Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niebawem kończy mi się umowa ze starej cyfry. Abo Start HD+ za 14 PLN miesięcznie.

Zadzwonił do mnie konsultant z propozycja Comfort+ za 24,90. Można wynegocjować coś więcej (np. Extra+)?

Nie interesują mnie kanały premium

dzięki z góry za opinie

 

Ja zmigrowałem na takie coś:

Comfort+

Extra+

Filmbox za 0 zł przez 7 miesięcy

Umowa 15 miesięcy

Łamaniec: 7 miesięcy za 29,9 zł, 8 miesięcy za 49,9 zł

Średnia 40,56 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 2 pytania mam do Was:

 

1. Jaką cenę można teraz wynegocjować za sam pakiet SPORT & FILM+ ? Bez HBO i multiroomów. Obecnie mam jeszcze C+ Kompakt HD za 50 zł.

 

2. Czy zmieniły się zasady co do wysyłania wypowiedzenia czy wystarczy w dalszym ciągu wysłać miesiąc przed końcem umowy?

=

Miałem Canal+ Start HD. po milionie telefonów udało się wytargować coś takiego: Łamaniec ze średnią ok 52zł. Comfort+Ekstra+Multi+6xC+HBO na przez całą umowę. Umowa na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sieko_94 jasno napisane jest, że nic nie zapłacisz...

 

Dobrałem w końcu pejsa. Sam kierownik mi go wydał, ale ledwo co... w ogóle był jakiś dziwny. :crazy: Kiedy spytałem o pejsa to mówił, że nie wie czy ma, następnie proponował mi PVR Philipsa 250 GB. Potem powiedział, że system się zawiesił.(Wcześniej normalnie podpisał z klientem umowę) Zaproponowałem, że przyjdę jutro, ale upewniłem się czy go na pewno ma, to odparł zza zaplecza, że ma jednego . Przyszedłem na drugi dzień i wtedy wydał mi go z małymi problemami.

Nie sądziłem, że dobranie drugiego deka będzie takie skomplikowane... ale ważne, że już go dorwałem i jest mój :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sieko_94 jasno napisane jest, że nic nie zapłacisz...

 

Dobrałem w końcu pejsa. Sam kierownik mi go wydał, ale ledwo co... w ogóle był jakiś dziwny. :crazy: Kiedy spytałem o pejsa to mówił, że nie wie czy ma, następnie proponował mi PVR Philipsa 250 GB. Potem powiedział, że system się zawiesił.(Wcześniej normalnie podpisał z klientem umowę) Zaproponowałem, że przyjdę jutro, ale upewniłem się czy go na pewno ma, to odparł zza zaplecza, że ma jednego . Przyszedłem na drugi dzień i wtedy wydał mi go z małymi problemami.

Nie sądziłem, że dobranie drugiego deka będzie takie skomplikowane... ale ważne, że już go dorwałem i jest mój :jupi:

 

Ok, dzięki za info :-) . Czyli dobieram karte teraz za darmo, a co z dekoderami? Obecnie mam Sagemcom DSI83 na bezpłatne użytkowanie i chciałbym do tego jeszcze Pejsa 500gb wziąć do multiroomu. Da rade te dwa dekodery mieć za darmo na cały okres umowy z multiroomem? Można dobrać Pejsa przy negocjacjach do nowej umowy, czy tak samo jak karte muszę dobrać przed końcem umowy? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MULTIROOM STANDARD (2 karty cameleon)

Multi+

Filmbox

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

EXTRA+ HB ITI

wymiana na dekoder z nagrywaniem

 

Takie przedłużenie zrobiłem na 24 mies. koszt: 12 m - 59,90, kolejne 12 m - 79,90 . Średnio 69,90. HBO i chyba cinemaxy do konca kwietnia za darmo.

Może to drogo, a może nie. W każdym razie mi to odpowiada. Spodziewałem się kosmicznej oferty (z doświadczenia po poprzednich aneksach). Zapłace 10 więcej na miesiąc. dobra sprawa to długosć na 24 m bo to co było dotychczas to jakies nie porozumienie. Rok czasu minąl i trzeba było załatwiać wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sieko_94 jasno napisane jest, że nic nie zapłacisz...

 

Dobrałem w końcu pejsa. Sam kierownik mi go wydał, ale ledwo co... w ogóle był jakiś dziwny. :crazy: Kiedy spytałem o pejsa to mówił, że nie wie czy ma, następnie proponował mi PVR Philipsa 250 GB. Potem powiedział, że system się zawiesił.(Wcześniej normalnie podpisał z klientem umowę) Zaproponowałem, że przyjdę jutro, ale upewniłem się czy go na pewno ma, to odparł zza zaplecza, że ma jednego . Przyszedłem na drugi dzień i wtedy wydał mi go z małymi problemami.

Nie sądziłem, że dobranie drugiego deka będzie takie skomplikowane... ale ważne, że już go dorwałem i jest mój :jupi:

 

Ok, dzięki za info :-) . Czyli dobieram karte teraz za darmo, a co z dekoderami? Obecnie mam Sagemcom DSI83 na bezpłatne użytkowanie i chciałbym do tego jeszcze Pejsa 500gb wziąć do multiroomu. Da rade te dwa dekodery mieć za darmo na cały okres umowy z multiroomem? Można dobrać Pejsa przy negocjacjach do nowej umowy, czy tak samo jak karte muszę dobrać przed końcem umowy? :-)

 

Sorki, za spam i dociekliwość, ale odpowiedziałby mi ktoś dokładniej na to pytanie co w cytacie u góry? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź :-) . To teraz pytanie dotyczące umowy :-D . Chciałbym "wycisnąć" :

Comfort+

Extra+

6xCanal+

Dwa dekodery za free (mam Sagemcoma DSI83) i chcialbym dobrać Pejsa PVR 500gb, najlepiej przy negocjacjach nowej umowy

Multiroom (musze dobrać karte)

Ewentualnie jeszcze na pare miesięcy za darmo HBO (chociaż nie jest to takie konieczne :-D )

 

Wszystko w tym łamańcu ze średnią 53,27zł na 15 miesięcy . Jak myślicie, do ugrania taka umowa? :-P Aaa i jeszcze jedno - jak jest ta łamana opcja, to można co miesiąc wpłacać uśrednioną kwote abonamentu, czyli to 53zł z groszami? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja chcialbym to samo :)

Tyle, ze ja mam juz multiroom, do tego 2xsagecom 83 (1 na wlasnosc, 1 dzierzawa).

Mam pakiet optimum hd z hd promo za 77zeta. Umowa do konca wrzesnia. Zastanawiam sie nad wymiana sagecoma na pace.

Jakby co informuj co Ci oferuja. Bede sie tez staral o hbo na caly okres, ale teraz tego nie mam, wiec bedzie chyba ciezko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Skoro już do mnie zadzwonili z ofertą, którą odrzuciłem /full z canal+hbo ktorych nie chcę/, to chyba czas na pytania na forum, bo umowa kończy mi się z końcem września.

 

aktualnie mam: OPTIMUM HD, HD - Optimum promo, Cinemax HD,Filmbox HD,HBO HD, PACE - free

 

Wszystko w dobrych cenach, po całym balecie z "wypowiedzeniem", dziś chcę /po ukończeniu obecnej umowy/:

 

- migrować na swoim sprzęcie

- comfort+ extra+

- filmbox

- cinemax

- sundance

 

pytania:

 

1. czy trzeba nadal wysyłać wypowiedzenia, czy też rozmawiają bez szantażu jak ludzie?

2. czy można mieć ofertę jak wyżej bezterminowo w nc+?

3. czy coś wiadomo na temat seca /mam splitter/?

4. czy zawierając umowę /migrując/ na swoim sprzęcie na czas określony ma się możliwość rezygnacji, gdyby seca poszła na aut?

5. jakie ceny można za powyższy pakiet wydębić?

6. dlaczego wchodząc na stronę nc+ zapora informuje mnie o próbie włamu? :)

7. trzeba migrować, czy można pozostać w c+ bezterminowo?

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepiej wyślij wypowiedzenie, będziesz miał lepszą kartę przetargową

2. Nie ma umów bezterminowych przy migracji

3. Na razie nic się nie zmieniło w tej kwestii i zostajesz ze swoim sprzętem

4. Nic na razie nie wiadomo na ten temat kiedy zrezygnują z Seca. Oby tego nie zrobili

5. To zależy ile teraz za to płacisz ale tak na oko z 70-80zł

7. Możesz, ale nie wiadomo kiedy Cyfra+ może wtedy rozwiązać z Tobą umowę, jak zostaniesz jednym z ostatnich abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź :-) . To teraz pytanie dotyczące umowy :-D . Chciałbym "wycisnąć" :

Comfort+

Extra+

6xCanal+

Dwa dekodery za free (mam Sagemcoma DSI83) i chcialbym dobrać Pejsa PVR 500gb, najlepiej przy negocjacjach nowej umowy

Multiroom (musze dobrać karte)

Ewentualnie jeszcze na pare miesięcy za darmo HBO (chociaż nie jest to takie konieczne :-D )

 

Wszystko w tym łamańcu ze średnią 53,27zł na 15 miesięcy . Jak myślicie, do ugrania taka umowa? :-P Aaa i jeszcze jedno - jak jest ta łamana opcja, to można co miesiąc wpłacać uśrednioną kwote abonamentu, czyli to 53zł z groszami? :-)

Ponawiam pytanie :-D . Brał ktoś może umowe na podobnych warunkach lub orientuje się czy da się taką wyrwać teraz? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam umowę do końca lipca, na razie zero kontaktu od nich :-P . Kartę podobno można dobrać w ostatnim miesiącu za darmo (tak się dowiedziałem tutaj z forum) , a z dekiem Pejsem PVR jak jest? Przy dobraniu razem z kartą w punkcie musze płacić? Chciałbym załatwić to jak najszybciej, bo lada dzień mogą się odezwać i chciałbym mieć przygotowany "grunt pod interesy" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...