Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a u mnie tak: umowa wypowiedziana 3 dni temu, mają mnie już dość ponieważ dzwonią cały czas a ja się targuje :) na dzień dzisiejszy: Sport + Film, paczka extra, paczka multi, 6 x canal + multiroom na starych kartach, pace 500GB,(wszystko na 15 miesięcy) umowa 15 miesięcy, 4x10 zl później 11x89,9 zł, średnio 15 x 68,6 zł, męczyć ich nadal? Wcześniej miałem i mam do końca września Optimum HD + Canal plusy + multiroom za 81 zł. Co myślicie?

 

 

to dostałeś gorszy pakiet niż ja.ja się nawet nie targowałem bo nie miałem czasu. mam to co ty plus hbo, filmbox do konca kwietnia za free wiec ja bym chociaż o to powalczył. Dziwota ze macie umowy na 15 miesiecy. ja dostałem na 24 - o to mi zawsze chodziło poniewaz na 2 lata mam spokój.

Dziwota druga że w tym roku oni sami dzwonia i od razu dają takie w miarę atrakcyjne pakiety. sam byłem w szoku jak mi to konsultant zaproponował. byłem nastawiony że padnie najpierw słowo 100 zł na miesiac , a tu taka niespodzianka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ugiąłem się i zmigrowałem:

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

HBO na 6 m-cy (wcześniej nie miałem, doszedłem do wniosku, że po nowym roku nie będę potrzebował)

Pace PVR

multiroom

 

0 zł/5m-cy, 79,90 10m-cy = średnia: 53,27 zł.

Wygląda na świetną ofertę po tym co się czyta na ostatnich stronach.

Mam umowę do końca czerwca, zadzwonią ? :D

Chcę to samo co wyżej tylko bez PACE PVR i najlepiej z HBO na cały okres umowy.

Taką ofertę zaproponowali za 79,9 - stała opłata, podziękowałem.

Jaka cena będzie dobrą ofertą, żeby też nie przegiąć pały ?

Nie widziałem aby na ostatnich kilkunastu stronach ktoś brał taki zestaw.

 

qler85 czy otrzymales lepsza ofertę? dzis chciałem to samo z HBO na stałe otrzymalem oferte 79,90 na 15 mcy. Powiedziano mi ze max moga mi dac cene porownywalna z nizszym pakietem. Umowe juz wypowiedzialem, mam czas do konca miesiaca.

aktualnie place 84,90 zl z podobnym pakietem ale przez 3/4 umowy placilem chyba szesdziesiat kilka zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie mam pakiet C+ Optimum HD 65zł, HBO HD 19,90zł, multiroom 10zł, najem dekodera 15zł ( umowa do końca lipca ) płacę razem 109,90 ( 2 x Peace 500GB ) wypowiedzenie poszło. Po długim oczekiwaniu zaczynają dzwonić z ofertami że dadzą to co mam ( tylko jakoś inaczej się będzie nazywało ) za 104zł potem że 99zł czy da radę zejść jeszcze z tej ceny do powiedzmy 80zł ( zaznaczę że chcę pozostać z 2 x Peace 500GB jesli się uda ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem nowym użytkownikiem,dlatego wolę zapytać osoby,które mają większe doświadczenie.

Mam umowę do końca sierpnia(na razie nie wypowiadałem).

Dostałem propozycję Comfort + eksta,cała paczka C+,dysk pace 500(bez opłaty aktywacyjnej,opłat miesięcznych itd.)Nie interesuje mnie multiroom,hbo,filmbox.

Umowa do wyboru na 15 lub 24 miesiące.Cena zaproponowana za to wszytko - 69,90.

Co o tym sądzicie.Proszę o opinie.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem nowym użytkownikiem,dlatego wolę zapytać osoby,które mają większe doświadczenie.

Mam umowę do końca sierpnia(na razie nie wypowiadałem).

Dostałem propozycję Comfort + eksta,cała paczka C+,dysk pace 500(bez opłaty aktywacyjnej,opłat miesięcznych itd.)Nie interesuje mnie multiroom,hbo,filmbox.

Umowa do wyboru na 15 lub 24 miesiące.Cena zaproponowana za to wszytko - 69,90.

Co o tym sądzicie.Proszę o opinie.

:)

Można taniej to wyrwać(oczywiście z wysłanym wypowiedzeniem), a ile płacisz obecnie i jaki posiadasz pakiet?

ps.teraz nie potrzebujesz mr, ale warto pomyśleć nad dobraniem go przed migracją bo to ostatnia szansa, kiedyś może się przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mar.kos

Zrób z MR tak jak zalecane wyżej

Składaj już wypowiedzenie. Kartę od MR dobierzesz w APS 1 sierpnia. Aktywacja i opłata miesięczna 0. Migrujesz wtedy na koniec sierpnia z MR.

 

Dzięki dk67. Właśnie zmieniłem przeglądarkę i lepiej widzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoj :) lepiej sobie dokup niz brac dekoder od nich. 200 zl i masz fajny dekoder, ktory przynajminje pokazuje ci sile sygnalu procentowo a nie jak w nc+ zwykly pasek ktory nic nie mowi.

 

Dobry pomysł z oddaniem wynajmowanego dekodera jestem wtedy o 20zł do przodu ( i to mi odpowiada bo 99zł - 20zł jest ok :jupi: ). Kwota 99zł była proponowana przez ostatni telefon jaki odebrałem za pakiet Super coś tam.. ( z C+ i HBO )

 

1 Jaki dekoder byś polecił?

2 Czy gdy oddam wynajmowany Peace 500GB karta która w nim pracowała zostaje?

3 Czy karta będzie działać w polecanym dekoderze który jak zakładam kupię nie w NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie.

Póki co mam pakiet "Kompakt HD" z 6 C+ za 59zł(umowę podpisałem w lutym 2013 przed fuzją n-ki i cyfry).

Jaką kwotę zaproponować?Wiem,że to indywidualna sprawa,ale jakie są Wasze sugestie za taki zestaw,który podałem we wcześniejszym poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wiele razy, wyszukiwarka nie działa czy wrodzone lenistwo?

 

"Comfort+ z Extra+ i Multi to dawny pakiet Universe+ NC+. Multi+ to wszystkie kanały tematyczne Canal+ oprócz kanałów filmowych Canal+ Premium oraz Canal+ Sport czyli kanały Planete+, mini+, Kuchnia+, Ale Kino+, TeleToon+, Domo+ oraz nSport :-)

Co do zawartości poszczególnych pakietów to odsyłam na stronę NC+ tam jest wyszczególnione wszystko :-)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materna, dziękuję uprzejmie za udzieloną odpowiedź. Niemniej jednak komentarz z pierwszego zdania jest zupełnie niepotrzebny i bardzo uszczypliwy w swej treści. Nie wszyscy jak widać dysponują wszechstronną wiedzą na temat nc+, jeśli uważasz, że nie należy odpowiadać na teki posty, to po prostu na nie odpowiadaj lub napisz, że temat był wielokrotnie poruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...