Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem poznać opinie doświadczonych kolegów.

Dziś dobrałem drugiego Pace 500gb i od sierpnia będę płacił 20zł. Umowa do września na canal plus optimum za 87zł plus dojdzie 20 za dekoder.

Dostałem dziś mejl że kończy się umowa za 3 m-ce i mają super ofertę.

Zadzwoniłem i proponują pakiet comfort, extra, 6x C+ plus Multirum i dwa dekodery Pace 500gb plus Hbo na 7 m-cy za 84.99 złociszy. Umowa na 15 m-cy.

Mówi że zaraz podłączy kanały i zasadzie to HBO będę miał na 8 m-cy.

Chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto miał podobny układ i dwa dekodery Pace 500gb czy brać tą ofertę czy słać wypowiedzenie? Bo od sierpnia i tak czeka mnie 107zł.

84.99 to i tak taniej niż mam obecnie a jeszcze dobrałem drugi dekoder wiec rabat 20zł

Co sądzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moją informacje pytasz?

Cena stała na 15 m-cy, bo mówiła że przy 24 miesięcznej dekodery rabatują się na 18 miesięcy a dalej trzeba płacić.

Najpierw proponowała 89 zł bez hbo na 15 m-cy a potem poszperała i 84.99 na 15 m-cy z hbo na 7 m-cy.

Za ile jestem w stanie realnie wynegocjować to co wyżej napisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z nc+, ostatnio trochę spokoju było. Propozycja czy na 15 czy 24 miesiące taka sama comfort+extra multi za 42,20 miesięcznie. I nie chciał nic dołożyć do tego nawet dekodera. Wiec może udam się Dzisiaj do punktu dobiore sobie dekoder i może cena ta Przejdzie z nowym dekoderem? Jak wy uważacie bo nie wiem czy jest szansa jeszcze na jakiś dodatek z ich strony w jakiś np c+ czy HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem poznać opinie doświadczonych kolegów.

Dziś dobrałem drugiego Pace 500gb i od sierpnia będę płacił 20zł. Umowa do września na canal plus optimum za 87zł plus dojdzie 20 za dekoder.

Dostałem dziś mejl że kończy się umowa za 3 m-ce i mają super ofertę.

Zadzwoniłem i proponują pakiet comfort, extra, 6x C+ plus Multirum i dwa dekodery Pace 500gb plus Hbo na 7 m-cy za 84.99 złociszy. Umowa na 15 m-cy.

Mówi że zaraz podłączy kanały i zasadzie to HBO będę miał na 8 m-cy.

Chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto miał podobny układ i dwa dekodery Pace 500gb czy brać tą ofertę czy słać wypowiedzenie? Bo od sierpnia i tak czeka mnie 107zł.

84.99 to i tak taniej niż mam obecnie a jeszcze dobrałem drugi dekoder wiec rabat 20zł

Co sądzicie???

Taki zestaw kanałów z 2 Pejsami i HBO na całą umowę, dostawali za 69. Więc powinieneś od razu wysłać papier.. Pamiętaj, aby nie zgadzać się na natychmiastowe włączenie oferty, tylko od następnego miesiąca, bo w pierwszym przypadku jak zrobią Cię w balona, to nie będziesz mógł wycofać się z umowy w ciągu 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem poznać opinie doświadczonych kolegów.

Dziś dobrałem drugiego Pace 500gb i od sierpnia będę płacił 20zł. Umowa do września na canal plus optimum za 87zł plus dojdzie 20 za dekoder.

Dostałem dziś mejl że kończy się umowa za 3 m-ce i mają super ofertę.

Zadzwoniłem i proponują pakiet comfort, extra, 6x C+ plus Multirum i dwa dekodery Pace 500gb plus Hbo na 7 m-cy za 84.99 złociszy. Umowa na 15 m-cy.

Mówi że zaraz podłączy kanały i zasadzie to HBO będę miał na 8 m-cy.

Chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto miał podobny układ i dwa dekodery Pace 500gb czy brać tą ofertę czy słać wypowiedzenie? Bo od sierpnia i tak czeka mnie 107zł.

84.99 to i tak taniej niż mam obecnie a jeszcze dobrałem drugi dekoder wiec rabat 20zł

Co sądzicie???

Taki zestaw kanałów z 2 Pejsami i HBO na całą umowę, dostawali za 69. Więc powinieneś od razu wysłać papier.. Pamiętaj, aby nie zgadzać się na natychmiastowe włączenie oferty, tylko od następnego miesiąca, bo w pierwszym przypadku jak zrobią Cię w balona, to nie będziesz mógł wycofać się z umowy w ciągu 10 dni.

Dzięki kolego za poradę. Twoja opinia wszystko mi wyjaśniła, jutro składam wypowiedzenie. Co do włączenia kanałów od razu to mówiła że podłącza od razu kanały ale płacić nową cenę będę od 1 sierpnia, a już mogę sobie oglądać hbo. A nie wiem na czym mieliby mnie zrobić w balona?

Będę walczył o taki zestaw za 69zł. Może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmigrowałem, po wysłaniu rezygnacji 3 tygodnie temu (umowa do końca lipca) zero telefonów, jedynie 2 smsy z prośbą o kontakt w sprawie przedłużenia umowy z super nagrodą od nc+. Tak więc zadzwoniłem sam, pierwsza oferta: Comfort+, Extra+ Multi+, Filmbox pakiet na 7 miesięcy za 0, umowa 15 miesięcy - cena 40,57 zł. Powiedziałem TAK.

 

Miałem Hustlera HD3D za 6 zł/m-ce i powiem tak, w 3D nic przez 18 miesięcy nie wyświetlali, co do zawartości to w prawie 99% produkcje amerykańskie, kina europejskiego bardzo mało. Co kto lubi, w porze 20-24 zazwyczaj były same dziewczyny, tak wiec szału nie było, tak wiec po 18 miesiącach nie wykupiłem już dostępu do kanałów xxx, redtube załatwia sprawę i to za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 2 pytania mam do Was:

 

1. Jaką cenę można teraz wynegocjować za sam pakiet SPORT & FILM+ ? Bez HBO i multiroomów. Obecnie mam jeszcze C+ Kompakt HD za 50 zł.

 

2. Czy zmieniły się zasady co do wysyłania wypowiedzenia czy wystarczy w dalszym ciągu wysłać miesiąc przed końcem umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem drugą kartę i teraz czekam na konsultantów z ofertą migracji. Jaką cenę powinienem uzyskać za pakiet Comfort+ Extra+ Multi i ewentualnie 6xC lub HBO?

Mam też tuner Sagem HD, jak bym chciał go wymienić to jaki polecicie za niego z ofety NC+? i czy wymiana powinna być gratis czy płatny co miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie umowa do końca lipca kartę dobrałem pod koniec czerwca i dzisiaj chciałem dobrać drugi dekoder moge tylko pvr za 15 zł. /m-c i tu mam zagadkę czy teraz brać dek. I negocjować czy podczas negocjacji targować drugi dekoder? Teraz mam abo za 83.90zl. Z 6xc+ hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...