Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jak zwykle dzięki za to co piszecie....jest zawsze bardzo pomocne.

Dziś zadzwoniłem zeby przedłużyć ofertę.

Byłem do końca lipca związany umową jeszcze z cyfrą.

Oferta jaką dostałem i z niej skorzystałem to: Umowa na 15 mieś, pakiet sport i film plus hbo i filmbox na 5 mieś opłata stała 53,26. Dekoder i 2 karty multiroom za 0zł na cały okres.

Może to info komuś sie przyda.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do tej pory C++optimum+hd promo 65zł brutto. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Dzwonił konsultant i propozycja jest taka:

Comfort+ extra+sport za 69zł brutto,umowa na 15 lub 24 m-ce.

Umowa na 15 m-cy ;hbo lub filmbox 6m-cy gratis; umowa na 24 m-ce hbo lub filmbox 9 m-cy gratis.

Czekać, brać pisać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dotychczas tylko czytałem forum i dla mnie były to informacje zawsze bardzo pomocne. Dzisiaj napiszę krótką informację, może komuś się przyda.

Dotychczas: umowa 18 miesięczna kończąca się w lipcu 2014: pakiet Optimum HD plus HD Promo plus dekoder Pace PVR – całość 47zł brutto.

Wypowiedzenie wysłałem w czerwcu 2014, zadzwoniłem dwa dni temu aby potwierdzić czy dotarło. Po rozmowie z konsultantem wybór padł na następującą konfigurację:

Comfort + ekstra + HBO na cały okres umowny + filmbox na 6 m-ca bez opłat (później 15zł z możliwością wyłączenia) + Pace PVR w cenie: 5 m-cy – 24,90zł brutto, 19 m-cy – 44,90zł brutto. Średnia na m-c w okresie umownym 40,73zł brutto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata z pewnością nie stała, a łamaniec 5x0zł + 10x79,90zł. Ale możesz co miesiąc płacić tę kwotę ;)

 

Nie zgadzam się, jest to oferta w dwóch wariantach (choć kto ich tam wie, może i jest więcej), jeden to łamaniec, a drugi stała kwota czyli normalnie na rachunku co miesiąc 53,27zł. Niby mała różnica, a jednak duża więc nie dziwi mnie, że w końcu rozbijają i na rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie nc+, chciałem dobrać karte i dekoder Pace PVR, zeby miec dobry start przy negocjacjach (umowa do konca lipca) . Niestety koleszka powiedział mi, że trzeba by było dopłacać 20zł za dekoder, aktywacja 90zł itd. Jakoś totalnie nieogarnięty był, mówił że w ogole mi sie nie opłaca i że przy nowej umowie będzie wymiana na nowy dekoder.. Nie wziąłem, nie będę dopłacał jeszcze za deka tyle kasy :-D . Miał ktoś podobną sytuacje? Czy może do innego punktu pojechać i spróbować dobrać jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też dobiłem targu.:

Comfort+ z Extra+ z Multi+ z 6xCanal+ z MR (oraz z HBO na 9 mies.) w umowie na 24 mies. za średnią kwotę 64,90, bądź w łamańcu: 12x49,90 + 12x79,90.

Wiem, że jeszcze pewnie by się coś uszczupało, ale ja już jestem zadowolony i z tej oferty. :)

PS. Wypowiedzenie zostało cofnięto, umowa do końca lipca. Płaciłem 89zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata jest stała 53 z groszami bo to ta srednia z 5#0zł i 10#79zł Jak zwał tak zwał....mam płacić 53zł co miesiąc:)

No tylko kwestia taka, ze na ostatnich rachunkach bedzie widniec 79,90. Czy to bedzie mialo znaczenie przy kolejnych negocjacjach? Nie wiadomo :)

Malo kto zreszta teraz przedluza na stalą kwotę, bo po prostu wychodzi drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak wychodzi drożej jak to jest srednia z tych opłat jak wyzej napisałem.

Do tej pory płaciłem 50zł za prawie to samo...wiec myslę ze nie bedzie to miało znaczenia przy kolejnym przedłużeniu.....zresztą jak nie dostanę czego chcę za 15 mieś to na prawdę świat na nc+ się nie kończy....dobrą alternatywą teraz a w przyszlości jeszcze lepszą jest naziemna cyfrowa....i to darmo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stala wychodzi drozej w tym sensie, ze nie dostalbys takiej oferty ze stala oplata 53zl, tylko np. 69zl. Dlatego zaplacisz mniej przez caly okres umowy ze srednia, ale za to przy nastepnym przedluzeniu prawdopodobnie bedziesz wychodzil od kwoty 79, a nie 69.

 

Ja mam nadzieje, ze wtedy nie zmienia ofert na same stale i dalej beda gratisowe miesiace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie nc+, chciałem dobrać karte i dekoder Pace PVR, zeby miec dobry start przy negocjacjach (umowa do konca lipca) . Niestety koleszka powiedział mi, że trzeba by było dopłacać 20zł za dekoder, aktywacja 90zł itd. Jakoś totalnie nieogarnięty był, mówił że w ogole mi sie nie opłaca i że przy nowej umowie będzie wymiana na nowy dekoder.. Nie wziąłem, nie będę dopłacał jeszcze za deka tyle kasy :-D . Miał ktoś podobną sytuacje? Czy może do innego punktu pojechać i spróbować dobrać jeszcze raz?

Ponawiam pytanie :-P . Jak radzicie, co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam do Was pytanie. Wysłałem wypowiedzenie jakieś dwa tygodnie temu. Umowę mam do końca września (została podpisana 25/03/2013 na 19 miesięcy). Wypowiedzenie zostało zarejestrowane w systemie, gdyż dzisiaj dzwoniłem do APS w Świdnicy z zapytaniem czy mają Pace HD. W Wrocławiu jakoś nie mogę tego tunera namierzyć, a chciałbym dokonać wymiany Sagemcom na Pace przed zakończeniem umowy z C+, a renegocjacją z NC+. Pani poinformowała mnie, że Pace HD jest u niej dostępny, widzi moją rezygnację w systemie i poinformowała, że mam umowę do końca sierpnia (ku mojemu zdziwieniu). Czyżbym się pomylił w liczeniu?? Druga sprawa, powiedziała, że najem Pace HD będzie kosztował 20PLN. I teraz nie wiem co jest grane. Czy mam umowę do końca sierpnia czy września? Czy zdanie Sagemcom, a wzięcie Pace HD spowoduje naliczenie opłaty za dzierżawę? Czy mam ten tuner brać w sierpniu czy we wrześniu. Trochę mnie zamotali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie nc+, chciałem dobrać karte i dekoder Pace PVR, zeby miec dobry start przy negocjacjach (umowa do konca lipca) . Niestety koleszka powiedział mi, że trzeba by było dopłacać 20zł za dekoder, aktywacja 90zł itd. Jakoś totalnie nieogarnięty był, mówił że w ogole mi sie nie opłaca i że przy nowej umowie będzie wymiana na nowy dekoder.. Nie wziąłem, nie będę dopłacał jeszcze za deka tyle kasy :-D . Miał ktoś podobną sytuacje? Czy może do innego punktu pojechać i spróbować dobrać jeszcze raz?

Ponawiam pytanie :-P . Jak radzicie, co robić?

Karmił Cię bzdurami. Na dzień dobry nic nie placisz. Zwłaszcza nie ma żadnej aktywacji. Ja bym tam wrócił i ustawił gościa do pionu. To jest oszukiwanie i możesz mu pokazać gdzie jego miejsce.

 

@ kapciu75

Zadzwoń na infolinie a tam Ci dokładnie powiedzą do kiedy masz umowę. Za deka nie zapłacisz w miesiącu w którym go weźmiesz. Czyli jak 1 sierpnia to cały miesiąc masz za free. Obstawiam, że umowę masz do końca sierpnia, bo do września byłoby 16m.a takich umów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a u mnie tak: umowa wypowiedziana 3 dni temu, mają mnie już dość ponieważ dzwonią cały czas a ja się targuje :) na dzień dzisiejszy: Sport + Film, paczka extra, paczka multi, 6 x canal + multiroom na starych kartach, pace 500GB,(wszystko na 15 miesięcy) umowa 15 miesięcy, 4x10 zl później 11x89,9 zł, średnio 15 x 68,6 zł, męczyć ich nadal? Wcześniej miałem i mam do końca września Optimum HD + Canal plusy + multiroom za 81 zł. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko stałe wprowadzili i wrócili do normalności

No teraz mozesz powiedziec, ze ten lamaniec to stala oplata z kilkoma miesiacami gratis.

Lepiej zeby za 2 lata dalej byly oferty 5x0+10x79 niz 15x79, prawda?

Za takie stale to ja dziekuje i mam nadzieje, ze zostana lamane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie nc+, chciałem dobrać karte i dekoder Pace PVR, zeby miec dobry start przy negocjacjach (umowa do konca lipca) . Niestety koleszka powiedział mi, że trzeba by było dopłacać 20zł za dekoder, aktywacja 90zł itd. Jakoś totalnie nieogarnięty był, mówił że w ogole mi sie nie opłaca i że przy nowej umowie będzie wymiana na nowy dekoder.. Nie wziąłem, nie będę dopłacał jeszcze za deka tyle kasy :-D . Miał ktoś podobną sytuacje? Czy może do innego punktu pojechać i spróbować dobrać jeszcze raz?

Ponawiam pytanie :-P . Jak radzicie, co robić?

Karmił Cię bzdurami. Na dzień dobry nic nie placisz. Zwłaszcza nie ma żadnej aktywacji. Ja bym tam wrócił i ustawił gościa do pionu. To jest oszukiwanie i możesz mu pokazać gdzie jego miejsce.

 

@ kapciu75

Zadzwoń na infolinie a tam Ci dokładnie powiedzą do kiedy masz umowę. Za deka nie zapłacisz w miesiącu w którym go weźmiesz. Czyli jak 1 sierpnia to cały miesiąc masz za free. Obstawiam, że umowę masz do końca sierpnia, bo do września byłoby 16m.a takich umów nie było.

 

Ok, dzięki za odpowiedź. :-) tak jak myślałem, że coś kręci.. Szkoda tylko, że od razu stanowczo nie postawilem na swoim. Ale ciężko się było dogadać, wyglądało jakby tam był świeżo był zatrudniony :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ z Extra+ i Multi to dawny pakiet Universe+ NC+. Multi+ to wszystkie kanały tematyczne Canal+ oprócz kanałów filmowych Canal+ Premium oraz Canal+ Sport czyli kanały Planete+, mini+, Kuchnia+, Ale Kino+, TeleToon+, Domo+ oraz nSport :-)

Co do zawartości poszczególnych pakietów to odsyłam na stronę NC+ tam jest wyszczególnione wszystko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...