Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Konczy mi sie umowa z koncem lipca, wypowiedzenie wyslane. Obecnie mam "CANAL+ START HD". Zalezy mi wylacznie na C+ bo ogladam wylacznie pilke nozna(liga angielska i hiszpanska). Place obecnie 42zl wraz z wynajmem dekodera PACE.

 

Czy da sie zmigrowac do NC+ i miec podobne warunki? Nie chce placic wiecej bo jak wspomnialem ogladam tylko 2-3 programy wiec i tak uwazam ze place za nie duzo:)

 

Dziekuje z gory za odpowiedz, chcialbym wiedziec co moge ugrac jak beda ewentualnie dzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę.

Jak N-ka połączyła się z Cyfrą+ to nie migrowałem - w N'ce miałem umowę za 99 zł ze wszystkim i po okresie 2 lat ta opłata zostawała ze wszystkim włączonym. (teraz mam na czas nieoznaczony) - opłata pozostała i póki co od 2 lat mam wszystko włączone ( to co wprowadzają nowe - pojawia się - oprócz extra płatnuch kanałów - soudence i hisotry).

 

Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z Nc+ z ofertą na migrację z n do nc+

Zaoferowała dokładnie to samo co mam czyli:

Wszystkie CANAL+

Wszystkie HBO

Wszystkie Cinemax'y

Wszystkie Filmboxy

VOD nSeriale

VOD Filmbox

VOD canal+

Hisotry HD

i Sudence

W cenie 109 zł na 24 miesiące

 

Czy mam przechodzić czy zostać w "n" -ce z umową, że wszystko mam odblokowane - łącznie z kanałami gdzie jesst Universal itp. ? (odblokowane oprócz VOD CanalPlus - jakiś czas temu wyłączyli.

 

Oferują to samo plus extra Sudecne i Hisotry i VOD CanalPlus ?

 

Pytanie czy po 24 miesiącach również dostanę to samo ?

Dzięki za waszą pomoc.

 

Ps. płacę obecnie w "n" - 105 zł chyba - bo mam włączoną aplikację nc plus i netVod+

 

TurboDekoder 500 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś podać jaki jest aktualny numer do działu utrzymania klienta??? O ile w ogóle takowy jest?

Czy jest możliwość żeby mnie tam przełączyli jak zadzwonię na infolinie?

Z góry dziękuję.

Dzwoniłem na numer podany na forum i oferta jaka na tą chwilę jest to 79zł na 15 m-cy

za comfort, extra, multiroom, 2 dekodery pace i hbo na 8 m-cy za 79zł.

Brać czy nie ??? Co radzicie?

Kuźwa umowę mam do września i teraz musiałbym płacić po 108 zł bo dobrałem drugi dekoder.

Koledzy co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Kompakt HD, 6x C+ opłata 55zł. Umowa do końca lipca. Wypowiedzenie wysłane. Sms z krakowskiego numeru o nagrodzie gwarantowanej. Do tej pory to olewałem ale tym razem oddzwoniłem. Konsul na wstępie zaproponował łamańca 5x0 i 10 x 79.90. Comfort, Extra, 6C+ na 15 miesięcy. Dodatkowo HBO i Filmboxy na 5 m-cy. Odnośnie problemów przy podpisywaniu kolejnych umów, że ceną wyjściową będzie 79.90 to nie do końca tak jest. Miałem już kiedyś łamańca i nie przeszkadzało to w otrzymaniu satysfakcjonującej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devileyes miałem ten sam problem i teraz mam: comfort + C+sport + 2xcameleon (gratis: hbo 9 miesięcy, C+film 6 miesięcy) za 6x0zł +18*59,90 zł co wychodzi średnio ~45 zł więc za bardzo nie podniesiesz rachunku.

 

 

Dzięki:)

 

Powołałem się na tą ofertę, dostałem Comfort+ C+ sport, jedną kartę(nie potrzebuje dwóch), pakiet filmowy na 4 msce za darmo, dekoder za darmo na cala długość umowy(PACE, ten co mam), NC+ GO za darmo na całą długość umowy.

 

4 x 0 zł + 11 x 59,90 zł

 

Dziękuje raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Do tej pory byłem abonentem C+. Miałem ofertę Optimum HD + multiroom, wszystkie DOMO+, Kuchnia+, itp. Do tego po połączeniu otrzymałem nsport HD. Opłata wynosiła 77zł

 

Do tej pory dzwonili do mnie z propozycjami tylko wszystko to co mam za 79zł. Do tego niektórzy chcieli dodać mi HBO na max 5 miesięcy. Ostatnia oferta była wręcz porażająca, gdzie Pani chciała mi dać wszystko to co mam za 79zł + 10zł multiroom i NIC WIĘCEJ :-) Było to już po wysłaniu wypowiedzienia, ale chyba jeszcze zanim go otrzymali.

Dzisiaj już dzwonili do mnie mając już wypowiedzenie zarejestrowane. Po około pół godzinnej rozmowie otrzymałem:

 

Comfort+

Sport+

Film+

HBO na 10 miesięcy

Redlight na 10 miesięcy

 

Umowa na 24 miesiące.

Pierwsze 12 miesięcy za 59,9zł, drugie 12 miesięcy za 79,9zł

 

Nie wiem czy jest to dobra oferta, ale mnie usatysfakcjonowała. Zawsze te 7zł mniej ;-)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niebawem kończy mi się umowa ze starej cyfry. Abo Start HD+ za 14 PLN miesięcznie.

Zadzwonił do mnie konsultant z propozycja Comfort+ za 24,90. Można wynegocjować coś więcej (np. Extra+)?

Nie interesują mnie kanały premium

dzięki z góry za opinie

 

 

witam ponownie,

 

zmigrowałem, finalna oferta to Comfort+ za 19,90/mies i bezpłatna wymiana Sagecoma na Pace'a 500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie dwa Sagemcomy (1 na własność, drugi w dzierżawie), a teraz moje pytanie: czy jest możliwość otrzymania w pakiecie z multiroom kolejnego dekodera (chciałbym mieć trzy dekodery HD i przekładać sobie karty)?

Teraz mam pakiet Optimum+ (C+ HBO Multiroom), płacę ~90zł/mc, wysłałem już wypowiedzenie. Zaproponowali mi tę samą ofertę kanałową, dekoderową w cenie 85zł/mc w trybie 15 lub 24 mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Za ile da się wytargać komfort, extra, 6x C+ , multiroom, dwa dekodery pace 500gb????

Wypowiedzenie wysłane i proponuje mi 79zł plus hbo na 8 m-cy. przy umowie na 15 m-cy.

Miał ktoś taki abonament? I za ile dostał i w jakim układzie żebym mógł się powołać że kolega dostał...., chociaż maja mnie w garści bo umowa do września i po dobraniu drugiego dekodera 108zł im się należy.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem z przebojami (jeszcze nie skończonymi). Umowa 24 miesiące, tak wolałem.

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MULTI+

NAJEM ULTRABOX+

EXTRA+ HB ITI

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

MULTIROOM STANDARD

 

HBO na 9 miesięcy, w ofercie był jeszcze Filmbox na tyle samo ale nie włączyli, pójdzie reklamacja.

Cena 12 miesięcy 59,90

potem 79,90, dla mnie oferta dobra, średnia 70zł, jak dobiorę po okresie darmowym HBO (pewnie po 20zł) to średnia wyjdzie 82,50... pewnie z wypowiedzeniem dostałbym taniej ale nie chciało mi się walczyć o 10zł. Umowa była do końca sierpnia.

 

Zresztą wcześniej zmigrowałem z ofertą gorszą,

Umowa 15mies.

Comfort + Extra

Wszystkie C+

Multiroom

Pace

HBO na 7 miesięcy

6miesięcy 69,90

reszta 79,90.

 

W ten sam dzień oferta działała, w ICA wprowadzone zmiany, na drugi dzień w ICA Canal+Optimum... HBO wyłączone, co ciekawe nowe kanały (np MGM, discovery historia)

działały dalej. Zadzwoniłem, wyszło, że ""błąd systemowy"" i migracja cofnięta... Wyraziłem swoje "oburzenie", że oni mogą na drugi dzień cofnąć migrację, my abonenci takiego prawa nie mamy. W końcu kolejna migracja na warunkach z początku postu. Wielokrotnie było powtarzane, że Filmbox gratis tak jak HBO, w ICA brak i nie świecą, w sumie nie zależy mi ale dla zasady powalczę. Może ugram w zamian Cinemaxy na jakiś czas, w końcu znowu dali tyłka.

 

Reasumując, jestem bardzo zadowolony, 2 lata spokoju, cena dobra. (chyba, że w kwitach jak przyjdą będą cyrki...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Za ile da się wytargać komfort, extra, 6x C+ , multiroom, dwa dekodery pace 500gb????

Wypowiedzenie wysłane i proponuje mi 79zł plus hbo na 8 m-cy. przy umowie na 15 m-cy.

Miał ktoś taki abonament? I za ile dostał i w jakim układzie żebym mógł się powołać że kolega dostał...., chociaż maja mnie w garści bo umowa do września i po dobraniu drugiego dekodera 108zł im się należy.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Wszystko zrobiłeś pochopnie i chaotycznie. Pozostaje przyjąć zaproponowaną ofertę. I tak wyjdziesz na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde widze, że chyba ceny zaczynają powoli iść do góry :-P . Ja mam umowe do końca lipca i brak kontaktu na razie.. Dzwonili przed wysłaniem wypowiedzenia pod koniec maja i od tamtej pory cisza. Chce "wytargować" Comfort+Extra z 6xCanal+ multiroomem, dekoderami za free (mam Sagemcoma i dobieram Pejsa z kartą) wszystko w tej łamanej ofercie na 15 miechów ze średnią 53,27zł. Mam nadzieję, że sie uda, bo coraz mniej takich ofert widze. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca września i cisza u mnie. Wypowiedzenie wysłane w połowie czerwca. Dzwonili ostatni raz do mnie w styczniu albo lutym. W ICA mam komunikat w ofercie, że kończy mi się umowa i prośba o aktualny numer telefonu, on jest podany w tej kratce a pod tym można zaznaczyć zgodę na przetwarzanie w celu przedstawienia oferty i na samym dole można wybrać prośbę o kontakt. Wybrać ta opcje? Chyba nie, bo nie zastrzegałem by do mnie nie dzwonili czy coś w tym stylu. Sami kontaktowali się ze mną na początku roku. Czy jednak wyrazić zgodę przedstawienie oferty i na prośbę o kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Brooks ja mam umowe do końca lipca i zero kontaktu :-P . Ostatni raz dzwonili pod koniec maja przed wysłaniem wypowiedzenia :-) . Myślę, że spokojnie możesz poczekać jeszcze pare tygodni ;-) . U mnie mam nadzieje, że na dniach zadzwonią i wtedy zaczne negocjacje, oby mi tylko czasu starczyło :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...