Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kończy mi się własnie umowa z c+ (nc+). Od ponad miesiąca wydzwaniają do mnie ale o dziwo gdy odbieram - rozłączają się, i to na stacjonarny telefon i na komórkę (numer w googlach sprawdziłem). Tak czy siak.

W zeszłym roku udało mi się ugrać: bodajże universum+ (wszystkie podstawowe, discovery itp. + wszystkie canal+) + MR(0zł) + pace 500 (0zł) za 59zł.

Teraz moje pytanie - czy da się teraz ugrać coś podobnego? Cenę widziałem za ok 59zł ale bez Canal+.

Tak czy siak składam wypowiedzenie właśnie, ciekawe czy zaczną dzwonić i się NIE rozłączać ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na szybko zaproponowano mi to co mam teraz i co mnie satysfakcjonuje, na 15 miesiecy, 4x0zl i 11x79zl z czego Pani powiedziala zebym co miesiac wplacal 58.60zl czyli srednia, czy ona mowi prawde? Moge tak wplacac? Bo zalezy mi na miesiecznej oplacie a nie pozniej po 80zl walic im

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wypowiedzenie wysłane umowa do końca sierpnia ale niestety nie dostałam potwierdzenia od nc w zasadzie przestali od tamtego czasu dzwonić. Wczoraj dostałam SMS z przypomnieniem o kończącej się umowie i że mam zadzwonić pod numer 146733246 dzwoniłam do DUK dzisiaj potwierdzić wypowiedzenie i zaproponowali Super premium z filmboxami, hbo go, multiroom i peacem i history hd za 121,89 do tej pory prestige hd za 122 zł.

Chciałam fulla ale kobieta powiedziała że szkoda dopłacać?

Pytanie więc czy jest szansa na fulla z hbo go multi i peacem w cenie 122? czy brać co dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Telefon z DUK. Miły Pan zaproponował mi to co mam obecnie (Canal+ Optimum HD + MR) za 79,- + 10zł MR O.o - czyli 3 zł mniej niż obecnie...

 

Grzecznie odmówiłem, wytłumaczyłem co mnie interesuje, a więc Comfort+ Extra+ Multi+, 6x C+, nie są mi niezbędne Cinemaxy, Filmboxy i HBO"xy", wspomniałem o MR za darmo, obniżce abo w stosunku do tego co mam (77,- + 15,- MR ), no i pozostać na sprzęcie Pace + Sagemcom i Cameleonach (ew wymienić Sagemcom na Pace), a wypowiedzenie mają zarejestrowane. Ogólnie pogadaliśmy chwilę, wspomniał, że czasu mamy dużo (do końća lipca), na tę chwilę to co zaproponował to max ale za tydzień, półtora tygodnia zadzwoni raz jeszcze.

 

 

Wspomniana sytuacja miała miejsce 12 czerwca, od tamtego dnia z NC+ nie zadzwonili do mnie ani razu ;O Czy to normalne? Zaczynam się trochę irytować bo do końca umowy 2 tygodnie... Zależy mi na sporcie i tym pakiecie, ale na litość boską, taniej... A tutaj nawet nie dzwonią z durnymi propozycjami.. Zacząć się bać? Trzeba się przypomnieć? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zdębiałam wchodzę na konto ciągle c+ a tam pakiet comfort + ? A nie superpremium jak miało być.

Dodatkowe opcje:

Multi +

Najem ultrabox+

Cinemax

Hbo

Premium sport & film

Canal plus vod

Multiroom standard

Extra + hbo iti

Filmbox

History hd

Sundance hd

netVOD+ konto podstawowe

HBO GO HB ITI

Gdzie jest haczyk czy są jakieś różnice w tym co wydaje mi się że dostałam a tym co napisali w zakładce? Wiem czemu nie lubię brać nie pełnego full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana sytuacja miała miejsce 12 czerwca, od tamtego dnia z NC+ nie zadzwonili do mnie ani razu ;O Czy to normalne? Zaczynam się trochę irytować bo do końca umowy 2 tygodnie... Zależy mi na sporcie i tym pakiecie, ale na litość boską, taniej... A tutaj nawet nie dzwonią z durnymi propozycjami.. Zacząć się bać? Trzeba się przypomnieć? ;/

Poczekaj cierpliwie. Do mnie na 2 miesiące przed końcem umowy kilkakrotnie wydzwaniali, a po wysłaniu wypowiedzenia cały miesiąc się nie odzywali. Zadzwonili dopiero jak mi się skoczyła umowa, dwa pierwsze telefony, lepsze oferty niż wcześniej, ale nadal nie to co chciałem, na drugi dzień zadzwoniłem z pytaniem gdzie zadać dekoder i pani przełączyła mnie do DUK i propozycja była prawie taka jak chciałem. Nie wywalczyłem jedynie stałej ceny tylko łamaniec, ale o to będę się martwił za 15 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane w maju do tej pory żadnego telefonu. Wcześniej jak się orientowałem( w lutym sam dzwoniłem) to za to co mam -m dawne platinum + hustler+ hbogo - 133 zł teraz a proponowali bez hustlera i hbo go za 139 zł. Czasami mnie kusi żeby zadzwonić ale wtedy czekam aż mi przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...