Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając ostatnimi czasy ten temat odnoszę niepohamowane wrażenie, że nc+ niespecjalnie zależy na klientach Cyfry posiadających "niezależny" multiroom. Podczas kilkukrotnych kontaktów ze mną mających na celu migrację do nc+, za każdym razie konsultanci proponowali przejście na nowy multiroom. Może taka polityka nowej platformy, aby "wyplenić" towarzystwo cameleonów? :oops:

A może po prostu jestem entuzjastą teorii spiskowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie temat, ale żeby nie robić zamieszania to napiszę, że stary polega na tym, że jako usługa multiroom dostajesz 2 niezależne karty, więc gdy jednej używasz w domu, drugą możesz użyć "na działce". Nowy to możliwość oglądania programów nawet na 6 telewizorach ale wszystko musi być połączone w internetowej sieci domowej LAN przewodowo lub przez WiFi w ramach jednego gospodarstwa domowego.

Żeby dowiedzieć się więcej zalecam lekturę tematu viewtopic.php?f=174&t=30720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny łamane, to strzał w stopę. Okazuje się, że na obecną chwilę nie mają kasy? A zobowiązania są lub nawet rosną? Na dzień dzisiejszy oferta programowa poniżej średnich lotów. I nie jest wcale przyciągająca ani wielce atrakcyjna. Brak pomysłu na prawdziwe promocje wywołuje podobny skutek. Wiele by można o tym tu pisać. Ale nie chce. Nie wszystko to, co się świeci, to piłka nożna. Myślę, że obecni abonenci migrujący

i przedłużający umowy są czasami sami sobie winni takiego stanu rzeczy. Nie będę ciągnął za język i drążył tego tematu, bo gotowi są się obrazić.

Wszystko jest przed wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już miałem odłączony sygnał, aż w końcu sam się skontaktowałem i jest OK ;) Załatwione ekspresowo wszystko od ręki.

Komplet za 60/msc (stała cena, mogłem też łamańca) na 2 lata, Comfort, Sport/Film, Multi, Extra, HBO, multiroom (2 karty).

Mogłem jeszcze 53zł średnią/stałą na 15 miesięcy ale wolałem kupić 9 miesięcy spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyłączyli mi sygnał i były dwa telefony

pierwszy z propozycją Comfort + Extra stała cena 49,99 + HBO na 5 miesięcy za 0zł MR 0zł, umowa na 15 miesięcy

drugi z propozycją Comfort + Extra + 6C+ MR 0zł umowa na 15 miesięcy łamaniec za około 64zł

Czy w pierwszej opcji da się coś jeszcze wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...