Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś już miałem odłączony sygnał, aż w końcu sam się skontaktowałem i jest OK ;) Załatwione ekspresowo wszystko od ręki.

Komplet za 60/msc (stała cena, mogłem też łamańca) na 2 lata, Comfort, Sport/Film, Multi, Extra, HBO, multiroom (2 karty).

Mogłem jeszcze 53zł średnią/stałą na 15 miesięcy ale wolałem kupić 9 miesięcy spokoju.

Witam. Byłem w centrum NC+ i można dobrać drugi dekoder i drugą kartę jak ktoś nie ma.

Mam umowę do września i chciałbym dobrać drugi dekoder, jak radzicie co najpierw wypowiedzenie czy dobrać dekoder? I wiem że to 20zł kosztuje, to czy przy przedłużeniu odpuszczą sobie tą opłatę?

 

Więc nie pisz o "źle sformułowanych wypowiedzeniach", a pisz raczej o polityce wobec klientów w NC+. Spróbuj dobrać teraz dodatkowy dekoder jako MR. Życzę sukcesu !!

Bez problemu dobierzesz w Centrum NC+. W jakimś małym punkcie nie da rady a w centrum NC+ jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet za 60/msc (stała cena, mogłem też łamańca) na 2 lata.Comfort, Sport/Film, Multi, Extra, HBO, multiroom (2 karty)

Gratuluję. Też chciałbym za tyle taki pakiet. Mam to samo tylko bez HBO i płacę 59 zł. Jutro wybieram się do APS po drugi dekoder.

Bodajże w piątek wysłali mi smsa, że jak zadzwonię i przedłużę umowę to otrzymam nagrodę.Oczywiście nie dzwoniłem, zostało mi 30 dni negocjacji - mój cel to stała cena :)

@jacekracing Było to opisane parę stron wstecz. Ja zrobiłem tak: najpierw wysłałem wypowiedzenie, a później, tj. w ostatnim miesiącu trwania umowy, dobrałem drugą kartę. Wtedy unikasz opłaty 20 zł/ms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrałem drugą kartę tak ze 2 tyg. wcześniej zanim złożyłem wypowiedzenie w punkcie cyfry. Kosztowało to 20zł (ostatni miesiąc) ale miałem wątpliwości czy krzywo by nie patrzyli przy negocjacjach gdybym najpierw złożył wypowiedzenie a potem dobierał kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi "łamańcami", to uważajcie. Płaciłem 89 zł (6xC+, HBO, MR, bez vod i innych wynalazków). W ostatnim czasie przedłużyłem umowę z nc+, ale po wielu rozmowach telefonicznych i na dwa dni przed wygaśnięciem umowy (wypowiedzenia nie wysyłałem). Byłem informowany, że muszę zmienić swoją ofertę, gdyż obecne pakiety nie pokrywają się z tym co miałem do tej pory. Chciałem mieć to, co do tej pory, płacić tyle samo i nic więcej, ale nie było możliwości, żeby dojść do porozumienia, bo ani ja, ani oni nie chcieli odpuścić. Konsultanci proponowali mi tzw. "łamańce" w różnych konfiguracjach. Patrząc na cały okres umowy, a proponowali 24 miesiące, średnio (miesięcznie) rachunek wychodził od 5 do 10 zł mniej. A to proponowali MR za połowę ceny, a to przez rok za darmo, a to pierwsze 3 miesiące gratis za cały pakiet itd, itd...Na koniec rozmowy, kiedy zapytałem ile będzie wynosił mój ostatni rachunek usłyszałem kwotę 109 zł i kopara mi opadła. Średnio, miesięcznie płaciłbym ok. 82 zł. powinienem się cieszyć, bo dostałbym, to samo co do tej pory i płaciłbym o 7 zeta mniej. Ale przy podpisywaniu kolejnej umowy rozmowę zaczynałbym od 109 zł, a nie od średniej 82 zł. I na to zwróćcie uwagę. Obecnie posiadam pakiet sport&film, sprzęt od nc+, HBO, 2xMR, umowa na 15 miesięcy ze stałą opłatą 79,90. Jednak da się coś z nimi ugrać. I prowadząc rozmowę przekazujcie swoje propozycje dotyczące pakietów, czy opłat. Zapewniam Was, że konsultant robi jakieś notatki w systemie. Bo rozmawiając ze mną po raz kolejny mówili, że wiedzą, że jestem zainteresowany tym pakietem, za takie pieniądze itd...Życzę powodzenia i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj przedluzylem umowe na 24 mies, bez wysylania wypowiedzenia, umowa do konca sierpnia.

do tej pory: C+Kompakt + pvr 500 gb + multiroom za 75 zl.

teraz: Comfort+Extra+6x Canal Plus+multiroom na starych zasadach i starym dekoderze peace 500 +hbo na 9 mies za - srednio 69,99zl/mies (lamaniec)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaros_21: twoim błędem było nie wysłanie wypowiedzenia. Mieli cie w szachu bo inaczej umowa przeszłaby na czas nieokreślony - niekorzystny dla ciebie.

 

I pamiętaj, że każda rozmowa jest monitorowana i zapisują w systemie informacje o kliencie, wiec wiedzą wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem okazało się że dodzwoniłem się do działu utrzymania klienta i

padła taka propozycja .Pani oddzwoniła po dwóch dniach i zgodziłem się uważam że więcej bym tu nie ugrał .Wcześniej miałem pakiet optimum i canal + za 77 zł więc chyba nie jest najgorzej .Doszło jeszcze 45 dodatkowych kanałów, w tym 13HD na cały okres umowy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon i ponad godzinna rozmowa.

Ostatecznie zaproponowali Comfort+Extra+paczka C+ i na 9 miesięcy HBO. Całość w łamańcu 12X49,90 + 12x79,9 co daje średnio 64zł. Lub ze stałą 79,70. Nie mogę nic poza tym utargować. Z tych wszystkich tysięcy ofert jakie proponowali ta była najlepsza. Najlepsza ale czy jest opłacalna? Obecnie mam pakiet Start HD za 39zł i umowę do końca lipca. Nie wysłałem wypowiedzenia. ( Można to jeszcze zrobić czy już za późno?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! Umowę miałem do końca czerwca (wcześniej wysłałem wypowiedzenie), przedłużyłem wczoraj, czyli dzień po wygaśnięciu. Oferta: Comfort+Extra, Multi+, 6xC, HBO, Multiroom 2 karty Cyfry, Pace PVR i dodatkowo Filmbox 7 mies. i dostęp do Canal+ VOD przez całą umowę. Kwota za całość 79,90 zł/miesiąc, umowa na 15 mies. Myślę, że nie jest tak źle. Życzę owocnych negocjacji! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitaliss cos tu nie gra. Lamaniec tanszy i hbo na cala umowe, a stala cena bez miesiecy gratisowych i hbo na 9 miesiecy?

 

Dokładnie tak. 3 razy się upewniałem czy aby napewno dobrze zrozumiałem. Albo muszą mieć w tym jakiś interes albo trafiłem na jakiegoś niezbyt rozgarniętego konsultanta.

łamaniec za 64 zł z HBO, oraz stała 79,90 i HBO na 9 miesięcy. W obydwu przypadkach umowa 24 miesięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...