy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rotalplus napisał:

W tym pakiecie Entry naprawdę nie ma TVP SPORT czy to błąd na stronie?

Brzmi to śmiesznie...

Gdyby w tej ofercie był tvp sport, eurosport czy jeszcze kilka kanalów uzupełniających czy informacyjnych to pakiet entry wpłynąłby na zmniejszenie ilosci chetnych na wyzsze pakiety. 
 

Toeretycznie ma byc to tania opcja na canal+ który przyciągnie nowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Obecnie korzystałam z ofert C+ przez pośrednika w postaci Cardsplittera.

Jednakże mam opłaconą powyższą usługę do końca sierpnia tego roku. W związku z faktem iż zainteresowała mnie oferta C+ w postaci pakietu Entry z C+ pakiet sportowy za 50 zł, co w połączeniu z ofertą Credit Agricole sprawia że powyższy pakiet można mieć za nieco ponad 20 zł/mc w umowie na 1 rok to mam pytanie kiedy powinienem zawrzeć umowę żeby wszystko ładnie się zgrało tj. żeby nowa umowa na 12 miesięcy biegła od 1 września 2021r. Czy mogę tą umowę zawrzeć już w sierpniu i wtedy pierwszy niepełny miesiąc jest darmowy, a naliczanie opłaty będzie od miesiąca 09/2021, czy dopiero we wrześniu a naliczanie opłaty jest z góry już za miesiąc podpisania umowy? Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam. Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelTSW, raczej powinna obowiązywać, gdyż zgodnie z tym co jest na stronie Credit Agricole to "Promocja „Włącz korzyści z Canal+ obniż abonament” jest organizowana przez Credit Agricole Bank Polska S.A. i trwa od 1.04 do 30.09.2021 r."  Raczej chyba nie mogą wyłączyć 2 miesiące wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PawelTSW napisał:

 Wg mnie już jej nie będzie

Zgadza się, dawno tak dobrych ofert dla nowych abonentów nie było (raz ten nr z ECP nie służył platformie, dwa przed Euro chcą wyrwać max.liczbę aktywacji, później będą "pić szampana" za wyniki i promocję ciach...). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jakubros napisał:

Witam. Mam pytanie. Obecnie korzystałam z ofert C+ przez pośrednika w postaci Cardsplittera.

Jednakże mam opłaconą powyższą usługę do końca sierpnia tego roku. W związku z faktem iż zainteresowała mnie oferta C+ w postaci pakietu Entry z C+ pakiet sportowy za 50 zł, co w połączeniu z ofertą Credit Agricole sprawia że powyższy pakiet można mieć za nieco ponad 20 zł/mc w umowie na 1 rok to mam pytanie kiedy powinienem zawrzeć umowę żeby wszystko ładnie się zgrało tj. żeby nowa umowa na 12 miesięcy biegła od 1 września 2021r. Czy mogę tą umowę zawrzeć już w sierpniu i wtedy pierwszy niepełny miesiąc jest darmowy, a naliczanie opłaty będzie od miesiąca 09/2021, czy dopiero we wrześniu a naliczanie opłaty jest z góry już za miesiąc podpisania umowy? Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam. Jakub z Bielska.

Można wiedzieć jak Ci wyszło 20zl na miesiąc ? Według moich obliczeń wychodzi 8,34 plus ewentualny koszt dekodera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koraspl, moje obliczenia wyglądały następująco. Abonament 50 x12 +wynajem dekodera 10x12 + aktywacja dekodera 49 zł. Razem 769 zł - 500 zł (promocja Credit Agricole). To daje całkowity roczny koszt w wys. 269 zł zł, a to w przeliczeniu na m-c daje kosz 22,42 zł. A można wiedzieć jak Tobie wyszło 8,34 zł na m-c?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie podobnie bo licze 50x12=600zl minus 500 Cashbacku co daje 100zl.

100/12=8,34zl

Ja najprawdopodobniej bede brac modul CAM, ktory jest za 0zl/msc i aktywacja rowniez 0zl wiec dodatkowcyh kosztow nie ma.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...