Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Logo kanału na rynek czeski i słowacki oraz pod tym linkiem macie program TV na trzy dni od 1-3 grudnia oraz w drugim linku w pliku PDF program TV na cały grudzień dla kanału CANAL+ Domo przeznaczonego na rynek czeski i słowacki.

https://www.parabola.cz/clanky/6998/na-jake-porady-se-mohou-tesit-divaci-canal-plus-domo/

https://www.parabola.cz/get2.php?id=988

85617.jpg

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Polsce nie potrzeba zmian w nazwach kanałów tematycznych od CANAL+ i lepiej jak w Polsce zostanie nadal ten kanał jako Domo+. Przynajmniej u nas jest jasny podział na paczkę premium kanałów CANAL+ i paczkę kanałów tematycznych z +. Myślę, że bardziej by się przydały zmiany w Ale kino+, aby kanał Ale kino+ zyskał taki podział jak we Francji jest z kanałami Cine+ i fajnie by było jakby powstało np. Ale kino+ Classic na wzór francuskiego Cine+ Classic.

Tak w ogóle paczka kanałów Cine+ we Francji do dziś ma cały czas tą samą oprawę graficzną kanałów, taką jak miało nasze Ale kino+ przed obecną, która teraz jest.

Edytowane przez lukx95
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95 Wydaje się to być oczywiste. Niestety nie dla polskiego oddziału. Nie raz słyszałem opinie od osób, które nie interesują się sportem, że ktoś płaci za C+ (25-40 zł) i w weekend jak chce coś obejrzeć, to ma do dyspozycji 2 kanały z filmami (C+ Film, C+ Family). Nic dziwnego, że taki ktoś ucieka potem do streamingu. Taki pakiet z 7 kanałami filmowymi + kolejne 15 na życzenie w myCANAL jest dobrze skonstruowany, także psychologicznie, fajnie obrandowany itp. Wydaje się, że przy takiej ilości kanałów trzeba na coś trafić dla siebie.

 

I tutaj jest pewna kwestia, której nie do końca rozumieją zwolennicy koncepcji: "jest Netflix, więc nic innego nam nie potrzeba, nawet kanałów informacyjnych". Już pomijając to, że są tam tylko wybrane produkcje i rynek jeszcze bardziej się rozdrobni. Mając dekoder we francuskim C+, gdzie satelita jest sprytnie połączona z myCANAL mamy kanały linearne, które pomagają narzucić (zaproponować) jakiś film, który właśnie trwa. A jak chcemy oglądać go od początku, to po prostu go cofamy jednym czy dwoma naciśnięciami przycisków pilota.

 

Choć też trzeba pamiętać, że we Francji nie ma HBO, Cinemaxów czy Filmboxów. Produkcje HBO trafiają do OCS, czyli kanałów kontrolowanych przez C+ i Orange. Sam pakiet Cine+ też jest pewną zaszłością, bo historia pakietu pod różnymi nazwami sięga lat 80-tych!!! I zdaje się również przy współpracy z innymi podmiotami. Praktycznie cały rynek medialny płatnej telewizji we Francji jest w jakiś sposób kontrolowany przez C+. Koncepcja dołączania do oferty Netflixa czy Disney+ i tworzenia z C+ marki parasolowej jest w ich przypadku logiczną koncepcją, która u nas od początku wiadomo, że nie będzie tak skuteczna.

 

U nas duzi zagraniczni potentaci medialni nie muszą się w Polsce tak oglądać za operatorami, tylko tworzą swoje własne kanały, które są mile widziane u konkurencji, gdzie nie ma paczki C+. W zasadzie obejście produktów C+ w Polsce nie stanowi większego problemu dla odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@meckbar Chyba nie napisałem wcześniej, że super robota! Jeżeli chodzi o pakiet Optimum+ mam propozycję, aby wylistować tylko kanały, których nie ma w Comfort+. Ewentualnie zaznaczyć jakimś kolorem te kanały, które dochodzą dodatkowo względem pakietu Comfort+. W opcjach dodatkowych brakuje CANAL+ 4K UHD, pakietu France oraz kanału Mezzo. Z pojedynczych kanałów chyba można jeszcze wykupić osobno kanały History i coś z erotyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem opcje dodatkowe. Kanały dodane do pakietu Comfort+, które tworzą pakiet Optimum+ są na końcu każdej listy kanałów tematycznych. Dodatkowo je wyróżniłem.

W sumie to chciałem kiedyś dla siebie porównać pakiety Superpremium+ i Superpremium+4K, a wyszło... co wyszło ?

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, meckbar napisał:

Uzupełniłem opcje dodatkowe. Kanały dodane do pakietu Comfort+, które tworzą pakiet Optimum+ są na końcu każdej listy kanałów tematycznych. Dodatkowo je wyróżniłem.

W sumie to chciałem kiedyś dla siebie porównać pakiety Superpremium+ i Superpremium+4K, a wyszło... co wyszło ?

 

Ekstra! I fajne to rozbicie pakietu Start+ na dwie kolumny, gdzie osobno jest NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novelas+ można zaliczyć do paczki kanałów PC+ z " plusem", jak Domo, Planete, Mini mini, czyli autorskich platformy?

W kontekście np , że w Orange IPTV taki pakiet  jest dodatkowo płatny.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz kanał wygląda dobrze.

Brak EPG , ale podobnie było z Muzeum4K, zostało dość późno udostępnione.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu chwilę na przegląd  oferty w dekoderze.Poza takim " kwiatkiem" jakim jest ta nowość-2 tygodnie temu to zostalo dołączone...;-),niektóre  kanały mają tragiczną jakość: Home TV, TVC, Metro itd.

Przynajmniej część z  SD ma lepszy bitrate  w Play Now.

Usługa C+OTT  mogłaby być w podobny sposób wykorzystana.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...